• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte moje krásne tak aj už idem of akosi mi nevyšlo s vami dokončiť týžden bo kopec práce a v piatok a kua to sa mi už dávno nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... :majte sa fajn a prajem fajn víkend ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi ahojte tak tak ešte stale kinderko tento týžden som mala poslednu poradnu už len porodiť :grinning: ak neporodím do tak mam prísť ku dr. a že mi vypíše lístok na príjem takže asi . -teho najneskor by sa mal maly narodiť
zatial som otvorena na jeden palec ale možno už aj viac -dufam :slight_smile:
9. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ahoj akurat dnes som si na teba spomenula ci si uz aj neporodila tak ti pekne drzkam palceky nech vsetko dobre dopadne :wink:
9. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik no jasne buduci tyzden robim ranne pondelok a v stvrtok do 15.00hod :wink:
9. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky
domika, tak nadisiel cas? Tak nech to je rychlo a pohodovo, drzim palceky!
9. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ty si este domka ? alebo uz zbalena na ceste na allicnlusive do porodnice?
9. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím tetky Helinky.Všetky do jednej nohy. :wink:
10. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vsetkych zdravym a hlavne silviku princeznicku :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
10. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend vsetkym, aj ked uprsany, :frowning2:
10. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi u nas svieti slniecko :slight_smile:
10. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule prišla som vás pozdraviť ..... :wink:

kiarka ahoj moja aj unás dnes svietilo slniečko asi 25 krát a medzi tým stihlo aj riadne pršať... :grinning: :grinning: a ináč sa máš ?
10. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani-ahoj.Apríl jak hovädo :sweat_smile:
10. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica ahoj mojko no mam sa uz fajn len do roboty sa mi nece :wink: a co ja co ty??kedy ides na to??
10. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiarka...kukám albumček...no ty máš inu modelku dcerku :wink: Fíha!
10. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky čavky čavky velkýýýý cmuuk pre Sisu posielam..... :wink: kedy sa to sťahujete?už sa určite tešíš joooj ako ti závidím ale tak úprimne ja by som hneď menila .... :wink:

Kiarka ja sa mám fajn slniečka je už viacej tak aj náladička sa zlepšuje ... :wink: a kedy ideme my ?ja to akosi stále oddialujem ale august ,september to bude určite na 100% .... :wink:
10. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď aj Kiarka je modelka tak dcérenka má byť po kom ..... :slight_smile:
10. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík za cmuk.Boli sme na návšteve,v aute ju zlomilo,tak spí...toť znamená kua dlhá nočná pre Cikytku :cry:
Sťahujeme sa...no: Za týžden začne muž prerábať a my dve so Sisi tam vkročíme ako královne v máji :wink:Tak teda-to plánujeme :wink:A 8.5.tam vystrojíme narodeninovu žurku pre Sisu.
AAAA,tak hej,má byť po kom Kiarkina dcerka! Tak heeeej! :wink:
10. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem herecka ma byt po kom :grinning: :grinning: :grinning: vsak aj su teraz snou starosti muz by najradsej retaze na nu uviazal :grinning:

janica takze to vyzera ze pojdeme po tom do toho spolu??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiarka šak prvý krát sme šli skoro v jeden termín tak prečo si to nezopakovať ale teraz už naozaj úspešne !!!.... :slight_smile: )))keď máš doma taku kočicu tak mužovi sa ani nečudujem že by ju najradšej doma o radiator priviazal .... :grinning: :grinning:

Ciky tak ináč ako kráľovne tam ani ísť nemôžete vy pekne prídete do hotového a rovno na párty .... :grinning: tak to máš potom dobre zariadené ... :wink: ))
11. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiarka-Jani,takže spolu?! :wink: Som váš svedok!

Jani-uvidíme ako nám to výjde.Po dnešku by som najradčej zdrhla na koniec sveta.Neskutočne ma vytočil muž a kebyže sme zobratí,podávam žiadosť o rozvod :angry: :sweat_smile:
11. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale Ciky nebojkaj bude aj horšie to su určite len také nezmyselné hádky neboj zajtra bude svietiť slunečko .... :wink: a ozaj koniec sveta neexistuje tak že nemožeš tam utekať...... :grinning: :grinning: alebo že by ????
11. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani- :grinning:
11. apr 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica tak to dufam ze to bude uz uspesnejsie :wink: :wink: ciky a bereme ta za svedka ale aj zo Silvinkou :slight_smile:

ciky neboj vsetko prejde laska nehnevana nie je milovana :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: som tu tyžden nebola,tak budem mat čo robit,aby som vas dočitala a bola znova v obraze :wink:

ale dufam,že ste sa mali všetci fajn a sviatky ste prežili v laske :slight_smile:

tak zatial prajem dobru nocku a ked dočitam tak sa znova ohlasim :slight_smile: :wink: paaaa
11. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ano ano ešte stale 2v1 čakam a maly nechodí :slight_smile:
11. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem hviezdičky ......... :wink: ))))))

domika tak kedy nás prekvapíš ??? ..... :grinning:
12. apr 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: tak som vas dočitala....a vidim,že všetko je v najlepšom poriadku :wink:

ale dnes je tu akosi tichučko....len janicca pracuje,čauko :slight_smile:
12. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte žienky..dnes je tu veru tichúčko, asi sa nikomu po víkende nič nechce...ako mne :sweat_smile: :sweat_smile:

aký je rozdiel medzi myómom a polypom???
12. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte celebrity, tak po víkende je tu naozaj akosi tichučko, kde ste všetky? Zmenila som foto, už mi v tej čiapke bolo naozaj teplo :grinning: :grinning: :grinning: - ciky, s prvosienkami - môže byť?? Púpavky ešte u nás nerastú :wink: ... Kamka, to teda neviem, aký je v tom rozdiel - ten polyp vlastne vôbec neviem, čo je... Ale už som to počula
12. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženušky rodu heliosu :grinning:
dnes všetky hráte na schovku, či čo? či??
ja si myslim, že polyp je výrastok, ktory sa može vyskytovať aj na krčku maternice a myom je len na maternici,
niečo ako "zrohovatela" časť maternice. napísala som to ako maďar, ale nič lepšie ma nenapada ako to opísať :sweat_smile:
12. apr 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok