Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
28. apr 2010

Orsulik - nezaspievala som im: za prvé: Nechceli ma počúvať... a za druhé: Málo som vypila.... 😀 😀 😀

cikyta
28. apr 2010

Oprava.
Nie vytrisť,ale vytriasť!!!!!!! 😠

marta222
28. apr 2010

No jasné, ciky... ja budem spievať a Tvoja Silvinka mi skočí do úsmevu, lebo jej to bude trhať ušká 😀 😀 😀

cikyta
28. apr 2010

Nie! ona bude tancovať ! A ešte ako ! (Po 4 poldecáku aj ja!) 😉

orsulka
28. apr 2010

marti....nie..podľa mna bude Sisi Angelina hned tancovat .-))))))))

cikyta
28. apr 2010

Dajte si STV 1.Hádajte,kto tam spieva?! To je znamenie! 😀

marta222
28. apr 2010

Ciky.... žeby ja 😀 😀 😀 ? Škoda, že si nemôžem pustiť teraz telku...

cikyta
28. apr 2010

Pavelekova sama!

cikyta
28. apr 2010

No teraz nad tým premýšlam...kedže som nepila už 2 roky,tak by mi stačilo už len privonať a už by ma vlnilo. 😅

Pá už fakt idem.....................

marta222
28. apr 2010

Ciky, tak sa maj... A stretneš aj SS z BBT 😉 ?

wolfskinka
28. apr 2010

no na chvilu vypadnem odtialto a nestiham citat ... vy dnes teda asi fakt vsetky nic nerobite 😀

kamka17
28. apr 2010

čafte...

ciky...to bolo dobré, pracujúce žienky tu provokovať, že zapnite si telku 😀 😀

a zabavila som sa pri čítaní 😀 😎

marti...však ty si včera vypila najviac so všetkých, tak nehovor, že málo...a ja som tiež zabudla, že si spievala, inak by sme ťa hádam aj presvedčili...ale však nabudúce 😉 😉

a vôbec na vás nekašlem, len som bola u našich, mamina moja akčná mi tričko na ten môj kotlík kúpila, tak som si bola preň...a na nákup a marodovi variť a tak 🙂

wolfskinka
28. apr 2010

kamka no ty si akcna s tym pupcekom, uvidime ako budes skakat za par mesiacov ... xixi

marta222
28. apr 2010

kamka.... tak berieme tvoje ospravedlnenie 😉 .
No veď to... Aj keď som vypila najviac, aj tak to bolo málo na spievanie 😀 😀 😀 . Keď sedím so samými abstinentmi - tak potom som najväčší alkoholik 😀 😀 😀

kamka17
28. apr 2010

marti...keby som mohla, tak by som sa bola pridala s tým pitím alkoholických nápojov, takže sme abstinenti ale len dočasní a nedobrovoľní 😉 neboj nič, budúce leto sa pridáme k tebe, aby si nebola sama alkoholik 😀

janicca
28. apr 2010

martula raz ti predvediem ako sa pije len to musíme stihnúť kým budeme tehu ..... 🙂

Kamka čafko flákačka .... 😀 😀 😀

marta222
28. apr 2010

Jani.... tak to som prestrašne zvedavá a už sa nesmierne teším 😉 😀 .

kamka17
28. apr 2010

no tak ja zas idem...vytráviť do mesta tie parené buchty, čo som práve do seba natlačila...za chvíľu zas dostanem chuť na hranolky...ale však netopier to istí, bolo tam super 😎

pa a pekný zvyšok dňa všetkým 😎 😎 😎

jani...uži si tie dva dni voľna...tie budem pja potrebovať, keď drahý za dva-tri týždne skončí s marodkou 😅

marta222
28. apr 2010

kamka, ty zasa ideš labzovať po meste 😅 . Ešte si dnes nemala toho dosť? Ale - však čerstvý žilinský vzduch ti len a len prospeje 😀 😀 . Tak sa majte krásne, balím slivky a idem pomaly domov. O 17:00 sa idem trápiť do posilky, aby som spálila ten včerajší pastiersky syr 😉 . Pekný zvyšok dňa všetkým 😉

janicca
28. apr 2010

ahojte moje krásne valím dom....... 😵 😵

lusina
28. apr 2010

baby, ja som chcela ísť po robote na bike, ale ako sa dívam, tak asi budem potrebovať dáždnik. do kelu 😠
netopier ešte funguje???? tam som nebol ani nepamatam.
marti nebud smutna, že si pila sama, ale neboj ono sa to otočí, baby prídu s kočíkmi a budu popíjať a ty s bruchom budeš abstinovať 🙂

wolfskinka
28. apr 2010

no je vselijako vonku, ja som isla do tesca pesi na chvilu a fucalo ako sproste a som cakala kedy zacne liat

wolfskinka
28. apr 2010

kamka neboj ked sa malí narodia a prestaneme kojiť .. tak sa vrátime k nasemu pivku a potom nam budu jannica s martou zavidiet lebo oni nebudu moct, lebo budu kojjit ... xixi

cikyta
28. apr 2010

Martus-dnes som po týždni videla SS! 😠 Ktovie,kde boli zalezelé. 😒
Kamka-ale ved to su všetko kancelárske prac.žienky a tie môžu všetko . Aj tv kukať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(a teraz ma dobiju na haluškuuuuuuuuuu) 😀

No a:
Domika je znovu v nemocke.Má 3 dni 40-ky horučky.Nevedia prečo a nanovo ju zase šili ☹
Inak tu je foto Matuska:

cikyta
28. apr 2010

Dimikin Matusko:

wolfskinka
28. apr 2010

domika drzim palceky , aby bolo vsetko ok cim skor a uzivala si si uz len radost z matuska ... je naozaj krásny fešáčisko ...
aj matusko je v nemocke alebo iba domika ?

orsulka
29. apr 2010

dobre ranko......
no tak pekne...zas sa potvrdilo pravidlo, že po smiechu býva plač.......tak sme sa tu doobeda rehotali a večer takato sprava.....jajajáááááááááj 😔 😔
Ciky...prosim ťa pozdravuj odo mna Domiku, že jej prajem velmi skore uzdravenie !!!!!!! 😵 😵 a posielam velke objatie 😵
a že Matuško je krásna spokojnučka babika 🙂

janicca
29. apr 2010

dobre ránko prajem ... 😎

tak tak Orsulka máš pravdu ale musíme veriť že Domika bude čoskoro v poriadku a bude si užíva domka malého Matuška držím jej palce ....Matuško je krásne bábätko ...... 😵 😵 😵

marta222
29. apr 2010

Dobré ránko dievčence 😉
Tak to mi je ľúto, aj ja prajem Domike skoré uzdravenie... Ciky, odkáž jej, že na ňu všetky veľmi myslíme a sme s ňou, nech sa dá čo najskôr do poriadku a že Matúško je krásny 🙂 .

lusina
29. apr 2010

ahojte holky,
a jéjé čo to tu čítam, chuďa Domika.Prajem skore uzdravenie.
krásne bábo, tváričku má taku dospelácku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre