• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
jeeeeeeej že Carmen tak to môže byť super to ja také akcie môžem ....... :wink:no hneď by som šla na taku kuluru ...... :wink: :wink:a ja budem mať dnes kulturu idem babke okna umývať už teraz sa teším ... :angry: :angry:
22. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica.....hahahahahahahahah......takže luturne stráviš poobedie :slight_smile:))))ň ale zas.....počasie ti praje :grinning: :grinning: hlavne, ench ti ide práca od ruky :wink: :wink:
22. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca -to sú športy, že "umývanie okien". Nechceš prísť aj ku mne, keď už budeš zabehnutá? Mňa to ešte len čaká, už sa mi treba do toho pustiť... Premýšľam, že si na to vezmem dovolenku :wink: . Takže ty máš už prvú skúšku bike-u za sebou? Ty si šikovná... No, budem ho musieť aj ja oprášiť :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: preklepyyyyyyyyyyyyyyyy

ja som si tu sadla, z popismenkujem kym svisti spia, a nechali ma tak docitat akurat, marko uz vola o pomoc. tak len ahojte ;0 a orsulka moja, ved vies :slight_smile:
22. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, orsulik, my ti rozumieme :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka.........v pohode len chod....viem viem viem.... :wink: a vybozkavaj ich od tety Orsulky.......
ako t o vyzera s tym Vasim prichodom????????

martula......ved to, čšte že Vas mam, a že mi rozumiete...... :wink: :wink: hoc su chvile,ked mam pocit, že mi nerozumie nikto !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo mi to tu vypisuje, že stranka nie OK.......a pri každom prispevku, že prispevok nie je OK....... :confused:
22. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooooooch tie preklepy ale šak vy viete o ču tu kráča ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja upratovanie vôbec neprežívam a dovolenku na upratovanie to jedine cez moju mrtvolu .... :grinning: :grinning: :grinning: len babka to je stará natura tak tu už neprerobím ....... :wink: chcela cez víkend ale ja som jej to patrične vysvetlila že mám víkend pre seba a nie aby som ho strávila upratovaním asi tak ..... :wink: )))

zuzii tak si si moc nepopísala ale to neva my počkáme svištíci su prednejší ....... :wink: :wink:
22. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už rozumiem....... :grinning: :grinning: :grinning: to ked ja chcem niekoho bonznuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...s tou dovolenkou na upratovanie suhlasim...skoda dovolenky :wink: ...koniec koncov, ten byt je tu pre mna...a nie ja pre neho!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul asi píšeš nie dobré veci ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: xixixixixi šak adminy ti daju vedieť čo?a ako? ...........ale nie to bude asi tým novým Koňom kým si na nás zvykne a my na neho ...... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veď nebojte, ja to až tak nebudem preháňať s tým upratovaním.... Ale, keď je také krásne počasie a má byť pekne do piatku, škoda mi trčať v robote :grinning: :grinning: :grinning: . A mám ešte kopec vlaňajšej dovolenky, takže čo s ňou???
22. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti.....tak ked nebudeš preháanť tak v pohode.... :wink: :wink: ja mam tiež este par dni starej dovci......ale to miniem za chvilku :wink:
22. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja už nemám staru dovču ja už míňam z novej ......... :frowning2:
Martula tak keď nevieš čo z novou dovčou tak sem s ňou mne by sa naozaj zišla ....... :wink:
22. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ho ho, takých by bolo - mala si si šetriť... Ako sa hovorí: Kto neprepije, má :grinning: :grinning: :grinning: . Ale nie, neboj Jani, ja ju za chvíľu tiež miniem - len musím si to takto postupne rozložiť....
22. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti.....no šak aj ja som si par dni išla pytať....ale už si teda nebudem :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja este pol hodinku a padam.....
22. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaale martula tak ty takto ...... :grinning: :grinning:

ozaj a keď pridávate príspevok tak to zase treba preklikavať zo strany na na stranu aby sa zobrazil ?a či ?...
22. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik, aj ty si chcela pýtať odo mňa? Ale, samozrejme, keby sa to dalo - tak Vám kľudne dám pár z mojich :grinning: :grinning: :grinning: . Lenže bohužiaľ to nejde.... Aj ja o 15:00 hod. padám a zajtra idem zasa do MT na školenie :wink: .
22. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš Orsulka ako som dopadla že vraj kto neprepije mám ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si radšej nepýtaj ....... :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale, dievčatá, hádam sa nehneváte :wink: . Kľudne by som vám dala z mojich alebo ešte lepšie z kolegyniných, tá ju má ešte celú a dokonca jej pár dní aj prepadlo... no, čo už, keď špekuluje :unamused: .
22. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula tak hneď z cudzieho chceš rozdávať tak to potom hej ...... :grinning: :grinning: :grinning: jasné že se nehnevám...... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veď vieš ako to je :grinning: :grinning: :grinning: . Z cudzieho sa najlepšie rozdáva...
22. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachraneni obidvaja, tak len rychlo pismenknem, potom sa poobliekam a pojedeme von. risko nie je zo par dni konecne zlty, slnieckova kura uz konecne zabrala.i ked som ich uz aj priskvrkla chudakov :( , no ale uz mame kremik, tak uz bude dobre.
orsul, kedze sa chlapci narodili skvor, tak sa mi dala aj operaacia prelozit skvor. 14.5. mali volny termin, takze predsa len pridem v maji.tak tyzden po operacii.
22. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja sa nehnevam...... :wink: :wink:

a v praci som už ostala sama jak prst....šecia už zmizli.....nevadííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:

marti...a čo sa ideš školit????

a myslim, že treba stale preklikavat, ked chceš vidieť nove prispevky......
22. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ešte hodinu tu sedieť šak ma tu picne a už mi začína byť riadna kosa šak načo kuriť ked vonku je slunečko ..... :unamused: aspoň ušetríme vrchnosť bude mať lepšie prémije :angry: :angry:
22. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka......no skele super bajecne užasne....perfektne .-)))))
a pozerala som fotečky na Fb......teda z teba je už zase "trieska"
:grinning: :grinning: ale si tam krásna so svištákmi ako spinkate .-)))))) pekne v náruči .-))))
22. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ked ja pridam odpoved a idem pridať dalsiu tak sa mi zobrazia Vase nove prispevky.....JANICA...teraz som zistila :grinning: :grinning: :grinning: tak ja by som dnes zas radsej bola do tretej v praci, ako takto už o tretej budem na pohrebe..... :pensive: :pensive:
22. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kamka sa kde flaka, ani nevieme ako dopadla v heliku na kontrole
22. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no idem skusiť ..... :wink:

zuzi tak vyháňaš žltačku o sto 6 že priškvarila chúďatka ale šak nech si chlapci zvykajú že život nie je peřičko ....... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok