Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
31. mar 2010

HU!

orsulka
31. mar 2010

no ale dnesmi veru nie je do smiechu ako na fotke.......asi ju vvymenim 😀 😀

vsetky vas pozdravujem......vajca nemam ani doma, nie to este vyfuknute a malovat ich...!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 kupila som mládencom čo ma vari pridu vyšibat čukoládkove iba....... 😀

Kamka...mala pravdu...som dnes pracovitá ::::!!!!!!!!!! 😀 😀 to vážne ides do prace hviezda???????? ašak dobre, trosku aj chapem.....ale pri prvek malilililinkatej prbolemovej praci...šup spat domov !!!! oki????? 😉

cikyta
31. mar 2010

Tak si daj takuto:

cikyta
31. mar 2010

Inak ahoj Orsulík!
To je ale výchova,čo? 😅

orsulka
31. mar 2010

ciky....no čafko dievčatka......... keby som vedela, ako...tak si ju tam aj dam......ale presne takto som sa dnes tvárila ☹ ☹ ale len ked ma nikto nevidel....hihihihihih

cikyta
31. mar 2010

Orsul-tak vravíš,že šuflíček ti visel skoro po zem 😀 😀 😀

cikyta
31. mar 2010

A proč???

cikyta
31. mar 2010

V noci som bola že:

cikyta
31. mar 2010

že:

cikyta
31. mar 2010

A ak ťa niekto v práci vytočil,tak mu odkazujeme že:

orsulka
31. mar 2010

jajajáááááááááááááááááj...tak to je krikuuuuu !!!!! 🙂)))))) ale pokial si malu nedržala z okna, tak v pohode Ciky 😀 😀 😀
tak ja som mala vykrivene usta, lebo vela vel vela prace.....ale to je tak, ked si vsetci vsetko nechávaju na poslednoho v mesiaci......a ja????? ja mám len dve ruky!!!!!! 😀 😀

orsulka
31. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nádherná fotečka...idem skusit uložiť 🙂)))))

orsulka
31. mar 2010

zajtra mi zacnu vyplaty...tak budem vyzerať asi takto .-))))))))

orsulka
31. mar 2010

inak fotku sa mi podarilo uložiť v pohode......dam ju na monitor, a ked ma niekto naštve, tak len k nemu otočim monitor....hahahahahahahahahaha 😀 😀

cikyta
31. mar 2010

No kebyže ma muž nechytí,tak ju tak držím z okna 😠 😀 Veru boli vyhrážky podobneho typu! 😀

Zajtra budeš vyzerať užastne 😀 😀 😀a nedaj sa! Ukáž kto je tam pán kurňa! 😅

Ja z teba odpadnem 😀 😀 😀

Malu som uspala.Tak idem skusiť aj ja spať.(že: SPAŤ-tak toto slovo už v mojom slovníku neexistuje asi tak,ako mamuty! 😀 😠 )

wolfskinka
31. mar 2010

ciky a co sa stalo slivinke ? ked tak plakala ?

kamka17
31. mar 2010

orsul...no hádam už je trochu lepšie pred fajrontom...a zajtra je prvý apríl, tak si treba urobiť z tých najväčších provokatérov riadnu srandu, nech si nemyslia, že ťa budú dráždiť a doháňať k slzám 😉
a inak rozkaz, akonáhle sa mi v práci nebude niečo páčiť, tak odtiaľ zutekám 🙂

inak ciky...spať...sloveso od slova spánok =
"Spánok je pravidelný stav odpočinku, pozorovaný u všetkých druhov cicavcov, vtákov a rýb.
Je charakterizovaný spomalením rytmu dýchania, tepu srdca, nižšou citlivosťou na vonkajšie podnety, zvýšenou mierou anabolizmu (syntéza bunkových štruktúr) a zníženou mierou katabolizmu (zánik bunkových štruktúr). Na rozdiel od bezvedomia, spánok sa považuje len za alterovaný stav vedomia a z veľkej miery ho ovplyvňujú hormóny, ako napr. melatonín.

Spánok zabezpečuje regeneráciu organizmu a jeho nedostatok môže spôsobiť celý rad zdravotných komplikácií."

pre teba je dôležitá hlavne posledná veta, daj ju prečítať tvojmu drahému, aby vedel, čo ho čaká, keď skolabuješ

😅 ..to len aby si vedela, že čo to teda vlastne je...

cikyta
31. mar 2010

Wolfi-myslíš na fotke,či večer?

Kamka-Takže je to stav odpočinku pozorovaný u všetkých cicavcov? No tak to sa mýlia! Jeden cicavec sa vymyká tabulkám a ti poviem,je to RIADNY CICAVEC 😠

wolfskinka
31. mar 2010

ciky vecer

cikyta
31. mar 2010

Nemá cumel a miesto toho pýta cecok do pusy každých 15 minut+dnes ešte výnimočne pridala to,že sa od pol noci do pol 4 hrala a behala po izbe. 😠

domika9
31. mar 2010

no tak ste ma pobavili sa tu uškrnam 😀 😀 😀 že cicavec to je doslovne na Sisku

domcek
31. mar 2010

Cafte hlasime sa po 10t poradni Stellka ma 5700g a 59cm.
A cicu furt v puse. Ciky my mame doma tiez cicavca teda skor taku prisavku, prisaje sa a neeeepuuustiii.
domika sa ti to uz krati.. 😉

cikyta
31. mar 2010

Domcek ahoj.Stellka je pekný papkáčik 😉

domika9
31. mar 2010

ahoj domcek veru krati sa krati 🙂

wolfskinka
31. mar 2010

domcek daj nejaku fotku do albumiku,

wolfskinka
31. mar 2010

ciky ... a preco si jej zobrala cumeľ ?

orsulka
1. apr 2010

no...tak teda dobre predvelkonočne ranečko !!!!!

Wolfi....no ten cumel jej vzala preto, aby ju mohla odfotiť, nie???? 😀 😀 😀 😀

Domček.....ahojte....tak aspon raz za mesiac par riadkov o Vas......ale šak fajn, že sa vam dari mate zo seba vtájomne radosť 🙂 len nech je to tak aj dalej, nech Va, Stellka robi radosť .-)))))

surviver
1. apr 2010

pekne ranko,ako orsulka napisala predvelkonočne 😉

domček čauko 🙂 tak mala pekne pribera,my ideme až po velkej noci na poradnu,tak miery ešte nemame 😅

orsulka,ved cokoladove vajka su ovela lešiie ,jak tie malovane,ale najlepšie su likerove...asi by som ich teraz jest nemala,ale jednemu som neodolala 🤐 😀

orsulka
1. apr 2010

survi....ahoj maminka 🙂))))) ja myslim, že jedno likerove nezaskodi...a Timi bude lepsie spinkat 😉 😀 😀 😀

surviver
1. apr 2010

no ved aj ja si myslim,ved všetko len pre jeho dobro robim 😀

orsulka a dnes do kedy ťahaš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre