Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. apr 2010

domi.....to fakt??????? 😕 😕 no ked ja nesledujem ten program..... 🙂

orsulka
16. apr 2010

domi.....HU!!!!!!!!!!!!!!!





nič????? 😕 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. apr 2010

marti...aj tebe krasny vik 🙂)))) pa moja 😉

brmbolcek
16. apr 2010

Martulk- aj tebe pekny vik.... 🙂 🙂 🙂

Orsulik- mozem potvrdit 😉 😉 😉 cele tvoje dvojca 😵 😵 😵

domika9
16. apr 2010

ej orsul len teraz neviem či praska voda alebo som pustila niečo ine 😀 😀 😀
no orsul a fakt ta podoba je velka

janicca
16. apr 2010

ahojte dievčence prajem krásny víkend...... 🙂 )))

orsulka
16. apr 2010

janica.....papapapapa

aj ja sa lucim.....🙂))))) pre vsetky posielam slniečko krasne......a usmev na tvari....

DOMI!!!!!!!!!! držkaj sa moja pekna !!!!!! 🙂 😵 budem na Vas mysliet 🙂

domika9
16. apr 2010

dakujem orsul potom vam dam vedieť keby niečo 😉

tatianat
16. apr 2010

ahojte baby, neviem ako to tu chodí, ja navštevujem Helios a trošku sa nedarí

tatianat
16. apr 2010

spýtam sa hneĎ na rovinnu, chodil niekto z Vás do Heliosu, a náhodou sa jej minuli injekcie, čo potom, poisťovňa to už neprepláca viac, chcem sa spýtať, či by sa nedalo ich niekde kúpiť lacnejšieň

tatianat
16. apr 2010

prepáčte, asi tu každá chodíte do Heliosu, už som sa rozhliadla 🙂

tatianat
16. apr 2010

je tu niekto?

tatianat
16. apr 2010

prosím ak tu niekto je, alebo bude, mohli by ste mi poradiť?

domika9
16. apr 2010

tatianka ja som toto nemusela riešiť ale čo viem tak baby zhanali lieky aj cez -mam nemam lieky na ivf - alebo tak nejako sa vola ta tema skus pozrieť tam ak by som na nu nahodou natrafila tak ti tu hodím link

tatianat
16. apr 2010

Už navštevujem Helios od 26.6.2009, a od novembra sa snažíme o bábätko, zatial mi vždy v 6 dni stimuláciu stopli, prvý raz som mala ten dlhý cyklus, ale potom som spravila chybu a hneď po sebe som mala 2 stimulácie krátke, ale nemala som medzi nimi aspoň mesiac pauzu. Teraz by som mala zase začať, ale neviem čo robiť, Dr Krajkovič hovoril, že niektorím dievčatám, ktorím sa to podarí na prvý raz, ostávajú injekcie, ale neviem ako sa s nimi skontaktovať. Priateľka mi povedala aby som skúsila cez Modrý koník, som tu, a počkám, prosím ak niekto vie čo robiť ďalej - poraďte mi...

domika9
16. apr 2010

skus pozrieť v tej teme čo som ti tu hodila odkaz 😉 verím že budeš mať šťastie

tatianat
16. apr 2010

Rada si ich kúpim od niektorej, ktorej zostali, sú ešte platné ....

tatianat
16. apr 2010

ďakujem

domika9
16. apr 2010

nemaš zač verím že sa niekto najde kto ti pomože 🙂

tatianat
16. apr 2010

dúfam, niekoho som našla, ponúka tie lieky, ale teraz tu nieje

tatianat
16. apr 2010

počkaj, ale 16.apríla je dnes, a bábätko?

domika9
16. apr 2010

🙂 babätko je ešte v brušku 🙂 nejako sa mu tam asi pači bola som dnes u dr. tak vravel že to vidí na víkend tak uvidíme 🙂
neboj istotne sa ti niekto ozve poprípade skus aj do IP-čky napísať dannej osobe ked sa prihlasi bude jej svietiť a bude o tebe istotne vedieť

tatianat
16. apr 2010

môžem sa spýtať, ako to prebiehalo u Teba, v pohode? hne´d na prvý raz?

domika9
16. apr 2010

my sme mali trošku iny problem ako s otehotnením nam sa za tri roky snaženia podarilo otehotnieť 3x normalne bez ,,pomoci,, takže fajn vysledok lenže ani jedno babo nemam e prvy krat som potratila , druhe tehotenstvo bolo mimomaternicove - tu som podstupila 2x laparoskopiu vzali mi vajcovod a po tych laparoskopiach sa moj nepravidelny cyklus ešte znepravidelnil na tak asi 28- 49dni ale aj tak sa mi podarilo ešte raz otehotnieť ale zase sa to nepodarilo hcg klesalo a klesalo takže nič z toho nebolo moj doktor ma odmietal poslať na akekolvek vyšetrenie tak som si to poriešila po svojom a šli sme do heliosu tam nam porobili vyšetrenia nasadili ,,liečbu,, a šli sme planovanym pohlavnym stykom
a cele nam to trvalo v heliose od prvej navštevy 6 mesiacov

wolfskinka
16. apr 2010

ahojte,

domi ty tu co este strasis, no chod uz do porodnice ved to bude maly slonik, ked sa narodi ...

no ja som dnes nestihala, bola som s mamou na oebde a na nakupoch, potom kuknut v robote a potom este u tety a prisla som domov o 16,00 a zalahla a doteraz som spala ... to zu neni pre mna tie maratony

ciky, survi kupila som tie bvankusiky do podprdy v carrefoure 30ks za 3,58 eura aka je to cena ?

domika9
16. apr 2010

wolfi ja som tie tesco kupovasla v akcii 30 kusov a stali mysím 1 euro alebo niečo vyše eura

wolfskinka
16. apr 2010

no budem sa tgam musiet popozerat ... len som to chcela mat pokope aspon na zaciatok keby nahodou, sa stale bojim aby ten moj krcok vydrzal a neskoncila som v nemocnici , kamoska caka dvojky a uz je v nemocnici a je v 27tt, a v nemocnici kde je oddelenie pre extremne malych novorodencov, keby ich porodila ... tak bojim bojim, na kontrolu idem az 30.4., to su este 2 tyzdne ... tak bojim bojim strasne

kiara15
16. apr 2010

pekny vecer!!
ahoj domi tak ty este cela ale neboj veru este par krat poumyvaj podlahu a mozno aj pojdes ja som okopavala a bolo praskla voda 🙂 🙂

janica tebe drzkam na pondelok moooc palcoky nech je vsetko ok 😉 😉 😉
tatianat mne ich doktor keby som chcela predpisal ale uz drahsie alebo ine ale maly taky isty ucinok 😉

kamka17
17. apr 2010

pekný konečne slniečkový víkend prajem...a dúfam domi, že bude aj plodný a bude o ďalšieho človiečika medzi nami viac 😉 tak sa pekne snaž, kľudne aj celú záhradu porýľuj 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre