Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
19. jún 2009

wolfskinka a to už prečo? jasné, že je to dobré riešenie, keď ste sa raz rozhodli, tak ste boli o tom presvedčení, že je to dobrý nápad...tak už nevymýšľaj, moja.. 😉

orsulka - 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
19. jún 2009

kamka servus moja - pripajam sa k tebe ku krasnemu prikladu na iui... mame super dokaz ze aj to funguje i mna to povzbudilo a neboj hupneme do toho i mi 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 ....... cas sa kratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

wolfiiii-- no super teta 😉 😉 😉 verme ze to bude mat taketo pokracovanie 😉 😉 a pri tretom sedeni nech vam daju miminoooooooooooooooo a v tu chvilu budes na materskejjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉 😉

katy7
19. jún 2009

wolfi, verim tomu, ze oni len strasia a tvaria sa prisne, ved aj ked tu uz baby pisali, ze aky ludia maju adoptovane deticky... tak slusny ludia ako vy to urcite dosiahnu, ale verim, ze to je poriadny napor na psychiku 😒 Nemala by si sa vsak moc stresovat, telo aj hlava potrebuju byt v klude koli IVF. Zela ti strasne moc sily, aj ked sa to teraz zda strasne tazke, urcite to zvladnes 😉

orsulka
19. jún 2009

katy...aj ja si to myslim.... 😉

brmbolcek
19. jún 2009

borca --- super 1.6 MDD -- srdecne gratulujem !!!! 😉 😉 🙂 🙂 a hlavne to zdravicko 😉

wolfskinka
19. jún 2009

baby dik za povzbudenie ... este ze vas mam ... no bude to tazky boj tie sedenia s psychologom ... nemame na nich, ale snad druhe tretie sedenie bude uz lepsie, budeme vediet co od toho mozeme ocakavat ...

a teraz mam o to vacsiu motivaciu na to IVF aby to vyslo, je leto vacsie predpoklady ako zima... drzte mi palce nech je toto leto uspesne

brmbolcek
19. jún 2009

babulky moje zlate tak uz som vas komplet docitala no mala som co robit betarky ste mi dali riadne zabrat .. xixi ale to neva 😉 😉 😉

orsulik -- dnes mas vystupko tak uz ti odbijaju posledne necele 3 hodky ku koncu smeny a potom sup sup , ze tani tanii 😀 😀 😀

surviver- som rada ze sa ti polepsilo a ze uz papavas tak ako to citis , inak dakujem za opytanie je toho dost mam co robit a domcek nam kvitne na tutovku su to vybavovacky ale tiez stoji to za to tesime sa z kazdej novej veci co tam pribudne ,,, uz teraz riesime interierove veciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............ 😉 😉 😉 🙂 🙂

cykitka-za malicko ! 😉 ozaj je taka zlatucka jahodkova SISI 😉 😉 😉

orsulka
19. jún 2009

heeeeeeeej...dievčatká a tá nasa mzuzka sa neozvala????? že vobec??? a nikomu??????
KIARA......
I m feel good 🙂))) la la la lal alaaaaaaa

brmbolcek
19. jún 2009

wolfiiiiiiiiiii-- uz som skoncila ocenas , dufam ze pomozem s modlidbami a vecer dam par ruzencekov, myslim na vas a drzkajte sa ! je to tlak ale nedajte sa ! 😉 😉

cikyta
19. jún 2009

Finitka-si ma potešila................ale vieš,už len to ísť zase do nemocky ma desí. 😖 Ale bude dobre.
Aj horšie veci sa stávaju na svete,tak to ak bude treba nejak zvládneme 😉

orsulka
19. jún 2009

😀 finitka?????? 😀 😀 😀

cikyta
19. jún 2009

Ježiš "Finelka". Ja som teda hňup! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
19. jún 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale...NIEEEEEEEEEEEEE!!!!! cikyta.....to v žiadnom pripade.....ale mna to pobavilo.... 😀 😀 ja teda komolim kadejake slova, ale význam ostane 🙂)))))))))))))))))))) 😀 😀

finelka
19. jún 2009

ciky 😀 😀 😀 to je dobreeeee ze finitka to ako finito hej? 😀 no snad si este pozijem 😀 😀 😀
Ciky, inak to zmrazovanie sa robi ambulantne trva 1 minutku 😉 takze ziadna nemocnica 🙂

brmbolcek
19. jún 2009

babulky idem ja papat 😉 😉 hlad vola a povybavovat co mi treba dnes je piatok a to uz konecne ako vikend tak zelam nech kazda z vas ho ma iba ten najkrajsiiiiii ... ahojte zatial kuriatka papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
19. jún 2009

a ja som sa vypytala dnes už o 13,00 hod . domov...aaaaaaaaaaaaaaaaa.....bolo mi vyhoveneeee 🙂)))) jupíííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

cikyta
19. jún 2009

Finelka,to fakt? No super. Tak minutka a FINITO! 😀
Brmbolček-dobru chuť! A aj tebe pekný výkendík mojko! Pápá
Orsul-ty starý ulievak!

(Ale nieeeeee. 😀 Zaslužiš si.Ved dnes sa ešte namakáš: Tancuj tancuj vykrucaj..................

tinkaza
19. jún 2009

žienky, ale vám je, ja tu aj dnes trčím aspon do 16:00...ale sa tu nejako zmráka, tak mi to ani nebude ľúto..

orsulka - držíme palčoky na tani, tani... 😉 😉

cikyta
19. jún 2009

Tinka,dobre sa bude spinkať,ked bude pršať.Tak si schrupni 😀

gabika24
19. jún 2009

ahojte.
wolfi, neboj, vedela si, že to bude záber na psychiku, o to im ide... ale zvládnete.

cikytka, ja som si po malej tiež pichala fraxaparin, mala som natrhnutý krčok po pôrode, ani mi nepovedal doky, že to ešte nie je tak zrastené a potom som čakala dvojičky a vydržala som do 36tt (konca). len proste povolil, keď už veľmi tlačili.no nikto si z toho zjavne ťažkú hlavu nerobil - myslím tým lekárov, ku ktorým som chodila. tak som vďačná za to, že to dopadlo tak,ako dopadlo, miláčikovia sú super. píšem to preto, že možno nakoniec ten bráško k malej Silvinke (ktorá je nááááááááádherná) bude 😉 - veď uvidíte.

orsul, tak ty už končíš? u nás sú naši, tak mám aj ja voľnejšie, aj keď sa teda trápime so zubami 😠 , ale hovorím si, že čo by niektorí za to trápenie dali.

babulky, všetkým pekný deň a držím palce 😵

cikyta
19. jún 2009

Gabi,fakt? Tebe gratulujem a klobuk dolu...Velmi si ma potešila. 🙂

Joj-už mám plačkovský poplach....Už ideeeeem neplááááč pomooooc! 🙂

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - to vieš, dorazím domov a hodím šlofíka aspoň na hoďku... 😔

wolfskinka
19. jún 2009

brmbolcek dakujem ....

tinkaza ja tiez do 16.00 ☹

gabi ja viem .... to IVF bude malina proti tomu ... nepredstavovala som si to tak narocne, ale ustojime to

tinkaza
19. jún 2009

gabi - pekne si to napísala, čo by niektoré iné kočky za to trápenie dali...veru, veru... ☹ ☹

cikytka - čo by som ja dala za taký babuliatkovský plač u mňa doma... ☹ ☹

tinkaza
19. jún 2009

wolfskinka - no vidíš, tak najskôr vytrpíš to horšie, potom bude IVF len taká srandička...a hurá...ani sa nenazdáš a pôjdeme Ti kočíkovať...nebooojkaj, dobre bude....veľká zábava to teda nie je, ale : vyderžaj... 😀 😀 😀

cikyta
19. jún 2009

Tinka-v rýchlosti otázka:
-Prší teraz v ZA?
(Lebo ak hej,nejdem von.Chcem ísť s malou.Lebo od vás to ide k nám.)

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - aja som priamo v centre Za, zatiaľ neprší, ale je riadne riadne zamračené...

tinkaza
19. jún 2009

už prestala plakať?

surviver
19. jún 2009

cikytka,teraz neprsi,ale pred 20 minutami poprchavalo,ale len tak velmi slabo 🙂

cikyta
19. jún 2009

No Tinka-zase zaspala.Ani som ju neprebalila,nadala papať a spí. 🙂
Surviver-dakujem.Tak ja to asi risknem...(Ak ovšem vstane...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre