Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
3. jún 2009

ahojte 🙂
mia tak to je fajn že si sa rozhodla pre PN,ono doma je len doma....a cesta ZA-MT nič moc,tak pekne oddychuj....

mia1983
autor
3. jún 2009

surviver asi tak ma aj dneska nejako podbruško pobolievalo a tak naozaj nechcem nič podceniť 😉

surviver
3. jún 2009

ved ak Ti bude dobre a maš relativne pohodovu pracu,tak sa tam možeš po 12tt vratit 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

Veď tak aj rozmýšľam lebo doma by som sa asi zbláznila už by som najradšej videla aj to srdiečko búchať ako zvon 😀 , bola by som pokojnejšia a papáš nejaké vitamíny?

kamka17
3. jún 2009

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10670...

baby, dajte si toto prehrať, hádam vám to pôjde...nemá chybu

surviver
3. jún 2009

beriem femibion 800,niekedy vit C,niekedy vit E

surviver
3. jún 2009

kamka nejde to...ak tam clovek nie je zaregistrovany ☹

mia1983
autor
3. jún 2009

no teda čo už tie deti nedokážu a že 6 rokov ?? nechápem

mia1983
autor
3. jún 2009

surviver ja beriem calibrum babyplan už som ho brala aj predtým a mám s ním dobré skúsenosti ale myslím, že je asi to isté 🙂

komarik
3. jún 2009

ahojte dievčatá, tak som tu zase po veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi dlhej dobe. Chcem sa len opýtať či niekto nejde do Heliosu 5.6., ale som objednaná až na 11.00h. Ideme si po recept na 2 IVF a stimulku začneme po dovolenke v júli alebo v auguste. Uvidíme ako dopadne moja nepravidelná MS. 🙂

mia1983
autor
3. jún 2009

komarik a mrazáčiky z prvého IVF-ka neostali?

surviver
3. jún 2009

no v podstate ano,kys,listova,len ten femibion ma este latku,ktora zabezpeči,že ta kys.listova sa aj vstrebe,lebo vraj nie každy človek vie tu listovu dokonale spracovat...ja som tiež brala prv Calibrum,ale som to tu čitala o femibione,tak som to zmenila 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

surviver aha tak vidíš to som ani nevedala, tak dopapám toto balenie a možno vyskúšam ten femibione juj ťažký názov 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

surviver a ak sa môžem opýtať tebe v ktorom týždni už bolo vidieť akciu srdiečka ?

komarik
3. jún 2009

mia, bohužiaľ mali sme len jedno embryjko na vloženie a aj to bolo 2-kové. Istý čas som mala problém s FSH a vajká sa mi vôbec netvorili tak sme radi že bolo aspoň jedno.

Inak gratulujem. Tehu si z IUI alebo IVF alebo prirodzene?

mia1983
autor
3. jún 2009

komarik tehu som zostala teraz po úspešnom KET-ku 😀 , z dvoch embrijok sa uchitolo jedno teda zatiaľ, verím, že to druhé vykukne nabudúce 😎 Škoda tých vajok no lebo tá stimulka pred IVF-kom je dosť náročná, ale tak zvládnuť sa dá všetko 🙂

surviver
3. jún 2009

mia,15 dni po ET sme mali prvy utz ,a potom o 14 dni dalsi utz a to už pekne buchotkalo srdiecko 😵

mia1983
autor
3. jún 2009

surviver tak to aj ja tak idem po 14 dňoch zase juj teším sa 🙂 , krásny pocit že to musel byť?

surviver
3. jún 2009

no bol,ale zdalo sa mi,že v tej chvili sa Krajko tešil viac ako my 😅 My sme boli ako vo sne...

brmbolcek
3. jún 2009

kocky servusteeeeeeeee idem vas citatttttttt 🙂 🙂 🙂

mia1983
autor
3. jún 2009

Tak babky idem si trošku oddýchnuť a nôžky vyložiť 🙂 tak želám pekný večer všetkým zatiaľ papa

mia1983
autor
3. jún 2009

No Krajko je zlatý veľmi on sa vytešuje stále ja mám pocit, niekedy ho stretneme v TESCU na nákupe s jeho detičkami no bodaj by nebol šťatný keď má také zlaté deťúrence 😀

domika9
3. jún 2009

kamka ty kokso tak to bola bomba , deturence krasne

kamka17
3. jún 2009

domi že ...ja som len s otvorenými ústami pozerala...ale zas chú´datá deti, že takto malé a ako sa musia trápiť...pre nich je to možno zatiaľ len zábava, ale aj tak...klobúk dole

chorale
3. jún 2009

tak už som tu. vravím že som závislá 🙂 ale asi ste už zakotvili na gauči pri telke lebo sa dívam že posledný príspevok od kamky aj dosť dávno. ja som si tiež včera kúpila ten femibion, ale mám tam asi ešte 7 tabliet calibrum baby plan tak ked dopapam ten tak potom idem na to.

kamka17
3. jún 2009

chorale...no ja na gauči zakotvím tak o 22.30, lebo som stále v práci a práve sa tu kvalitne vytáčam...ale škoda reči

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
3. jún 2009

pekny vecer vsetkym 🙂

orsul neboj sme tu len som nemohla sa sem dostat a Janula ma pokazeny net 😒

katarina33 tak gratulujem a sama pichas? 😉

lucula73
3. jún 2009

ahojte

tak aj ja som tu,s janulou som sa stretla dnes v školke...na ket asi pojde len čaká mrchu...

inak k tej závislosti - teraz sme prišli domov,teda ja od rána až teraz.... a ešte ani nákup neni vybalený,nič urobené a ja som už musela zapnúť koníka a rýchlo prečítať infošky... 😉

ešte nakuknem,len ma čakajú povinnosti...zatiaľ pa

kiara15
3. jún 2009

lucul ahoj vsak aj ja som sa dostala az sem teraz 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre