• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
no Timurko sa ma asi fajn :wink: spi mi na rukach/klasika :angry: / už mam ruku strnutu,ale hlavne nech sa vyspi :slight_smile:

a čo Ty ešte bez šefa?
15. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ... marti a preco, ved je dnes krasne ... xixi
15. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk album,aktualny stav u nas doma :wink:
15. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,ale my čakame velku noc nie vianoce :grinning:
15. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi no aky je chutnucky, a poskojny na rukach ... xixi

idem sa ja najest a o 10,00 vyrazam do mesta na nakupy, chcem gulkovi kupit nejaky vec do garderoby ...
15. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi, Timurko je krásny :slight_smile: a ako vidím najlepšie mu je na rukách :wink: . áno, ešte sme stále bez šéfa - ešte 2 týždne, juchúúú... Wolfi :angry: , keby bolo 15. decembra, tak mi ten sneh vôbec nevadí, ale Veľkú noc so snehom teda určite nemusím :angry: :angry: .
15. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,tak dobru chut :slight_smile: len si pokup,lebo potom budeš rada,že možeš byt doma a oddychovat a budeš mat všetko pekne nachystane tak čauko a pomaly po tom snehu,nech nespadneš...paaa
15. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte damy.....

aj ja sa hlasim nech nemám "A"....a krátené prémie !!!! :grinning: :grinning: :grinning: poctivo zarezávam, o hodinku idem do PD na nejake nakupy do firmy.....
drahy dofrčal okolo 01,00 hod podla planu......ale pravdou je , že sme sa až do rana nestiskali.... mne sa nejak nedalo zobudiť .-)))))))
15. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti,hej krasne spinka,ale celu noc buntošil :angry: prdko maly...

tak on vas na tak dlho opustil :astonished: ,ale hned jelepšie v robote...aj ked si človek vždy svoje musi urobit,ale lepšie ked Ti nikto "nedycha " na krk :grinning:
15. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj orsulik, haha ... tak vrátil sa ti Ferino - tak si spala ako zarezaná, však? To je samozrejmé, predsa musíš predsa dospať ten týždeň, keď si ponocovala :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem...strach a hrôza a to nehovorím o tom, čo je na cestách...cestári už majú jar, keby ste chceli vedieť :sweat_smile: :unamused:
ale zvládli sme cestu do martina aj z martina v poriadku a mala som v helíku stretávací deň...tinku som stretla a vo dverách ešte aj maryh...takže celkom pozitívne ráno :sunglasses: :sunglasses:
a pozitívne hádam bude aj poobedie okolo 15.00, keď mi budú volať :sweat_smile:

orsul...pc už poslúcha??
15. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka čauko :slight_smile: no nebyt tych premii,tak sa asi ani neukažeš :grinning: ,ale kedže makaš tak Ti nejake odsuhlasime :sunglasses: ....a konečne budeš dobre spat,ked sa budeš tlačit v postielke s mužičkom :dizzy_face:
15. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAfte, prisla som na chvylku kym mala spinka. :wink:
Caf survi :slight_smile:
15. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kamka a na ultrazvuku nebolo vidno ziadnu bodku? :sweat_smile:
15. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi dik,, ale pojdem az cez vychadzku

marti ja mam sneh rada a vobec by mi nevadil ani v maji, ale to je moj individualny pocit, kotry so mnou zdiela velmi malo ludi ... mne zase v lete z tej horucavy byva zle, ja moc na slnko nemozem

kamka super ... tak ste sa spichli v heliku ... a co ti povedali na sone ? nebolo este nic vidiet ?
15. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, veď aj ja mám rada sneh, ale čo je veľa, to je veľa.... asi nemá kalendár, už mal byť dávno v háji :angry: . No, ale nech sa to počasie vyblázni radšej teraz ako v máji.
A leto.... joj, to môžem :wink: , môže byť aj 33 stupňov, to mi vôbec nevadí :slight_smile: .
kamka a čo ti povedali? Tak dúfam, že poobede nám prinesieš pozitívne správičky... O koľkej ideš volať?
15. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sone nebolo vidno nič, teda sliznica vraj že super a ostatné sa mu nechcelo asi nejako veľmi študovať, vraj mám počkať na poobedie na krv...však počkám...už toľko čakáme, tak tých pár hodín ma nezabije... :wink:

hehe, radosť zo snehu som mala tento rok iba raz, keď sme boli s drahým v saune v Konskej a so sauny sme vyšli do dvora na sneh...to bola paráda :grinning: :sunglasses: :sunglasses: inak mi už tiež pekne lezie na nervy, ale vraj od štvrtka tohto týždňa sa má už riadne otepľovať, tak už to babulky nejako vydržme :wink:
15. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka no som ja zvedava na to tvoje hcg ... kolko bude
15. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...ja dúfam, že mi zavolajú oni, lebo ja ako sa poznám som schopná aj na to zabudnúť :sweat_smile:
inak sa mi v noci snívalo, že už bol utorok, a že sme zabudli ísť dnes do helíka :confused: :confused:
15. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka no ty mas ine sny, tak tomu ver ze by si nezabudla a ako sa inac citis ?
15. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cítim sa...v kuse ma bolí brucho a chce sa mi stále spať...však to poznáš

inak janula ??? ozvi sa, nech vieme, čo a ako.. :sweat_smile: :wink:

janicca...hallllooooo...de siiiiii???
15. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka no ved hej, ja som prespala skoro cele prve 3 mesiace

kludne si lahni a pospi ved si doma, tak mozes
15. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiez este teraz na chvilu do postele, gulko zjedol 3 zemle s dzemom a ma plne brucho na chvilu tak ideme oddychovat
15. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,

prišla som vás pozdraviť,nestíham písať,ale čítam vás pravidelne a všetko... :wink:

kamka držím palčeky,uvidíš že zavolajú,sa ti budú nohy triasť.. :grinning:

u nás to vyzerá podobne ako u survi....ibaže nám už pomaly nestačí len spať na rukách a ja sedieť,budem musieť zachvílku na prechádzku po dome... :angry:
15. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee moje krásne ......... :wink: )))))))

kamka tu sooooooooooom........ :wink: že vraj dnes pracujem tak nemám ja kedy ......... :wink: :wink:a idem dnes zuby vrtať a na sono prsníkov tak už sa teším po doktoroch chodiť ma nebaví a pekný deň za nami ......... :sweat_smile: a tešíííííííím na výsledoček ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

huráááááááááááááá konečne nám nasnežilo !!!! :angry: :angry: :angry: čo je moc to je moc už mi to ide na nervy ....... :unamused:

Martula,Orsulik,Wolfi ,Survi ,Brbmolček,Domček ,Lucul,Ciky a všetky ostatné ktoré som nespomenula prajem fajn deň a Sise božtek na noštek posielam ........... :wink: :wink:
15. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jani, to som rada, že ťa vidím, už som sa o teba bála. Ako si prežila víkendík? No, tak dnes máš o zábavu postarané - chodenie po dr. :wink: ... A kam ideš na sono prsníkov?
15. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martulik......... :dizzy_face: :dizzy_face: idem do KNM to ma automaticky poslal Dlugoš tak dnes mám o zabavu postarané vrtanie zubov,mačkanie cickov no som úplnne nadšená........ :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, do KNM? A kde to tam robia? Ja som myslela, že to robia iba v ZA alebo v Čadci... A zober si uteráčik aj nejaké papierové vreckovky na utretie :wink: . Toho zubára ti teda nezávidím :unamused: , tak sa držkaj ....
15. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uterák zostal doma tak budem musieť bežať domkov do kelu ...... :angry: a toho zubára nejako prežijem nič iné mi nezostáva .... :wink: a aký bol víkend ???
15. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víkend bol v pohode - papučová kultúra. A ty ako? Boli ste niekde lyžovať? Dnes som akási "osovená", aj kávu som si dala a akési driemoty idú na mňa, to robí asi to sprosté počasie :unamused: . Už sa teším na dnes do posilky, trošku popreťahovať kosti :wink: .
15. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok