• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Ešteže je Sisa mišmaš nás dvoch a bude mať ušká tým pádom akurát :grinning:
28. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm...Menopur je môj kamoš a dufam,že odteraz bude aj tvoj a dá ti to,čo aj mne....Možno práve toto bola tá SPRAVNA volba :wink:
28. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ináč baby tak vám poviem že ešte že mám len jednu izbu ináč by som sa poserinkala od strachu a nerada bývam sama doma a zle sa mi potom spí .... :rolling_eyes:

áno Wolfi sa mi zdalo že čo som ťa videla naposledy tak ti bruško riadne narástlo a za taku chvílu... :dizzy_face:
28. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani :grinning:
A kde šla Martuska? Ja tušííííííííííím :grinning: kde!
28. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky......verim že to bola správna volba :wink: :wink: :wink:
28. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, ty si člen :grinning: :grinning: :grinning: - sa tu rehocem ako kôň na tých tvojich opisoch a prirovnaniach.
No, nemám ani kolieska z páročky... Mám také normálne uši, priemernej veľkosti, pribité ku hlave - našťastie mi neodstávajú a celkom dobre nimi počujem :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni no veru ako dlho nerastlo tak za posledne 3 tyzdne sa poriadne vystrcilo :grinning: sme si merali brucha s muzom, tak uz mam vacsie .... :grinning:
28. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky... už som tuuu. A kde myslíš, že som bola :sweat_smile:? No, daj, poviem ti či si uhádla :grinning:
28. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak...a teraz by som si dala bud renzen, alebo parocky......na obedik :grinning: :grinning: nemám ani jedno ani druhe :frowning2: :frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul :wink:
Martus-tak aspon sme sa dopracovali ku správnej velkosti tvojich ušiek :grinning:
No čo,ideme k nošteku?
Ale nie.Adminy ma zmažu,že vybočujem z temy a otravujem vás tu somarinami :grinning: Už sa musím chovať k prihliadnutiu k môjmu veku :wink:
28. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na púpavu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: xixixi
28. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky to už nezmeníš......... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus - bola si na WC a cestou si šklbla pupavku :grinning:
Orsul-tak bude zeleninka :wink: Ja sa tiež momentálne tak skoro rezna nedočkám a páročky,len ak budem večer nežná :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik ... to sme na tom rovnako, ani ja nemám ani páročky ani rezník a ani vhodné uši :grinning: :grinning: :grinning:.
Ciky... kľudne môžeme preberať aj môj noštek (či nosisko?) v rámci odľahčenia témy. Teším sa, keď ma uvidíš možno niekedy naživo - to bude potom unikátny opis podľa ktorého ma spozná hocikto :grinning: :grinning: :grinning:.
28. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky... uhádla si na prvý raz :grinning: , bola som na WC, ale nerastú nám tam púpavky.....
28. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Martus :grinning:
28. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky treba šetriť chceš bývať tak si musíš utrošku utiahnúť opašťok a taká teplá párečka ti musí stačiť .... :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som tvoj fotoblog-reku pokukám fotky z rôznych uhlov a tam ništ! :frowning2:
28. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda dnes su tu temicky...!!!! ozaj .-)))))))))) ja mám normalne usi, asi aj nos....ale zato riť !!!!!!! jak dve až tri..... :grinning: :grinning: :grinning:

nevadííííííí........nevadííííííí....nevadíííííí......nevadííííííí........nevadííííííí....nevadíííííí......nevadííííííí........nevadííííííí....nevadíííííí......
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj veľká riť vie očariť ja hovorím.... :dizzy_face:
28. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Jani- :grinning: Už ho mám utiahnutý rok a stále dorábam dierky na opasku :frowning2:
Za chvílu si budem navliekať na pás len pracku,taká som tenká :rolling_eyes:
28. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul,ved ja dávno vravím,že vizeráš ako J.Lopez!
28. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked som bola tehotná,som sa tešila,ako mi narástla riťula........a teraz?
Zas len dve rabínove čiapočky :frowning2:
28. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka má presne tu postavu,čo by som chcela. Také sa najviac chlapom páčia. :frowning2:
28. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.....ja už som presedla na motto : LEN velká riť vie očariť :slight_smile:))))))))

ciky...už nie som J.L. .....už som dávno Paveleková....co nevieš ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty más take dva kmíniky .-))))))
28. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že Paveleková!!! :grinning: :grinning: :grinning: To máš aj takú krkovicu pod briadkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No kmínky......také napadnuté kmínky............mäkké vycelulitkované!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chýba mi otazník:
To máš aj taku krkovicu pod briadkou ?
28. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...no ked pritlacim bradu o hrudnik tak ano..... :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som mala na mysli len Pavelekovej prdel !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
.....a čo som ja LISIAK??????? ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je stará prdel.Ty si v rozpuku s mladou prdelou!
že lišiak-umrem :grinning:
28. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...šak jasňačka....neee??????? :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok