• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No Orsulik-a potom tá krása...Budete ležkať s Ferkom na kožušinách s vinkom v ruke a kochať sa krásnym bytíkom. :dizzy_face:
29. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...myslíš ??? hihihihi....kožušiny nemam a dufam ,že ani nebudm mat....a vino nepijem......
ale.....čo nie je može byt ???? :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky že Orsul na kozušínách !!! a ty raz v jednej izbe ,raz v druhej ,raz v tretej budeš si mať z čoho vyberať .... :grinning: :grinning: :grinning:

aaaaa Martula hádam nás dnes prídeš aspoň pozdraviť ....... :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budete ležkať na gauči...ty s vyloženými nôžkami s mliečkom v ruke a budete sa kochať rastucim bruškom :wink:
29. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....toto bberiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všetkymi desiatimi :slight_smile:)))

Martule hadam ukončila jarne upratovanie......a začne aj zarezávať :slight_smile:))) či ???? :confused: :wink:
29. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani no veru...Ked si Sisa urobí uraz v malej izbe,čo to bude tam v troch???! :frowning2: Práve som tancovala so Sisou.ona ešte chce,ale ja lapám po dychu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kondička v prdely :frowning2: Ved ona mi nabehne,ked budem denne behať hore dole na 4 poschodie bez výťahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
(Nejak začala tancovať herečka.Orsul,vezmeš ju do tanečnej? :sweat_smile: )
29. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru.Martula je záhadna :wink: Halooooooooo Martušššššššš
29. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
29. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...jasne...SISI kedykolvek...ani nemusi ist cez konkurz :grinning: :grinning:

Domika...ahoj...dobre ranko :slight_smile:))))
29. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi ahoj!
Orsul-ale bude ti kaziť choreografiu,lebo ona uteká,zastane,zohne sa,zavrtí riťkou,dá zo 3-4 poctive drepy,zamáva ručičkami a zase....beží a to dokola...
29. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ahoj no tebe sa to už blíži :slight_smile: :slight_smile: o chvílku budeš aj ty tancovať ako ciky so SISI :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak veru Domi :wink:
29. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potom naučíme Minkine bábo a nakoniec si vezmeme na paškál bejby našej učitelky-tety Orsulkyyyy
29. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka......hihihih...nemaj boja mama....!!!!!!! vsetko sa da vyriešiť zosuladiť a podobne !!!!! len nech si dievčatko utekaa a uteka a vrtí zadočkom kolko len kce..... :slight_smile: :wink: :wink:
29. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, hlásim sa - som tu - už zarezávam v práci. Idem strašne pracovať - som nevyspatá - dívala som sa do polnoci na Let´s Dance a ešte som potom nemohla cca do 2:00 zaspať, keď som rozmýšľala nad pracovnými povinnosťami a ešte aj ten posun času... Bolí ma brucho - dostala som krámy, takže som nervózna ako pes :unamused: . Neviem, či sa mi podarí ešte sem dnes dostať - idem dokončiť daňové priznanie.... A čo tu máte nové? Ani vás asi nestihnem prečítať.... Tak pekný deň všetkým prajem :wink:
29. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dobre si to vymyslela :slight_smile: :slight_smile: Založíme novú Baby Let´s Dance :grinning: :grinning:

Ahoj marta ja som tiež pozerala a dnes som zvedavá na tú SCHOWDANCE :slight_smile:
29. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula......ja som na tom bola tak isto.....))))) so spankom :grinning: :grinning: a čitam dalej ...... a......
ja tiež: od rana ma boli bruch...lemo MRCHA!!!!! a to prosim na 23 DC!!!!

:angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martula tak to je super vidím že si vykročila do pracovného týždńa tou správnou nohou .... :wink: :wink: ešte že nesledujem let ´ s dance asi by som bola na to tak isto ako vy ale my sme mali niečo lepšie drahý celú noc vracal a perháňalo ho tak ja som mu dávala prvú pomoc od 1:00 hod no viete si predstaviť keď je chlap chorí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

ináč tu schovdance si chcem dnes kuknúť a dnes idem na kozmetik teším sa konečne si trošku odýchnem :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň hviezdičky :sunglasses: :sunglasses:

tak sme sa dnes rozlúčili s helíkom, teda s pani doktorkou...máme dve nové fotky a srdco búchalo, tak sa teším...
len som tiež akási zdemolovaná, asi ten posun časový, ale však dospíme...možno :slight_smile:
29. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Martus-tak to je dnes den blbec,čo? :frowning2: Už nech je zajtra :wink:
Minka-super nápad s Baby Let (neviem,kde nájdem tu čiarku hore) s Dance!

Takže hor sa tvoriť učinkujucich kočky!!!!Šup Šup! Od teraz nech má už každá len //.Dohodnute? :wink:
29. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka hoj.Som zvedava na fotečky.Ideš dufam do klubu? :wink:

No tanečnica z lučnice mi spí,tak si idem zošlachtiť ciferník a aspon slamkou v byte prehodiť.................................pá
29. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky jasné a hlavne pekné páriky nech sa nehádajú :grinning: :grinning: :grinning: a čiarka nieje podstatná :wink: Ja zas idem trochu prevetrať žehličku :slight_smile:
29. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...no ako inak,...len aby z neho nebolo drevo po tatinovi :grinning:
29. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A JA UTEKAM NA To interneeeeeeee.......zatim :wink: :wink:
29. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamuštek a už máš zmenené aj v pase som si všimla tešííííííííím sa s tebou ....... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.myslite,ze sa da rozmaznat batola?
29. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no veru, však nech každý vie, no nie?? :wink:
ako to vyzerá s tým budúcim piatkom??? 9.4....??

kuspi...ja myslím, že určite
29. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka mam pocit,ze nasa je rozmaznana.
ked uz neviem co snov tak ju necham zurit v postielke
29. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka spomínala som to drahému a tak sa vyjadril že by to šlo lebo iná možnosť nie je jedine zobrať toho môjho šofera ..... :wink: to vychádza na piatok a to je pracovný deň to kedy by sme šli poobede ?a či ?.......
29. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-termín máš v novembry.A kolkého?
Kuspitka-Môj názor je do 1.roku čo najviac bábo tulkať.Ešte si tak neuvedomuje,čo to znamená,ked ho mama okrikuje a zbytočne sa v nom niči dôvera vybudovaná ku mamke.Potom sa môže lahko stať,že ked sa bude bábo niečoho báť,nebude utekať ku mamke,ale príklad: ku mackovi :frowning2: No po roku už má bábo svoj rozumček,ktorým začína odhadovať,čo môže,čo nie...skušať čo môže,čo nie...a vtedy začina výchova :wink:To je len môj názor........Možno sa mýlim,ale takto to vidím ja.Pa
29. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok