Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
2. apr 2010

ahojte, krasne velkonocne sviatky prajem aj ja.

ciky na tvoju princeznu nemame. to je proste unikat. ad prvej fotocky az po teraz. dufam, ze ju raz budem vidiet aj na zivo 🙂

kiarka ahoj moja 🙂

maw
2. apr 2010

Ahojte vsetci, prave vcera sme so zenou absolvovali prvu IUI v Heliose.
Personál je úplne super 🙂 , tak len dúfam že sa to podarí a nebude to len
prvoaprílový žart. 😠 Všetkým tu držíme palce a pozdravujeme.

cikyta
2. apr 2010

Zuzka-dufam aj ja,že sa raz všetcia stretneme a ked nie inač,tak aspon na pytačkách 😀 Silvinka si bude môcť vybrať z dvoch nádherných bráškov! No kto už má takú vymoženosť? Len chudiatko...bude to mať ťažke veru...Jeden roztomilejší,než druhý,tak neviem neviem 😀 😀 😀
Maw-vitaj a pozdravuj od nás žienku.1.apríl býva zväčša šťastný den,aj ked trošku bláznivý,no šťastný...takže držím palčeky!!! 😉

kiara15
2. apr 2010

Zuzi ahoj bozkavam malinkych 🙂 🙂

ciky aj malu sisku vyboskavaj zase ma super fotocky a tie vlasky no to je sila 🙂

maw vitaj medzi nami !a aj mi drzime vam palce 😉

wolfskinka
2. apr 2010

maw ... no baby mame tu prveho chlapa v nasej temicke 😀 😀 😀

maw pozdravuj polovicku a drzime palce .... Helios je super, len samá chvala chvala a chvala ....

janicca
3. apr 2010

ahojte moje krásne tak ako svátkujete vidím že tu ani nohy 😉 tak ja vás idem trošku poprečítať bo mám zameškané 😉 ináč prajem pekný večer 😵

cikyta
3. apr 2010

Kiarka- 😀
Janula zhodila čapicu! 😀

janicca
4. apr 2010

dobré ránko dievčatka prajem..... 😉

Ciky na štukino prianie a tvoje prikázanie som zmenila foto ale s púpavkou som nenašla ........... 😀 😀 😀 jooooj a či je krásna ta tvoja Sisa cmuuuuuk... 😵 😵

maw
4. apr 2010

ďakujeme všetkým za povzbudenie, uvidime ako to dopadne, žiadosť na IVF už podaná čakáme na schválenie. No tajne dúfame že ju nebudeme potrebovať. 😠 😎

wolfskinka
4. apr 2010

dobre ranko

janni nova fotka ... xixi

pisala mi komarik, vsetky Vas mam pozdravit, ale ze na konika sa zatial necitit, ma sa uz dobre a uz saaj zacali snazit, uz jej lekari dovolili, ale ze na IVF zatial nejde, ale ja verim ze ho ani nebude potrebovat

cikyta
4. apr 2010

Ahojte...
Jani-tak treba vybehnuť von,nájsť pupavku,odšklbnúť ju,strčiť za uško a cvak ho foťákom! (No nemaj ju za uškom dlho,lebo tam budeš mať lepkavý fliačik 😀 )
Maw-Tak to držíme palce aj my,aby nejaké IVF už nebolo vo vašom prípade treba! Tfuj tfuj!!! 😉
Wolfi-zdravíme Komarika aj my!!!

wolfskinka
4. apr 2010

ciky odkazem 😵

domika9
4. apr 2010

wolfi aj ja pozdravujem 😉

maw
4. apr 2010

wolfskinka ďakujeme za palce, musim potvrdiť Helios zatial SUPER. Nemame čo vytknuť maximalna spokojnosť. 😀

wolfskinka
4. apr 2010

maw, my sme tam chodili skoro od zaciatku odkedy vznikli a su tam fakt super ludia so super pristupom ... nech vam to cim skor vyjde

katy7
5. apr 2010

Ahojte babulky, ja som bola min. tyzden na sono a zaujimalo ma, ci uz vidno co to bude a doki povedal, ze to vyzera na chalana, tak mm je v siedmom nebi 🙂. Len ma trosku strasi nizko ulozena placenta a odlisne Rh krvi s mm, ale snad bude vsetko OK:

wolfskinka
5. apr 2010

katy gratulujem k chlapovi .. teraz sa rodia sami chlapi ... 😀

cikyta
5. apr 2010

Katy ahoj.Máš negatívnu krv?
Pohlavie vidno na UTZ ak je bábo ok uložené a precízny dr.so super sonom aj v 12tt! Normálne to vidia v 16tt a ked chcu mať istotu,najlepší UTZ na pohlavie je v 20tt , ako si teraz ty.(teda,čo ja viem) Preto:
-Uprimne tichučko gratulujem ku chlapčiatku-pýchu ocinkovu 😉

Len treba co najmenej chodiť a robiť.Ležkaj a maj vyložene nôžky,nech nemáš velku záťaž na maternicu 😉

wolfskinka
5. apr 2010

ciky mne dr. gatova povedala v 12tt ze to bude chlapec

cikyta
5. apr 2010

Vravím Wolfi,ak je bábo dobre uložené (Matejko posluchal a dal sa,ako si mamka želala 😉 ),
ak je precízny dr.-čo Gaťová určite je 😉
a maju výborne sono-samozrejme,že v Helíku majú 😉

Pamätám si,ked nám povedali "len tak medzi rečou",že to bude dievča (ASI),tak sme sa začali smiať a dr.že:čo? Chceli ste dievčatko?
A my že,ano,lebo pren máme meno,ale chlapčekovi by sme nikdy nevymysleli.To sa nikdy nezhodneme.(A bol by chudák bez mena 😀 V občianke prázdno 😀 )

maw
5. apr 2010

wolfskinka - no moc dufame ze to vyda. 😠 tiez chodime ku gatovej a tak super doktorku som uz davno nevidel. ale teraz tieto dva tyzdne budu nekonecne. ☹ (do kontroly) 🙂

maw
5. apr 2010

teda ale musin vam povedat ze to viac prezivam a mam s toho vecsie nervy ako manzelka, ale zasa je lepsie to ze je ona viac v klude 🙂 , do toho pisem bakalarku statnice za dverami tak neviem na co skorej mysliet. ☹ 😢

wolfskinka
5. apr 2010

ciky no ved to aj my a nakoniec sme vymysleli Mateja
😀

maw no to budu , ale treba vydrzat ... a ked bduete tehotní, co by som Vam priala, aby Vam to vyslo uz teraz ... tak to len potom zacne strachovanie , dalsia kontrola, ci bude babo v maternici, potom dalsia kontrola, ci bije srdiecko a potom miliooooooooon dalsich testov, ale vsetko postupne ... drzim palce a ftuj tfuj tfuj pre tvoju manzelku od Mateja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cikyta
5. apr 2010

Veru Maw,Wolfi má pravdu. 😉 Ale tá radoooosťťťťť potom!
Velmi vám to prajem!!!! 😉
Veru treba,aby bola manželka v klude,to je základ všetkého a hned už 50% uspešnosti 😉 Všetko ostatne je na prírode 😉 Takže len pekne rozmaznávaj polovičku a bud na nu dobručky 😉

wolfskinka
5. apr 2010

Maw, no prajem Vam to ... kedy idete na krv ?

maw
5. apr 2010

ako pisete tak vsetko postupne. dufam ze sa podari tento prvy krok a ostatne budeme riesit az potom, teda uz sa tesim na tie dalsie kontroly ale hadam to bude vsetko OK. na krv ideme 15.4. a este je to daleko. moc daleko. Tak drzte palce. Som sice ateista ale asi sa naucim aj modlit 😀 😀 😀 moc dakujeme za povzbudzujuce slova moc to potesi. Ale poviem Vam ze som si vzivote nemyslel ze budeme niekedy riesit aj taketo otazky. Snazime sa uz 6 rokov.

wolfskinka
5. apr 2010

maw ... 15.4, je este dost daleko, to chce pevne nervy a chystate sa aj testovat alebo pockate az na krvicku ? ak chcete testovat tak skor ako 12 den po IUI netestujte, skoda testu ... drzime palce ...

inac klobuk dolu .. si tu jediny chlap medzi tolkymi zenskymi 😵

maw
5. apr 2010

wolfskinka - tak domace testovanie asi ano aj ked neviem co je lepsie,ci nie 100% istota a skorej alebo neskor isty vysledok 😀 a dik za ten klobuk, ja studujem fora lebo na manzelku neposobia moc dobre tak ja sondujem infosky a podavam ich v prijatelnej forme. ale uz aj tu vo fore IUI zaciname helios alebo tal dako prispieval aj chlap. 😎

wolfskinka
5. apr 2010

maw mozno v inych temach ano , ale v tejto nasej Sanatorium helios zatial neviem ze by tu nejaky chlap bol

katy7
5. apr 2010

Ano Ciky, mam Rh- a mm Rh+

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre