• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
a ja chystam veceru a budu halusky so syrom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak idem na to :wink: :wink: :wink:

wolfi--- urcite odfotim, a dam vediet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idem si lahnut, od rana som na nohach
11. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček ja nieže by som epidural nechcela ja si ho dať nemožem koli tomu že si picham injekcie lebo epi sa picha ku mieche a ja mam momentalne inu krv ako ostatne baby takže by sa mohlo stať že zakrvacam do miechy a to by bol už asi iny pruser tak mi povedala hematologička
11. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monita veru bliži sa mi to ale ešte je na rade katka a potom idem ja :grinning:
11. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika ty ides rodit normalne alebo cisarskym ?
11. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a toto je čo snad vas nemam budiť ja spachtoš prvej triedy :grinning: :grinning: :grinning:

kdeže je orsul ? a ostatne ranovstajky ?

wolfi normale a bez epi
12. mar 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo je s minkou mala isť na ketko ale nejako som ju tu nevidela dlhšiu dobu
12. mar 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas napadlo tolko snehu , snad neprestalo snežiť od včera , jaj treba mi isť do obchodu sa mi tak nechce :unamused:
12. mar 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko, a domi a teba co tak skoro prebudilo z teplej postielky, ktoze ta vyhnal ze este nehajas :grinning: :grinning: :grinning:

veruze este jar nejde podla toho co snehu je vonku ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale každe rano vstavam s mm že ho vyprevadím do prace , urobím mu ranajočky a potom šup naspäť do postele a vždy ešte zaspím ale dnes mi nešlo tak som si povedala že aspon budem mať dlhší den
12. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. i ja som moju drahu polovicku vyprevadila, pred tym som mu fajn kavicku urobila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dohodli sme sa ze dnes ma vezme na obedik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pojdeme este na stavbu .....

Domika a co robi drobec este sa nehlasi ? :wink: :wink: :wink: ci uz nejake mensie naznaky citis ??
12. mar 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nejaky ten týžden citim občas take bolesti ale skor je to ako pichanie tak neviem či by šlo o tych poslíčkkov alebo čo to je ale inaač sa citim velmi fajn prave tento týžden som vravela kamoške že väčšinou žena ,,hniezdi,, okolo 7 mesiaca no mna to chytilo asi až teraz :grinning: :grinning: :grinning:

teraz by som robila všetko možne som plna energie -normalne nechapem čo som robila doteraz doma :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič idem do obchodu , budu predavačky pozerať čo sa mi stalo že som tam tak skoro :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika- aj ine zeny sa tak citia ako ty , no len aby sa zazrak neudial v obchode , davaj si na seba pozor, lebo je tam sneh tak chod pomaly a opatrne :wink: :wink: :wink:

...a uz tu nebol dlho maly LABUSKO , Sisinka a Ciky asi maju co robit s bytikom, zeby uz kolaudovali ? :wink: :wink: :wink:
12. mar 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ...

inac orsulik to tu flaka ...

domi ty to zvladnes si sikulka, uz sa ti to krati este mesiac a budes mat maleho v naruci :dizzy_face:
12. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny piatok všetkym :slight_smile:
dnes je tu akosi tichučko :astonished: Asi už vikendujete...tak pekny zasneženy vik vam prajem,ale je pravda,že už toho snehu bolo akurat dost :angry: Už nech je jar :wink: :slight_smile: tak pa-paaa
12. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi papa

orsulka asi rata danove priznania este a rocne zuctovania ked tu nie je ... ale si uziva zivot slamenej vdovy :grinning: , orsul trafila som sa ?
12. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicky :slight_smile: ,kedže zima nechce odísť,tak idem s mm na chatu na hory sa trošku posánkovať.idem sa pobaliť a hopsa hejsa do brandejsa.prajem krásny víkendík.papa :grinning:
ozaj o Minke som kdesi čítala,už papá lieky,takže je už v plnom nasadení.
12. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monita uzi si vikendu na horach, aj my sa mozno pojdeme vyvetrat na chvilku
12. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby ....no krasne mi doprajete ze trojicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stacilo by mi aj to jedno len aby bolo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: monita peknu lyzovacku a nie ze si ublizis.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vcera som bola prvy krat v robote nooooooooo uzas a dnes idem na nocnu a moj mm ze akoze to mam spat sam ? no co aspon si odomna odpocinie a cela postel jeho ......a mymochodom velke dakujem za povzbudenie ja sa nevzdam budem bojovat ta stastena sa snat niekedy umudry a unavy a sadne si na moje plecia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo dostane pocuni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte idem si pred tou strasnou pracou pospat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekne sobotne rano ...:slight_smile:))))

wolfi...vcera bolo dosť prace a koncili sme o 13-tej, lebo sme sli so sefovcami na obed.....okrem toho mi strajkuje PC.....bol aj kuk urobit správca nasej siete.....že prečo mito ide stale tak pomaly......co sa dalo a nebolo potrebne tak vymazal, vraj mam aj malo pamate v PC....takže bude este musiet prist, nech mi to slape, lebo inak je to na slaktrafenie......IP mi chodia den pozadu!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Domi...a na Minku som presne vcera myslela, že sa dááávno neukázala.....a ja som myslela, že už je po vklade.....tak hádam sa nám ozve.... :wink:

vsetkym pekny vikend :slight_smile:)
13. mar 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ahoj,
tak ty si chodis so sefstvom na obedy, manzel ti vytiahne paty z domu a ona si len tak mirnix dirnix ide so sefom na obed ... no parada , neviem ci to netreba nabonzovat Ferkovi .... :grinning: :grinning: :grinning: a este sa vyhovarat na pc :grinning: :grinning: :grinning: no len ci z toho obeda nebola aj vecera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kedy sa ti drahy vracia domov ?
13. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Sem tam vás sledujem,no nestíham prispievať.
Musím vás sledovať,lebo náhodou pribudne nejaký heliosák a ako by to bolo bez tradičnej poezie? :sweat_smile:

Byt už máme,no ideme v nom prerábať všetko.Takže aj Silvinkine narodky sme o 3 týždne posunuli :sweat_smile:
Nemám čas písať,iba čítať,lebo máme aj nejaké rod.problémy.Teda ja nie,ale brat,ktorý nemá nikoho,len mna,tak sa snažím byť psychickou oporou.Má to velmi ťažke chudáčik.

Zatial pa dievčence...držkajte sa :wink:
13. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ahoj ... som sa divila ze kde si tak dlho, ved silvinka bude mat narodeniny az posledny aprilovy tyzden, pamatam si vtedy sme hrali hokej s rusmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, no testovala som aj na 12. den po ET a ciarka bola rovnaka ako 10 dni po ET... snad to je v poriadku, ale asi hlavne je, ze tam bola :confounded:
13. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah super ked je tak je dobre, daj foto do albumiku nech sa potesime
13. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfskinka, kuk album... co si o tom myslis? nemala by byt uz tmavsia? trosku ma ukludnilo, ze tam vobec je a ze neni slabsia... do pondelka uz nebudem testovat, idem na krv a utz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah je tak akurat ... kukni si moj album ja tam mam tiez testiky a tmavsie zrovna nie su
13. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mas ich skoro take ako ja... a matej je na ceste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taaak snad to potvrdia aj v heliose. ideme tam v pondelok a aj kamka ide. ozaj, nevies ako sa ma?
13. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok