• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
pardon za slovo :grinning: :grinning: :grinning: ... myslela som nedbalá... zle sa mi píše keď ležím a ešte k tomu si nemôžem dať notebook na nohy
7. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Baby vedela by ste mi niektora povedat kolko vyjde v heliose PIGD?Dakujem
7. apr 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah no to si to teda riadne spotvorila .... xixi

aaneta sa mi zda ze PIGD v heliose nerobia, ale nie som si tym 100% ista
7. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanetta, myslim, že toto v helíku nerobia vobec.....
7. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooo? :astonished: to vazne.no ja sa tam chystam na konzultaciu tak sa spytam ale bez PIGD tam asi ani nepojdem :frowning2:
7. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som cenník helíku a o tomto tam nie je ale len zmienka.....
7. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinka a kde si prosim nasla ich cennik?lebo ja ho na tej stranke ich nemozem najst.
7. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mám doma , na ich stránke nie je cenník :slight_smile: , ak niečo chceš vedieť koľko čo stoji,spýtaj sa :slight_smile:
7. apr 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.kolko vyjde ICSI?
7. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedže ICSi nehradí poistovna: 1-4 oocytov-265,66€/8000sk/ ,
5-8 oocytov-331,91€/10.000sk/ a každy další oocyt 33,19€/1000sk/
7. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.a este ta poprosim mrazenie embryi a predlzena kultivacia
7. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš začo :slight_smile:
zmrazenie embryí: 1 embryo-99,58/3.000sk/, a každe ďalšie embryo-16,60 /500sk/
PK: 165,97 /5.000sk/
7. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ti lusi :slight_smile:
7. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš začo :wink:
7. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviet co pocas stimulacie pred ivf sa mozem chodit plavat
7. apr 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kefalinek chodit mozes, to nie je problem ... ale z haldiska, aby si nechytila nejaku infekciu, mykozu alebo nejake ine svinstvo na plavarni a pri plavani tesne pre dIVF by ti mohli popraskat folikuly ... tak radsej nie
7. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, všimol som si tu zaujem o ceny vykonov, tak z heliku ich mate v mojom fotoblogu. :grinning:
7. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočeny ........ prajem fajn deň....... :slight_smile: :slight_smile:

Orsulka tak ako ste včera pochodili ??? sem s infoškami teda ak chceš a máš chuť o tom hovoriť respektíve písať .... :wink:
8. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko......tak ja dobieham zameškanu pracičku.....zatial sme sa nedohodli...treba si to rozmysliet...... :wink: dnes este kontrola u obv. dr. ci ist alebo nie na tu hysteroskopiu.....prevdepodobne ano...že to urobiť....oni navrhuju minimalko IVF, s clostilom a dopichnutim nejakych hormonov ....normalne pokracovanie OPU,ET.....a tak......ale cenovo velmi prijatelne.....

takže asi tak...neviem ako idem stihat dnes pisat, lebo je to ho fakt dost...... :confounded:

ale vsetkym pekny den...... :dizzy_face:
8. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak my sme zase nespali ... vcera o 18,00 som zjedla 4 kusky pizze a este teraz mi je z nej zle
8. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko prajem...dnes to vyzerá na pekný slniečkový deň, tak si užite :sunglasses: :sunglasses:

zmrzlinka včera bola fajnááááá...lesné ovocie...čiže ríbezle, záhradné jahody a tak :grinning: ale chutilo mi :slight_smile:

a máme v robote celkom statočnú zimu, teším sa z toho :sweat_smile: :angry:
8. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka je tam veeeeeeľka iskierka nádeje a to je fajn teším sa s tebou .... :wink: a ta cena určite poteší su to neskutočné prachy...tak len pekne pracuj veď keď bude čas tak poklabosíme .... :wink:
Pracantky Martulik,Kamka zdravím vás ......... :wink:

Wolfi ahoj... :wink:
8. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...kamka...wolfi....ahojte :slight_smile: :slight_smile:
vieeš, šak tá nadej je vždy... :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým, zdravím Vás :wink: .
Kamka, myslíš, že bude dnes pekne? U nás je stále akási hmla, ledva som trafila do roboty :grinning: .
Orsulik, držím ti veľmi palce.
Wolfi - tak ani mrkvička večer nebola, či?
To som rada, že dnes je už štvrtok - ešte jeden deň a máme víkendík - a zajtra máme aj sv. bérusa :wink: .
8. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta nebola mrkvicka boli 4 kusky pizze po ktorej mi zle este teraz .... na ranajky 2 pohare koly, aby som si poriadne odgrgla , trosku zabralo a k tomu kava aby ma prehnalo na zachod a som dostala tu pizzu cim skor zo seba von, aj ta kava zabrala, zdrava strava v tehotenstve ... kola s kavou, ale ked to inak nejde, no zabijem sa ..?
8. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...keď je ráno hmla, tak väčšinou je potom pekný deň, to nevieš??? to som ja vypozorovala za svoj dlhýýýýý život :grinning: :grinning:

wolfi...cola v tehu...no neviem neviem... :sweat_smile: :confused:
8. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka17, no veď áno, býva to tak, ale keď dnes sa už nedá na nič spoliehať :unamused: .... Ale máš pravdu, už sa trošku prediera slniečko, takže asi bude pekne :slight_smile: .
Wolfi, takže dnes bude asi len tá mrkvička, však? Žiadne experimenty - pizza, zákusky a čo ja viem, čo ešte...
8. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky!!!!!!!!!!!
Wofi-káva aj cola sa može piť.Samozrejme nie 4 kýble,ale môže.Dokial ti má pomocť,tak sa to dokonca musí piť!

Orsulík,ked sa mi skrotí Sisa,určite odpíšem.Zase ma odvoláva od PC :frowning2: :wink: Ale ja prídem.
8. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné Orsulka nádej zomierá posledná ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak ty vieš .........

u nás už slniečko svieti už chystám deku a idem sa vyvaliť xixixixi zavalená prácou ..... :angry:
Martulik dnes by sme mohli dať bike keď bude tak krásne čo ty na to ???

Ciky ahoooooooj a cmuuuuuuk tvojej nezbednici posielam...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - a kam sa chceš vyvaliť na tej deke? V robote na zem? Či do šéfovej kancelárie :grinning: :grinning: :grinning: ? No kľudne, môžeme ísť dnes na bike... A o koľkej? Ozaj, a máš prilbu?
Ciky ahoj, čo robí Sisa :wink: ?
8. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok