• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ze nohy, tak to je skvely napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co ich mas kratke ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik.... tak nohy by si zmenila :grinning: :grinning: :grinning: ? No toto.... Tak ty by si chcela byť Orsulka Sklenaříková? Tak ja by som v tom prípade asi zmenila hlavu :grinning: :grinning: :grinning: - nemyslím vzhľad, ale obsah....
15. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martulik- a obsah hlavy s mr. Beana ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môže byť aj Mr Bean :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje nohy su ako dva nádherne BAROKOVE STLPY !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: su to predsa len moje nohy a nesu ma životom tak ich mám rada.......ale keby bola tá 1 možnosť......tak by som ich trosku vylepsila :wink: :wink: :wink: :wink:

marti...hlavu e-e.......to by si už potom nebola TY!!!!!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no priznám sa, že mne sa nechce premýšľať, čo by som zmenila...netvrdím, že som so sebou a so svojim životom spokojná ako to je, ale no čo už narobíme...a v mojom veku ešte niečo meniť... :sweat_smile: :slight_smile:
a zmenila by som tohto koňa za toho pôvodného.... :dizzy_face:
15. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- ale take dba barokove stlpy maju aj vyhody , veru aj tu vysky a z nej vidis vsetko :grinning: :grinning: :grinning:

Martulik- ty mas aj toho Beana v hlavke takze uznaj ze si jedinecna a original je len original :wink: :wink: :wink:

Kamka- kon, nekon v zivote si treba zvykat a clovek si zvykne aj na palicu ...... :wink: :wink: :wink: verim, ze v kutiku srdiecka ukryvas svoje tajomstvo :wink: :wink: :wink: ale cas nam prezradi co to bude zivotom :wink: :wink: :wink:
15. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik... veď na mojom pôvodnom vzhľade by sa nič nezmenilo, takže by som to bola stále ja, či nie :wink: ? Že - nohy ako barokové stĺpy - ja uschnem :grinning: :grinning: :grinning: , to je prirovnanie....
kamka - že v mojom veku..... A čo mám povedať ja - v mojom veku niečo meniť...
Ale nie, teraz vážne. Tak, keď to nemôže byť hlava, tak ja by som chcela mať viac odvahy a byť trošku športovo zdatnejšia, lebo som mimoriadne "športové poleno"....
15. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik a o dotykoch ani nehovorim, kazdy by ich chytal BAAROKOVE STLPOVE NOZKY a obdiv na teba hadzal :grinning: :grinning: :grinning: no neviem neviem, ci by sa neprejavila Ferkova ziarlivost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Martulik- inak ako v praci ? naposledy som o teba pocula ked si bola na skoleni v MT ..... ako pokracujete ....?
15. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček...a ty by si čo rada zmenila, keby sa dalo??? keď už si tú otázku hodila do pléna...
15. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... u mna menit neda sa to tak nazvat ja sa uskromnim, ja primam to co mi zivot da a snazim sa s nim bojovat tak aby boli obe strany spokojne :wink: :wink: :wink: ja by som si skor priala ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sme mali zdrave dietatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatial to tak ide , ale kazda nastavajuca mamicka si prechadza tymto obdobim a zela si len jedine a to zdrave dieta a stastneho manzelstvo,mam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ktore by som nemenila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

..a inak sa vam musim pochvalit vcera som si pochutnala po dlhej dobe na cerstvo upecenom chlebiku s masielkom a nakrajanou pazitkou, uplna mnamkaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta.......tu odvahu by som brala aj ja......teda ked už sa bavime važne..... :wink: lebo ja som taky býk......a ten ked si zvykne, tak sa ťažko dokope k niečomu novemu, lebo nema odvahu niečo meniť......v tomto si teda kompletne sadnem so znamenim :grinning: :grinning:

PS. pisala do Brna, cakam na odpoved od doktora....... :wink:
15. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka- P:S : potom nam daj vediet :wink: :wink: :wink: , vies ze sme nedockave viac ako ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi.......ja viem bambulka brmbulka.....ved preto Vas informujem, aby ste vedeli...a mysleli na mna a modlili sa za mna, lebo cim viac ludi sa sustredi na jednu vec, tym to ma vacsiu silu :grinning: :grinning: :grinning: tak ja viem, že nas tu je vela, ale sa radim pekne do poctu a informujem, nach sa na mna nezabudne.......
som mu pisala, že už by som aj začala.....tak uvidim co napise....mlaďas jeden !!!!! :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- a sila je v nas ! :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...inak mam obrovsku radost ze idete do dalsieho kola, super ! :wink: :wink: :wink: kazdy krok ktory podniknes ma tesi , ze sa nevzdavate !
15. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik, tak to budeš mať onedlho narodky, však? Ja som ryba, takže s tou odvahou som na tom asi ešte horšie... A čo si písala do Brna???
Brmbolcek - chlebík s masielkom a pažítkou milujem, to je také moje najobľúbenejšie rýchle jarné jedlo. A ešte varené vajíčko na to - toho by som zjedla aj za celý peceň chleba :grinning: :grinning: :grinning: .
15. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Martulik- a mna dnes este napadlo, zeby som mohla kupit bryndzu a zmiesam to s pazitkou, to bude iny hamosko zo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juj mam rada taku pomazanku,...... bryndza a pazitka...a po pripade este masielko sa v miesa do toho .....
15. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje krásne tak vidím že je tu veselo ....... :slight_smile:

hohohohoh ja nespím je vám to jasné !!!ja :grinning: som dnes ráno v práci tak kričala po kolegovi no hádam som zobudila aj vás ..dnes tu máme husto ...ale dnes to zlo na tej zumbe dostanem zo seba kua...ale strašne som vytočená ..... :angry: :angry: debil jeden !!!!

no a čo by som ja menila ??? len tak v rýchlosti aby mi už konečne prestali rásť chlupi na nohách ,rukách ..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čo ja viem kde ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: toť vsjo ináč som spokojná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no prečítala som pár riadkov príspevkov a hneď je fanky nálady ...
:grinning: :grinning: :grinning: cmuuuuuuuuuk vám moje hviezdičky
15. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: janka akurat som na teba myslela ze akosi tu chybas a u teba nezvyk , ty nase ranne vtaca, :grinning: :grinning: :grinning: verim, ze ti je uz lepsie ked si sa vyventilovala na kolegovi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ty si tu druha --- NOHA --- co by si menila a s orsulkou uz ste dve na nozky :wink: :wink: :wink: :wink:
15. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ahoj moja krásna .... tak ty si ma zasa rozosmiala (ak si ma všimne šéf, tak si pomyslí, že mám niečo s hlavou, keď sa tu vyškieram do počítadla).... že chlupy - to je také naše írečité slovo.
A ktože ťa to tak mimoriadne vytočil a čím.... Tak verím, že ti je už lepšie :wink: .
15. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.......sak vidiš ako dobre, že si sa ukázala !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

marti...no pisala som mu ,že chceme začat, že som zohnala menopur a že moj Dr. mi bude merat foliky :slight_smile:)))) :grinning: a že ci teda
hned možme začat....... a ešte že Dakujem :slight_smile:))
15. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....

orsulik mam z teba radost .... tentokrat to uz vyjde ...
15. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.... :wink: :wink: :wink: dobre ranko prajem....
ako sa mavas ty???????
15. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wolfi, ako sa máš? Dala si si včera nejaký alkáč, keď si mala takú chuť :wink: ?
Orsulik, som na teba hrdá - pekne si mu to napísala, hlavne že si nezabudla na to najdôležitejšie ... Ďakujem... Ty si raz šikovná kočka :slight_smile: .
15. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa ešte dnes vyventilujem ten debil išiel na poradu a keď ssa vráti tak pokračujeme asi mu jednu aj ebnem .... :grinning: :grinning: :grinning: jeden úžasný kolega ktorý tu večne okolo mňa krúži ,potom si špára v papuli so šparátkom a a vycmukáva bordel z papule na celu kanceláriu keď sa nažere ......baby tak takto som sa hádam ešte nevytočila ...... :angry: :angry:

Martula chlupi a či chlupy teraz neviem ??? ........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to vzor chlap tak asi s mäkým .... :grinning: :grinning: :grinning: ...asi to netreba riešiť šak my si tu rozumieme ......... :slight_smile: ))))
15. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

janicaaaaaaaaaaaaaaaaa...................... pomooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a...chlupi...množné cislo ...... :wink: a este k tomu ak je to vzor chlap - tak urcite s makkým !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kočeny :wink:
baby, vy tu píšete o dobrotách a mne už škvrká v bruchu, bryndza, pažitka, mnaaaaam
vidiš oršul, dočkala si sa v tomto smutnom týždni aj dobrej správy, super, teším sa s tebou a budem ti silno držať palce,lebo ty si to moooooooooooooooooooc zaslužiš aby si už bola "dvojčiarková" :slight_smile:
jani, čo sa vytáčaš???? povedz mu,že teba vytočí len inteligent, čo on isto nie je....
ja tu mám tiež niektorých "skvelých" kolegov, vďaka nim sa často myslim, že pracujem v diagnostickom ústave, ale už sa nedám vytočiť......
15. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janicca, tak z teba sa stane ešte aj bitkárka :grinning: :grinning: :grinning: .... musím sa smiať, ty vieš tie životné situácie tak super opísať, že keby som tu bola sama, tak sa rehocem ako kôň....
Píše sa to tak ako si napísala - chlupy - s ypsilonom, vyzerá to síce na prvý pohľad ako chlapi, ale skloňuje sa to podľa vzoru dub...
15. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina......čaf :slight_smile:))))) no.......sak hadam to bude takto poken aj pokracovat, ked sa dockam odpovede :grinning: :wink: :wink:

CIKY a SISI nás dnes nepridu pozriet ??????????
:angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok