• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Cikyyyyyyy jaaaaaaaaaj skoro som si cvrkla ........... :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojte moje krásne a prajem fajn deň ...... :wink: :wink: :wink:
30. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi oki, beriem ta za slovo ! a tesim sa tak ako na teba tak aj na Timurka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ako sa ma nas Labuda ? uz je hore a co poraba ? Ciky aka bola nocna ? a co bytik ?

Janka servus moja tak ako dnes v praci ? a teraz si ako na tom clostilgujes ci ?
30. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...cikytka....čafkooooo :slight_smile: :wink: :wink:

no podla mna mala teraz spinka a Ciky može napisať pár riadkov :grinning: :grinning: :grinning: tak co nove???? nejake nove miniúrazy ???? :grinning: :grinning: ako ste dopadli u doktorky??????
30. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nespíme.Rozoberame mamine kabelu :angry: K dr.ideme až na 13:00hod.Noc bola ako inak-Na H...O!!!!!!!!! :confounded: Ale už si zvykáme...Ved keby bolo v noci fajn-znamenalo by to jedno: Sme strašne choručký :frowning2: Takže aspon viem,že je v poriadku.
30. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cIKY...NO NIET NAD to , KED SI VECI dokážeme rozumovo zdôvodniť .-))) :wink: :wink: teiž zastávam názor mzuzky, že taketo žive dieťatko je lepšie ako sediace niekde v kutiku, resp...kam ho das - tam je :wink: :wink:
30. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- :wink:
30. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky. - keby si vedela , ze tvoj mm cita v tej kabinke ten zahradkar, ........ /alebo tam bol iba polozeny / tak by si mu tam dala radsej casopis VCIELKA :grinning: :grinning: :grinning: abY si sa mohla aj ty trosku vyhajat :wink: :wink: :wink: ...
30. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No brmbolcek veru...
30. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj-a viete čo mal pri prvom neuspešnom pokuse IVF v "kabinke?" (Moje fotky v mobile :grinning: Evidentne neuspešné :grinning: )
30. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vždy,ked prídem,tak sa rozprchnete :sweat_smile:
30. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CIKY.....poklad ja asom tuuuuuuuuuuuu...už som tu.... riaditel ma dovcu, sef odisiel, a ekonomka sla na postu.....
som len tvoja!!!! :grinning:
30. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papám tyčky ako svet!
30. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: ake tyčky?????????????
30. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papám tyčky ako svet 2.
30. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takéto.Som trochu maturovala :grinning: s odosielaním :grinning:

No ale ideme spať,lebo už je čas...
30. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihih........poklad malý !!!!!! dobru chot Sisi !!! :slight_smile:
30. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava chuť......
30. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my cuckame cicik, tak zatial vymenim par pismeniek :slight_smile: u nas leje ako z krhly, stary mokry londyn :grinning: zajtra mame krsty, dufam za aspon zajtra nebude :angry:
30. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka...ahojčel :dizzy_face: :dizzy_face: tak nech sa dnes pekne vyprší.......nech maju chlapci zajtra svoj velky den pekný a slniečkový :wink:
30. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka-možno to príde zajtra sem,ten dážd.Tak ešte dnes to využijem na dlhšiu prechádzku-ovšem,ak mi bude Sisa OK po očkovaniach :cry:
Držím palce na slniečko zajtra u vás!Aj ked.....by chceli byť všade oblaky,u vás budu 2 slniečka žiariť : Risko a Marcusik
30. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ake mate očkovanie???????
30. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka ja neviem :sweat_smile:
Do roku dávaju tri očkovania.Každe jedno očkovanie je na desiatky chrôb,tak neviem.Hlavne tie záškrty,žltačky,čierne kašle atd...niekomu dávaju aj očkovacie kartičky,kde je všetko rozpísane,no u nás to má len na dverách vycapené.Ale su to očkovania,čo dostavaju povinne všetcia (teda-nieje nič povinne,ale chápeš...)
A možnože sa ma teraz budu pýtať,či chcem dodatočne proti kiahnam,ale to odmietnem.Ved každý ich raz musí dostať.A ked je to v detskom veku,o to lepšie.Takže už toto očkovanie je podla mna zbytočne a blbosť.Kiahne ublížia hlavne dospelým a to nechcem,takže len nech ich potvorka dostane teraz,ako miliony iných normálnych detičiek :wink:
30. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte niečo.Po tom očkovaní , čo ju pichnu do obidvoch nožičiek by mala byť zlá,mala by dostať možno horučku a niekedy to opuchne riadne...No a Silvia už dostala dve očkovania a hned mi po nich zaspala skoro na 4 hodiny! (zase sa musi vymikať tabulkám! :angry: )Preto som minule pýtala od dr.nech mi dá aj domov pár injekcií,ked na nu to má takýto výborný vpliv :grinning:
30. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka....hihihihihi......no je to iná ako ostatne deti....no a čo aj keď :grinning: :grinning: :grinning: a s tymi kiahnami mas asi pravdu...my sme si ich preťili a tu sme :slight_smile: :wink:
30. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu je ale tichúčko............ :confused:
30. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak ja potichučku idem........pa pa pa
30. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola dnes v robote kuknut a kocik sme definitivne vybrali .... .. dnes ho ideme vecer objednat

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&category_i...

v modrej farbe , na ten je akcia za 660 trojkombinacia, mne sa sice paci viac v hnedej ale v hnedej farbe stoji 980 a to je dost velky rozdiel ....
30. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, nebola som tu 100 rokov. mozno si ma uz ani nepamate. Zacala som pripravu na IVF. Od 20.3. som zacala s proverou a od 27.3. si picham diphereline. Citim sa ako narkomanka :grinning: Je to dost divne, ked si ihlu vrazam sama do brucha :sweat_smile: aj vy ste prezivali taky stres? Mali ste aj nejake vedlajsie ucinky, ci to pride az s Menopurom?
30. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana , moje prve a druhe IVF bola pohodicka, ale to tretie to bol horor, bolestive, psychicky stresujuce a mali sme len jedno jedine embryjko a to sa uchytilo .... a to som tomu nedavala ziadne sance .... takze zase sa potvrdilo pravidlo zly zaciatok dobry koniec
30. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok