• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte kočky tak u nas krasne sneži len škoda že treba chystať velkonočnu a nie vianočnu vyzdobu :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....

kamka :grinning: :grinning: :grinning: asi tam nemozu dat vsetko lebo by si odplasili vsetkych klientov :grinning:

doika aj u nas je krasne bielo , celu noc snezilo
16. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...
trosku som tu zase zabludila, nedalo mi to :grinning: ale len na chvilocku...

Domika - potvrdili len vcera, ale este som sa akosi neprebrala zo soku, tak uvidime...v pondelok idem na kontrolu, tak to bude o cosi vacsia istota...

Kamka - ako sa mas? ja som v noci dostala nejake krce, riadne zle mi bolo, ale zatial ziadne krvacanie, tak dufam, ze sa nedeje nic zle...veru som sa vystrasila, ale uvidime, uvidime...
16. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinnkaza to je normalne aj mne tak byvalo .... lez co najviac
16. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki - fakt je to normalne? asi ozaj, lebo som sa sice vystrasila, ale nieco mi hovorilo, ze mam ostat v klude, ze to asi tak ma byt...
obavam sa, aby mi zo sebapozorovania nezacalo sibat, ale dufam, ze sa tomu uspesne vyhnem :unamused:
16. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkaza no tak tomu ver ze zacne a predstav si ako som ja hysacila ked som spinila 9 tyzdnov ... vies si to predstavit to boli ine soky a hysaky pri kazdom pichnuti v bruchu, aj teraz som bola na nakup a picha ma v bruchu tak idem zalahnut
16. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja som špinila ešte aj v 6 mesiaci -čo som si myslela že mi odyšla zatka tiež som šokovala ale nejako vnutri som si povedala že uvidíme a šla som si lahnuť a potom som vela vela vela ležala :wink:
dežím palce aby ste špinili čo najmenej alebo vobec lebo to vie nasadiť riadneho červíka do hlavičky aj keby ste šli každy den na sono a boli by ste každy den uistovane že je všetko ok aj tak červík hloda
16. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika, ja uz nespinim a dufam, ze uz ani nebudem , dufam, ze som si to odbila na zaciatku a uz ziadne problemy nebudu

domi uz si zbalena do porodnice ?
16. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

blahoželam novym tehulkam,len na seba a drobcov davajte velky pozor :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: gratulujem novým tehulkám. :grinning: Takže nám dnes Krajko povedal,že IUI sa bude konať asi v sobotu.narástli mi 3 vajká 16,11 a 10mm,vo štvrtok ešte pôjdem na UTZ kuknúť ako podrástli a sliznica mala 7,tak dúfam že som OK pripravená.Dnes som dostala aj nádchu s teplotou,tak sa idem trošku vypotiť.
ciky,tak super vám to s bytíkom vyšlo,môžeš si ho zrealizovať podľa svojich predstáv,ved máš aj pomocníčku jak sa patrí.hihi :wink: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monita super .. tak vela stastia a ttttttttttttttttttttttttttttt
16. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem......

kamka......no spim už ovela lepsie, ked je polovicka doma :slight_smile:))) prišiel odtial dost unaveny, ale vela spravila aj cesta......noha posluchala, ale aj sa o nu staral a mazal a mazal a mazal :slight_smile:)))) a po vcerajsej kontrole este pokracuje v rehabkách.....:slight_smile:)))

ja mám dnes fakturacný den...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem tukat a tukat do klavesnice o 100 6 :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...tak len pracuj, pracuj, ja sa budem namiesto teba flákať :wink:

prajem všetkým pekný dník a hádam tu dnes bude trochu živšie ako včera... :confused: :sunglasses:
17. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zasnežene ranko všetkym :slight_smile:

orsulka čauko :slight_smile: tak len tukaj,ale pozor na prsty,vieš,že si nachylna na urazy,ale taky pracovny...no možno by z toho aj niečo kaplo :wink:

kamka čo ešte nespiš? :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...a ako planuješ dalej s PN????????
17. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, však mne sa nedá spať dlho...ja neviem... :confused: :sweat_smile:
a chystám sa do mesta

orsul...s tou pn neviem...premýšľala som, že aspoň do konca marca a potom do práce, len chcem ísť aj k svojmu gyndošovi a s ním sa poradiť...ale aj sa bojím toho, že v robote bude stres a budem unavená a nedajboh, aby mi začalo bývať zle, lebo nechcem to takto skoro nikomu hovoriť...
a DNP som si neplatila, takže aj z fiančnej stránky bude asi lepšie trochu popracovať :sweat_smile:
17. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi.....ahoj maminka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

kamka......tak sa poradis a uvidiš čo povie doky....a asi aj podla toho ako sa budeš sama citiť o nejake tie dva týždne.....lebo ved peniaze boli aj budu.......či ???? :wink: :wink: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka zostan doma aspon do 12tt ... a potom podla toho ako sa budes citit, ja som chcela chodit do roboty, ale neviem si predstavit ze by som chodila do roboty , gulko ma ptoceny den a noc, tak v noci sme hore a cez den spim .... a teraz sa mi uz aj tazko sedi viac ako 2 - 3 hodiny potom musim kosti natiahnut
17. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi neboj vsetko dobre dopadne inak ono sa to ozaj suchne ani nevies ako???Vies 2tyzdne hore dolu :grinning: :grinning:

tinkaza pekne gratulujem zatial sice potichucky :wink: :wink:
17. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, myslíte, ze by som sa mohla aj ja pridat do vasej debaty? :wink:
17. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari už sa nebojím len som chcela podporiť baby že s tym špinenim -krvacanim to je take :unamused:

wolfi nie niesom pobalena , ešte nemam pokupene veci všetky čo mi treba

ostatne kočky ahojky :wink:
17. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika no to mas najvyssi cas na nakupy

hencidlo jasne pridaj sa ... zacala si chodit tiez do heliosu ?
17. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky, tak len hijo hijo na novom konikovi, hadam vam vsetkym cakatelkam na miminko a snazilkam prinesie stastie

tfuj tfuj

a tu je zopar fotociek mojho stastia :wink:

http://www.facebook.com/album.php?aid=13758&id=100000149682213&l=5b16fc1cd7
19. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka jeeeeeeeeejjj no kde si sa tulala ? ako sa ma tvoj mansaft ? zvladas to ?
19. mar 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásni su ti tvoji chlapi .... heliosaci ... posli nejaku fotku aj do heliosu , maju novu nastenku :dizzy_face:
19. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: snad nam s novym konikom pride aj krasna jar :slight_smile:

pekny vikend prajem všetkym :wink:
20. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ahoj dobre ranko prajem vsetkym po prebdenej noci .... gulko vyvadzal do 4,00 rano som ani oka nezazmurila a tqak strasne sa mi dalo spat ... a o 7,00 ma uz zase zobudil ten nas futbalista a ako ho poznam cely den zase prespinka a v noci to roztoci ....ale aspon je dnes pekny den ... odchadzame do Vratnej :dizzy_face: kopceky volajúúúúúúúúúúúú
20. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , aj ja prajem pekny vikend :slight_smile:

wolfi, akosi nestiham vsetko co by som chcela. krpci su casovo narocni, hlavne krmenie. kedze uz musim dokrmovat, tak najskor vyprazdnit ciciky, potom flaska a potom grganie a to vsetko 2x. a ked skoncim, mozem pomaly zacat odznova :grinning:
ale su zlatunki, ja sa stale neviem vynadivat na nich. fotocka uz je pripravena, tak len poslat .

gulkovi sa to uz krati pomalinky, za chvilocku budete aj vy mat zivy televizor :grinning:
20. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahoj...v novom konovi .-)))))))))) vsetkym krasny vikend.....

a u nás sa konečne stierkujeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mám radosť :slight_smile:))))
20. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a boli sme v tom Heliose......tak sme kecali skoro hodinu s lekarom, co a ako, čo dalej, prečo nie takto, a prečo radsej takto.....no bol trpezlivy s nami.........základ je, že navrhol este u man urobit hystereskopiu....to znamena, že sa pozrie do maternice, či tam nie je nejaky problem, skonroluje vajcovod, či je prechodny, a odoberie vzorku zo sliznice maternice a posle na histologiu, či ajtam nie je nejaky problem.....toto vsetko v narkoze, lebo je to bez nej bolestive...zákrok cca tak ako pri OPU......takže som v piatok bola už na krv, a bud. tyžden potrebujem absolvovat interne a potom ma naplanuje na operaciu.....
v Heliku navrhol, podla toho ako dopadnu vysledy.....bud IUI, prip. dalsie IVF (ale otvorene povedal, že moc by do toho už nesiel) po tretie darcovsky program........ nemal problem a vytlacil nam kompetnu dokumentaciu, že sa kludne máme ist popytat aj niekam inam, do inych centrier, ci nam nevedia inak pomoct.....povedal, že nie je ješitny, a že jednoducho nám chce pomoct........dokonca ak odstaneme v heliose slubil aj finančnu pomoc, jednak s liekymi a jednak s jednotilvými výkonmi.........
a tak som este v piatok dohodla stretko v Reprofite Brno...na 7,aprila.....ideme tam na konzultacie.....
20. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok