Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
22. mar 2010

jeeeeeeej že Carmen tak to môže byť super to ja také akcie môžem ....... 😉no hneď by som šla na taku kuluru ...... 😉 😉a ja budem mať dnes kulturu idem babke okna umývať už teraz sa teším ... 😠 😠

orsulka
22. mar 2010

janica.....hahahahahahahahah......takže luturne stráviš poobedie 🙂))))ň ale zas.....počasie ti praje 😀 😀 hlavne, ench ti ide práca od ruky 😉 😉

marta222
22. mar 2010

janicca -to sú športy, že "umývanie okien". Nechceš prísť aj ku mne, keď už budeš zabehnutá? Mňa to ešte len čaká, už sa mi treba do toho pustiť... Premýšľam, že si na to vezmem dovolenku 😉 . Takže ty máš už prvú skúšku bike-u za sebou? Ty si šikovná... No, budem ho musieť aj ja oprášiť 😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

😀 😀 😀 preklepyyyyyyyyyyyyyyyy

😀 😀 😀 preklepyyyyyyyyyyyyyyyy

😀 😀 😀 preklepyyyyyyyyyyyyyyyy

mzuzka
22. mar 2010

ja som si tu sadla, z popismenkujem kym svisti spia, a nechali ma tak docitat akurat, marko uz vola o pomoc. tak len ahojte ;0 a orsulka moja, ved vies 🙂

marta222
22. mar 2010

Neboj, orsulik, my ti rozumieme 😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

mzuzka.........v pohode len chod....viem viem viem.... 😉 a vybozkavaj ich od tety Orsulky.......
ako t o vyzera s tym Vasim prichodom????????

martula......ved to, čšte že Vas mam, a že mi rozumiete...... 😉 😉 hoc su chvile,ked mam pocit, že mi nerozumie nikto !! 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

a prečo mi to tu vypisuje, že stranka nie OK.......a pri každom prispevku, že prispevok nie je OK....... 😕

janicca
22. mar 2010

ooooooooch tie preklepy ale šak vy viete o ču tu kráča ....... 😀 😀 😀 😀

tak ja upratovanie vôbec neprežívam a dovolenku na upratovanie to jedine cez moju mrtvolu .... 😀 😀 😀 len babka to je stará natura tak tu už neprerobím ....... 😉 chcela cez víkend ale ja som jej to patrične vysvetlila že mám víkend pre seba a nie aby som ho strávila upratovaním asi tak ..... 😉 )))

zuzii tak si si moc nepopísala ale to neva my počkáme svištíci su prednejší ....... 😉 😉

orsulka
22. mar 2010

už rozumiem....... 😀 😀 😀 to ked ja chcem niekoho bonznuť 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

janicca...s tou dovolenkou na upratovanie suhlasim...skoda dovolenky 😉 ...koniec koncov, ten byt je tu pre mna...a nie ja pre neho!!! 😀 😀 😀

janicca
22. mar 2010

Orsul asi píšeš nie dobré veci ....... 😀 😀 😀 😀 😀 xixixixixi šak adminy ti daju vedieť čo?a ako? ...........ale nie to bude asi tým novým Koňom kým si na nás zvykne a my na neho ...... 😀 😀 😀

marta222
22. mar 2010

No, veď nebojte, ja to až tak nebudem preháňať s tým upratovaním.... Ale, keď je také krásne počasie a má byť pekne do piatku, škoda mi trčať v robote 😀 😀 😀 . A mám ešte kopec vlaňajšej dovolenky, takže čo s ňou???

orsulka
22. mar 2010

marti.....tak ked nebudeš preháanť tak v pohode.... 😉 😉 ja mam tiež este par dni starej dovci......ale to miniem za chvilku 😉

janicca
22. mar 2010

a ja už nemám staru dovču ja už míňam z novej ......... ☹
Martula tak keď nevieš čo z novou dovčou tak sem s ňou mne by sa naozaj zišla ....... 😉

marta222
22. mar 2010

Ho ho, takých by bolo - mala si si šetriť... Ako sa hovorí: Kto neprepije, má 😀 😀 😀 . Ale nie, neboj Jani, ja ju za chvíľu tiež miniem - len musím si to takto postupne rozložiť....

orsulka
22. mar 2010

marti.....no šak aj ja som si par dni išla pytať....ale už si teda nebudem 😀 😀 😀

tak ja este pol hodinku a padam.....

janicca
22. mar 2010

aaaaale martula tak ty takto ...... 😀 😀

ozaj a keď pridávate príspevok tak to zase treba preklikavať zo strany na na stranu aby sa zobrazil ?a či ?...

marta222
22. mar 2010

orsulik, aj ty si chcela pýtať odo mňa? Ale, samozrejme, keby sa to dalo - tak Vám kľudne dám pár z mojich 😀 😀 😀 . Lenže bohužiaľ to nejde.... Aj ja o 15:00 hod. padám a zajtra idem zasa do MT na školenie 😉 .

janicca
22. mar 2010

vidíš Orsulka ako som dopadla že vraj kto neprepije mám ...... 😀 😀 😀 😀 tak si radšej nepýtaj ....... 😀 😀

marta222
22. mar 2010

Ale, dievčatá, hádam sa nehneváte 😉 . Kľudne by som vám dala z mojich alebo ešte lepšie z kolegyniných, tá ju má ešte celú a dokonca jej pár dní aj prepadlo... no, čo už, keď špekuluje 😒 .

janicca
22. mar 2010

martula tak hneď z cudzieho chceš rozdávať tak to potom hej ...... 😀 😀 😀 jasné že se nehnevám...... 😵 😵

marta222
22. mar 2010

No, veď vieš ako to je 😀 😀 😀 . Z cudzieho sa najlepšie rozdáva...

mzuzka
22. mar 2010

zachraneni obidvaja, tak len rychlo pismenknem, potom sa poobliekam a pojedeme von. risko nie je zo par dni konecne zlty, slnieckova kura uz konecne zabrala.i ked som ich uz aj priskvrkla chudakov :( , no ale uz mame kremik, tak uz bude dobre.
orsul, kedze sa chlapci narodili skvor, tak sa mi dala aj operaacia prelozit skvor. 14.5. mali volny termin, takze predsa len pridem v maji.tak tyzden po operacii.

orsulka
22. mar 2010

ano ja sa nehnevam...... 😉 😉

a v praci som už ostala sama jak prst....šecia už zmizli.....nevadííííííííííí 😀 😀 😀

marti...a čo sa ideš školit????

a myslim, že treba stale preklikavat, ked chceš vidieť nove prispevky......

janicca
22. mar 2010

bože ešte hodinu tu sedieť šak ma tu picne a už mi začína byť riadna kosa šak načo kuriť ked vonku je slunečko ..... 😒 aspoň ušetríme vrchnosť bude mať lepšie prémije 😠 😠

orsulka
22. mar 2010

mzuzka......no skele super bajecne užasne....perfektne .-)))))
a pozerala som fotečky na Fb......teda z teba je už zase "trieska"
😀 😀 ale si tam krásna so svištákmi ako spinkate .-)))))) pekne v náruči .-))))

orsulka
22. mar 2010

takže ked ja pridam odpoved a idem pridať dalsiu tak sa mi zobrazia Vase nove prispevky.....JANICA...teraz som zistila 😀 😀 😀 tak ja by som dnes zas radsej bola do tretej v praci, ako takto už o tretej budem na pohrebe..... 😔 😔

wolfskinka
22. mar 2010

a kamka sa kde flaka, ani nevieme ako dopadla v heliku na kontrole

janicca
22. mar 2010

aha no idem skusiť ..... 😉

zuzi tak vyháňaš žltačku o sto 6 že priškvarila chúďatka ale šak nech si chlapci zvykajú že život nie je peřičko ....... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre