• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
31. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale dnesmi veru nie je do smiechu ako na fotke.......asi ju vvymenim :grinning: :grinning:

vsetky vas pozdravujem......vajca nemam ani doma, nie to este vyfuknute a malovat ich...!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: kupila som mládencom čo ma vari pridu vyšibat čukoládkove iba....... :grinning:

Kamka...mala pravdu...som dnes pracovitá ::::!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: to vážne ides do prace hviezda???????? ašak dobre, trosku aj chapem.....ale pri prvek malilililinkatej prbolemovej praci...šup spat domov !!!! oki????? :wink:
31. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si daj takuto:
31. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ahoj Orsulík!
To je ale výchova,čo? :sweat_smile:
31. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....no čafko dievčatka......... keby som vedela, ako...tak si ju tam aj dam......ale presne takto som sa dnes tvárila :frowning2: :frowning2: ale len ked ma nikto nevidel....hihihihihih
31. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-tak vravíš,že šuflíček ti visel skoro po zem :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A proč???
31. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V noci som bola že:
31. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že:
31. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ak ťa niekto v práci vytočil,tak mu odkazujeme že:
31. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajajáááááááááááááááááj...tak to je krikuuuuu !!!!! :slight_smile:)))))) ale pokial si malu nedržala z okna, tak v pohode Ciky :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja som mala vykrivene usta, lebo vela vel vela prace.....ale to je tak, ked si vsetci vsetko nechávaju na poslednoho v mesiaci......a ja????? ja mám len dve ruky!!!!!! :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nádherná fotečka...idem skusit uložiť :slight_smile:)))))
31. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mi zacnu vyplaty...tak budem vyzerať asi takto .-))))))))
31. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fotku sa mi podarilo uložiť v pohode......dam ju na monitor, a ked ma niekto naštve, tak len k nemu otočim monitor....hahahahahahahahahaha :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kebyže ma muž nechytí,tak ju tak držím z okna :angry: :grinning: Veru boli vyhrážky podobneho typu! :grinning:

Zajtra budeš vyzerať užastne :grinning: :grinning: :grinning:a nedaj sa! Ukáž kto je tam pán kurňa! :sweat_smile:

Ja z teba odpadnem :grinning: :grinning: :grinning:

Malu som uspala.Tak idem skusiť aj ja spať.(že: SPAŤ-tak toto slovo už v mojom slovníku neexistuje asi tak,ako mamuty! :grinning: :angry: )
31. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a co sa stalo slivinke ? ked tak plakala ?
31. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...no hádam už je trochu lepšie pred fajrontom...a zajtra je prvý apríl, tak si treba urobiť z tých najväčších provokatérov riadnu srandu, nech si nemyslia, že ťa budú dráždiť a doháňať k slzám :wink:
a inak rozkaz, akonáhle sa mi v práci nebude niečo páčiť, tak odtiaľ zutekám :slight_smile:

inak ciky...spať...sloveso od slova spánok =
"Spánok je pravidelný stav odpočinku, pozorovaný u všetkých druhov cicavcov, vtákov a rýb.
Je charakterizovaný spomalením rytmu dýchania, tepu srdca, nižšou citlivosťou na vonkajšie podnety, zvýšenou mierou anabolizmu (syntéza bunkových štruktúr) a zníženou mierou katabolizmu (zánik bunkových štruktúr). Na rozdiel od bezvedomia, spánok sa považuje len za alterovaný stav vedomia a z veľkej miery ho ovplyvňujú hormóny, ako napr. melatonín.

Spánok zabezpečuje regeneráciu organizmu a jeho nedostatok môže spôsobiť celý rad zdravotných komplikácií."

pre teba je dôležitá hlavne posledná veta, daj ju prečítať tvojmu drahému, aby vedel, čo ho čaká, keď skolabuješ

:sweat_smile: ..to len aby si vedela, že čo to teda vlastne je...
31. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-myslíš na fotke,či večer?

Kamka-Takže je to stav odpočinku pozorovaný u všetkých cicavcov? No tak to sa mýlia! Jeden cicavec sa vymyká tabulkám a ti poviem,je to RIADNY CICAVEC :angry:
31. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky vecer
31. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá cumel a miesto toho pýta cecok do pusy každých 15 minut+dnes ešte výnimočne pridala to,že sa od pol noci do pol 4 hrala a behala po izbe. :angry:
31. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ste ma pobavili sa tu uškrnam :grinning: :grinning: :grinning: že cicavec to je doslovne na Sisku
31. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte hlasime sa po 10t poradni Stellka ma 5700g a 59cm.
A cicu furt v puse. Ciky my mame doma tiez cicavca teda skor taku prisavku, prisaje sa a neeeepuuustiii.
domika sa ti to uz krati.. :wink:
31. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domcek ahoj.Stellka je pekný papkáčik :wink:
31. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domcek veru krati sa krati :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek daj nejaku fotku do albumiku,
31. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ... a preco si jej zobrala cumeľ ?
31. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak teda dobre predvelkonočne ranečko !!!!!

Wolfi....no ten cumel jej vzala preto, aby ju mohla odfotiť, nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Domček.....ahojte....tak aspon raz za mesiac par riadkov o Vas......ale šak fajn, že sa vam dari mate zo seba vtájomne radosť :slight_smile: len nech je to tak aj dalej, nech Va, Stellka robi radosť .-)))))
1. apr 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko,ako orsulka napisala predvelkonočne :wink:

domček čauko :slight_smile: tak mala pekne pribera,my ideme až po velkej noci na poradnu,tak miery ešte nemame :sweat_smile:

orsulka,ved cokoladove vajka su ovela lešiie ,jak tie malovane,ale najlepšie su likerove...asi by som ich teraz jest nemala,ale jednemu som neodolala :zipper_mouth: :grinning:
1. apr 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi....ahoj maminka :slight_smile:))))) ja myslim, že jedno likerove nezaskodi...a Timi bude lepsie spinkat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja si myslim,ved všetko len pre jeho dobro robim :grinning:

orsulka a dnes do kedy ťahaš?
1. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok