Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
janicca
30. mar 2010
Cikyyyyyyy jaaaaaaaaaj skoro som si cvrkla ........... 😃 😃 😃

Ahojte moje krásne a prajem fajn deň ...... 😉 😉 😉
brmbolcek
30. mar 2010
Survi oki, beriem ta za slovo ! a tesim sa tak ako na teba tak aj na Timurka 🙂 🙂 🙂

Ako sa ma nas Labuda ? uz je hore a co poraba ? Ciky aka bola nocna ? a co bytik ?

Janka servus moja tak ako dnes v praci ? a teraz si ako na tom clostilgujes ci ?
orsulka
30. mar 2010
janicca...cikytka....čafkooooo 🙂 😉 😉

no podla mna mala teraz spinka a Ciky može napisať pár riadkov 😃 😃 😃 tak co nove???? nejake nove miniúrazy ???? 😃 😃 ako ste dopadli u doktorky??????
cikyta
30. mar 2010
Nespíme.Rozoberame mamine kabelu ]-( K dr.ideme až na 13:00hod.Noc bola ako inak-Na H...O!!!!!!!!! :-S Ale už si zvykáme...Ved keby bolo v noci fajn-znamenalo by to jedno: Sme strašne choručký 😞 Takže aspon viem,že je v poriadku.
orsulka
30. mar 2010
cIKY...NO NIET NAD to , KED SI VECI dokážeme rozumovo zdôvodniť .-))) 😉 😉 teiž zastávam názor mzuzky, že taketo žive dieťatko je lepšie ako sediace niekde v kutiku, resp...kam ho das - tam je 😉 😉
cikyta
30. mar 2010
Orsulik- 😉
brmbolcek
30. mar 2010
ciky. - keby si vedela , ze tvoj mm cita v tej kabinke ten zahradkar, ........ /alebo tam bol iba polozeny / tak by si mu tam dala radsej casopis VCIELKA 😃 😃 😃 abY si sa mohla aj ty trosku vyhajat 😉 😉 😉 ...
cikyta
30. mar 2010
No brmbolcek veru...
cikyta
30. mar 2010
Ozaj-a viete čo mal pri prvom neuspešnom pokuse IVF v "kabinke?" (Moje fotky v mobile 😃 Evidentne neuspešné 😃 )
cikyta
30. mar 2010
Vždy,ked prídem,tak sa rozprchnete :-N
orsulka
30. mar 2010
CIKY.....poklad ja asom tuuuuuuuuuuuu...už som tu.... riaditel ma dovcu, sef odisiel, a ekonomka sla na postu.....
som len tvoja!!!! 😃
cikyta
30. mar 2010
Papám tyčky ako svet!
orsulka
30. mar 2010
=-) =-) =-) ake tyčky?????????????
cikyta
30. mar 2010
Papám tyčky ako svet 2.
cikyta
30. mar 2010
Takéto.Som trochu maturovala 😃 s odosielaním 😃

No ale ideme spať,lebo už je čas...
orsulka
30. mar 2010
hihihih........poklad malý !!!!!! dobru chot Sisi !!! 🙂
orsulka
30. mar 2010
oprava chuť......
mzuzka
30. mar 2010
ahojte, my cuckame cicik, tak zatial vymenim par pismeniek 🙂 u nas leje ako z krhly, stary mokry londyn 😃 zajtra mame krsty, dufam za aspon zajtra nebude ]-(
orsulka
30. mar 2010
mzuzka...ahojčel x-) x-) tak nech sa dnes pekne vyprší.......nech maju chlapci zajtra svoj velky den pekný a slniečkový 😉
cikyta
30. mar 2010
zuzka-možno to príde zajtra sem,ten dážd.Tak ešte dnes to využijem na dlhšiu prechádzku-ovšem,ak mi bude Sisa OK po očkovaniach 😢
Držím palce na slniečko zajtra u vás!Aj ked.....by chceli byť všade oblaky,u vás budu 2 slniečka žiariť : Risko a Marcusik
orsulka
30. mar 2010
ciky...ake mate očkovanie???????
cikyta
30. mar 2010
Orsulka ja neviem :-N
Do roku dávaju tri očkovania.Každe jedno očkovanie je na desiatky chrôb,tak neviem.Hlavne tie záškrty,žltačky,čierne kašle atd...niekomu dávaju aj očkovacie kartičky,kde je všetko rozpísane,no u nás to má len na dverách vycapené.Ale su to očkovania,čo dostavaju povinne všetcia (teda-nieje nič povinne,ale chápeš...)
A možnože sa ma teraz budu pýtať,či chcem dodatočne proti kiahnam,ale to odmietnem.Ved každý ich raz musí dostať.A ked je to v detskom veku,o to lepšie.Takže už toto očkovanie je podla mna zbytočne a blbosť.Kiahne ublížia hlavne dospelým a to nechcem,takže len nech ich potvorka dostane teraz,ako miliony iných normálnych detičiek 😉
cikyta
30. mar 2010
A ešte niečo.Po tom očkovaní , čo ju pichnu do obidvoch nožičiek by mala byť zlá,mala by dostať možno horučku a niekedy to opuchne riadne...No a Silvia už dostala dve očkovania a hned mi po nich zaspala skoro na 4 hodiny! (zase sa musi vymikať tabulkám! ]-( )Preto som minule pýtala od dr.nech mi dá aj domov pár injekcií,ked na nu to má takýto výborný vpliv 😃
orsulka
30. mar 2010
cikytka....hihihihihi......no je to iná ako ostatne deti....no a čo aj keď 😃 😃 😃 a s tymi kiahnami mas asi pravdu...my sme si ich preťili a tu sme 🙂 😉
orsulka
30. mar 2010
dnes tu je ale tichúčko............ =-)
orsulka
30. mar 2010
oki tak ja potichučku idem........pa pa pa
wolfskinka
30. mar 2010
ahojte, ja som bola dnes v robote kuknut a kocik sme definitivne vybrali .... .. dnes ho ideme vecer objednat

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s......

v modrej farbe , na ten je akcia za 660 trojkombinacia, mne sa sice paci viac v hnedej ale v hnedej farbe stoji 980 a to je dost velky rozdiel ....
wolfskinka
30. mar 2010
kocik tento ... ten prvy odkaz zblbol

http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...
zuzanabb
30. mar 2010
ahojte zienky, nebola som tu 100 rokov. mozno si ma uz ani nepamate. Zacala som pripravu na IVF. Od 20.3. som zacala s proverou a od 27.3. si picham diphereline. Citim sa ako narkomanka 😃 Je to dost divne, ked si ihlu vrazam sama do brucha :-N aj vy ste prezivali taky stres? Mali ste aj nejake vedlajsie ucinky, ci to pride az s Menopurom?
wolfskinka
30. mar 2010
zuzana , moje prve a druhe IVF bola pohodicka, ale to tretie to bol horor, bolestive, psychicky stresujuce a mali sme len jedno jedine embryjko a to sa uchytilo .... a to som tomu nedavala ziadne sance .... takze zase sa potvrdilo pravidlo zly zaciatok dobry koniec