Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
7. apr 2010

dobré ránko hviezdičky .... 😉 tak dnes máme konečne slnečno hneď je lepšia nálada... 😉

kamka ahoj moja tak ty už v práci zarezávaš ???tak že to chce kľud a nestresovať sa ale šak ty vieš .... 😉a stretko??? aj zajtra ja mám kooooooopec času tak sa prispôsobím ... 😉 stretko PD a ZA tak to neviem spomínala akurát Kiarka že by šla..... 😕

martula ani dnes nepracuješ ???? 😝 😝

kamka17
7. apr 2010

no len kiarka pracuje do 17.30 a to je asi už neskoro...

no a ak sa niekto zajtra pridá, tak kľudne 😉

marta222
7. apr 2010

Ahojte dievčence, tak ako po Veľkej noci - vyšibané, prešibané, pooblievané 🙂 ? Jani, ja som v práci, len včera som bola zasa v MT na školení - už tam chodím ako na klavír.... Ide ma už poraziť z tých všelijakých noviniek a kravín, čo si vymýšľajú 😠 😠 😠 , najradšej by som to tu zabalila.. Tak vidím, že so stretkom to nevyzerá moc ružovo, či?

kamka17
7. apr 2010

no marti veru, akosi náš nápad nikoho nenadchol 😅
ale však hádam sa raz zosúladíme...alebo sa stretneme na pol ceste...v martine u ciky na kolaudácii 😀 😀

marta222
7. apr 2010

Teraz ma napadlo - rozoberali ste tu, že Krajkovič je bez fúzov - rada by som ho videla 😀 . Sledujete niekto Ordináciu v ružovej záhrade? Ten nový dr. v Ordinácii (dr. Kalman - hrá ho Marek Majeský) mi strašne pripomína Krajkoviča z Heliosu.... Niežeby sa nejak mimoriadne fyzicky podobali, ale celkovo tá postava dr. Kalmana - hotový Dr. Krajkovič. A možno teraz bez tých fúzov sa na neho aj bude podobať 😉 .

wolfskinka
7. apr 2010

dobre ranko

kamka tak zacinate kopec vysetreni, neboj zachvilu to budete mat za sebou, prosim Ta posli mi do IP tvoje icq cislo, lebo som upgradpovala verziu a omylom som si pomazala niektore kontaktty ... dakujem

kamka mne je kedykolvek buduci tyzden mozem ... dohodnite sa vy co chodite do roboty, mne je to lautr jedno

marti nepozem ordinaciu tak neviem posudit

kamka17
7. apr 2010

wolfi...594835639

wolfskinka
7. apr 2010

dakujem, som si davala novy verziu icq skombinovaneho s facebookom, teraz je to tak ze mam zaponute icq ale konveraziu aj s facebooku tam je vidiet a mozes pisat cez icq aj na facebook

janicca
7. apr 2010

Martula čaf no chúďatko tak teba idu tie školenia zničiť .... 😀 😝 ako si víkendovala ?bola si riadne zliata ??? 😀 😀

Wolfi zdravím ťa dnes akosi skoro ...... 😀 😀 😀

ozaj brmbolček sa tu už dlho neukázala... 😕

marta222
7. apr 2010

Ahoj Jani, Veľká noc v pohode - nebolo to také strašné... Môj Ivo to nejak nepreháňa, takže pohoda... A ešte chodíš do posilky? Ja som bola včera - volala som aj kamošky, ale ani jednej sa nechcelo... Po tých sviatkoch treba zasa zhadzovať 😀 😀 😀. Ešte kým podojedám, čo sme všetko napiekli 😉 😉 😉. Ozaj a už máte tie výsledky z toho kontrolného SPG?
No veru, brmbolceka som tu už dávno nezahliadla - asi robí stavbyvedúcu 😉. Tak to stretko asi padá, či?

janicca
7. apr 2010

Martula no v tej posilke som bola len dva krát ale plávam a pridala som aj bike chodím ku segre a včera som bola na aerobiku a celkom mi to padlo a ja nemám čo dojedať lebo som doma ništ nemala a ani som nepiekla chvála bohu akurát mi včera svekruša poslala šnicel a šalát že dnes na obed a drahý mi to večer zožral 😀 😝 ......ozaj dnes som volala do Helíka výsledky už su a na pohovor ideme 19.4... 😉

marta222
7. apr 2010

Jani, tak ak nemáš čo dojedať - príď ku mne - ešte máme kopec koláčov, rada sa s tebou podelím 😀 😀 😀 . No, ja som bike vytiahla zatiaľ len raz na cca 20 minút a to som pri tom fučala ako lokomotíva 😒 . Teraz je také divné počasie, na bike to moc nie je, ale dúfam, že sa to už konečne zlepší, už by bolo načase 😠 😠 . A kde chodíš na aerobik? Pamätám si, bola som cca pred 5 rokmi raz s kamoškami na aerobiku a stačilo... Ani sme nevdládali cvičiť, čo sme sa tak rehotali - nebola som schopná zapamätať si kroky - poskakovala som tam ako kozička 😀 😀 😀 . Tak, 19.4. budem držať palce 😉 .

janicca
7. apr 2010

Marti tak ja som včera vyzerala asi tiež ako také teliatko už som dlho nebola tak kým som sa dostala do tých krokov tak som sa sama na sebe smiala je to u nás v hale v KNM ....jak divné počasie ??? to su výhovorky len sa treba premôcť ... 😀 😀 ja som bola na bike aj v nedelu keď tak fučalo skoro ma odfuklo ale išla som a potom som sa dožrala na návteve ako jedno prasacko... 😀

marta222
7. apr 2010

To ti verím, že ťa skoro odvialo, v nedeľu riadne fučalo... Aj včera, keď som odchádzala z MT zo školenia fučalo ako divé - skoro mi odtrhlo ušiská 😀 😀 a u nás bol kľud - akurát zima. No, ja teraz idem radšej do posilky ako sa preháňať na biku. Keby si ma včera videla, keď som išla odtiaľ - nechcelo sa mi ísť naokolo - tak som išla domov cez plot a zachytili sa mi gate medzi nohami o háčik na plote, tak kým som si to vytiahla - a zavesená na plote to trvalo.... Ak ma niekto pozoroval, tak sa musel rehotať ako kôň, že čo tam vyvázdam.. Narobila som sa tam viac ako za 1 a 1/2 hodiny v posilke 😀 😀 😀. To sú nápady - už by som mohla mať aj rozum, na ten vek, však 😀 😀 😀 ? No tak, keď sa oteplí, mohli by sme dať nejakú spoločnú nenáročnú cyklotúru, čo ty na to?

janicca
7. apr 2010

Martula ty si trubka to čo si dorábala jaaaaaj..... 😀 😀 😀 😀 to si ťa viem živo predstaviť ako si tam vysela a trápila sa a gate si neroztrhala a nemala si náhodou na sebe kostým oblečený taká dáma a ona chodí cez ploty hahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 no bohužial ten rozum ak do teraz neprišiel tak už nepríde aspoň si myslím ja som na tom podobne ............ 😀 😀 😀 😀 jasné dáme taku nenaročnu cyklo turu z KNM do HV okolo Stien do Budatinskej Lehoty a späť do KNM ,prevýšenie cca 500 m nad morom a keď budeš mať málo tak to môžme otočiť aj dva krát ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joooj si mi náladu zdvihla 😵

kamka17
7. apr 2010

marti...však ty ani posilku nepotrebuješ, stačí nejaký plot a vybavíš sa aj na ňom 😀 😀 si ťa viem predstaviť 😉

inak u nás sa tiež vytiahli v nedeľu večer bike...teda drahý ich išiel na pumpu dofúkať, lebo vyfučané napoly boli...tak tiež hádam sa naň ešte dostanem, ak bude ok počasie 😅

marta222
7. apr 2010

Jani, nie kostým som nemala, do posilky sa predsa nechodí v kostýme, nevieš 😀 😀 😀 ??? Ale mala som zánovné strečové gate zn. Nike, kúpené v Intersporte za ťažké euráče, tak by mi ich bolo strašne ľúto, keby som ich roztrhla (mám len jedny). Nabudúce, keď budem chcieť liezť cez plot - tak si dám asi montérky 😀 😀 😀 . OK a tú cyklotúru dohodneme...

kamka, ty sa na bike asi tento rok nedostaneš, či myslíš, že áno? Jedine, tak okolo domu po rovinke na 10 min., určite žiadne horské túry...

janicca
7. apr 2010

Martula tak to by bola ozaj škoda tých streč gati za tolke evráče no niečo ti poradím na buduce pekne po cestičke a žiadne ploty je ti to jasne ...... 😀 😀 😀

marta222
7. apr 2010

Jani, jasné - rozkaz.... Dnes pôjdem pekne po chodníčku - ako človek a nie cez plot ako opica 😀 😀 😀 . Myslím, že po včerajšku som už dostatočne poučená... No vidíš, takto to dopadne, keď je človek pohodlný.
A kde máme Orsulku? Asi má kopec roboty, idú výplaty... Inak, aj ja mám dosť roboty, ale keď mne sa tak neeeeeeeeecchhccccccccccceeeeeeeee 😒 .

kamka17
7. apr 2010

marti, kašli na robotu, však je obed, treba si dať pauzu 😎

wolfskinka
7. apr 2010

no druhy pokus .. dobre ranko .. 2 hodinky som si zdriemla

janicca
7. apr 2010

Orsulka je dnes v Brne v care teda mohla som povedať hádam sa nenaserinká.. 😝 😀

idem variť cafe kto si dá ??? 😉

Wolfi tak ešte raz dobré ránko ..... 😀 😀 😀 😀

marta222
7. apr 2010

Ach tak, to som nepostrehla, že orsulka išla dnes do Brna, tak jej držím palce 😉 .
Wolfi, tak dobré ránko, veď som sa čudovala, že kde si zmizla, keď si tu pred chvíľou bola 😀 .
Jani, ďakujem, kafe si dám až doma - aj so zásobami koláčov, čo nám ešte zostali 😀 😀. Urobím si asi pralinkové kafe + zákusky - to bude kalorická bomba 😀 😀 😀.

wolfskinka
7. apr 2010

no baby asi som prisla na dovod Matejovych vycinov v noci, teda nie ja ale segra som s nou hovorila a povedala, ze ked jem vecer sladke ze ma prilis vela energie a potom vyvadza a ja vecer chleba s maslom a dzemom, popripade 2 - 3 a k tomu cokoladu a tatranku a neviem co este .... nie je divu, oddnes vecer ziadne sladkosti a uvidime, ze mu mam dat radsej mrkvu po tej nebude vladat vyvadzat 😀

marta222
7. apr 2010

wolfi, no možno bude vyvádzať ešte viac 😀 😀 😀 - mrkva je predsa tiež sladká a ešte k tomu má aj kopec vitamínov, tak bude budem mať kopec energie 😉. Ale možno, keby si mu dala kyslú uhorku.....

wolfskinka
7. apr 2010

ale name tolko kalorii uvidime vyskusame

janicca
7. apr 2010

martula a to je aké pralinkové kafe 😉 možno si dám povedať a prídem .... 😵 😵

Wolfi tak od dnes žiadne maškrty na večer 😉 len samé vitamínky

marta222
7. apr 2010

wolfi, to je pravda 😉 . No, tak vyskúšaj a potom nám dáš vedieť... Aby sme vedeli do budúcna, keď budeme my ostatné tehule 😉 . A myslíš, že Matejovi bude jedna mrkva stačiť, keď je zvyknutý na takú výdatnú večeru 🙂 ?

wolfskinka
7. apr 2010

janni sa ti povie, konecne normalne pocasie

marta no asi nebude dam mu k tomu redkvicku 😀

idem cez vychadzku pozriet tu nocnu koselu do porodnice do amazonky

marta222
7. apr 2010

Jani - to je káva s pridaním rumových praliniek... Objednala som si minulý týždeň takú nádobu (zasa ma svrbeli peniaze), volá sa to, že Maxi mix - je to niečo také ako šejker, dá sa v tom napr. aj urobiť šľahačka, nemusíš to šľahať a miešať - iba to pretrepeš. A dnes mi poslala tá pani aj recepty k tomu. A odporučila mi, aby som vyskúšala pralinkovú kávu - dáva sa tam horúce mlieko, zo 5-6 praliniek a samozrejme káva - zmixuje sa to v tej nádobe a ozdobí šľahačkou... Už som bola aj kúpiť rumové pralinky 😝 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre