• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ovocne gule , najlepšie slivkove, to je milujééééééééééém, mnaaaaaam. aj parene buchty mám rada a čučuriedkove, joooj.
ja teraz jem francuzáky.
29. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosáčky :wink: prišla som vás na skok pozdraviť :wink:
ako sa mi tu máte, dúfam, že ok :slight_smile:
my sme opäť chorí, Kubko má zasa zápal hrdielka a vysoké teploty, ale zvládneme to nejako :sunglasses: pridala som aj nové fotky, tak kuk :dizzy_face:
tehuľkám prajem, aby im to utieklo rýchlo ako voda a hlavne aby si užívali tieto kráásne chvíľky a snažilkám prajem, aby rýchlo otekotneli :grinning: a mali rýchlo bábätko v náručí :dizzy_face:
držkajte sa mi
29. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maska1 - Kubko je krásny :wink: .
lusina - "začem bukvy? - vsjo jasno" znamená - Načo písmená? - Všetko je jasné.
Uže panimaješ :grinning: :grinning: :grinning: ???
29. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina hej presne a romy taktiez mala len 1 a chytilo sa, a dalsi priklad alicka, tinkaza a aj dunda a aj kamka ...

inac to sladke by som si aj ja dala :dizzy_face:
29. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maska no dost ze sa ukazes, jakubko je krasny ....
29. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemindááááán, to je krááááááááááááásne babatko, a ten úsmev, náááááááádherny chlapček.
maska gratulujem ku krásnemu synčekovi :slight_smile:
29. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulka........ten ftipek je tiež dobry :slight_smile:)))))))
inak ja som citala začnem bukvy......ako že začnes pisat z ruskej abecedy pismenka :slight_smile:))))))))) až teraz ked si vysvetlila som to správne precitala .-))))))))))

maska.....no Vy ste aký krásny !!!!!!! smejko to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a rýchle uzdravenie prajeme .-))))
29. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otekontnieť.....hahahahahhaahhaha....dnes su dobre preklepy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa bavim .-)))))))))
29. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik, to neva .... hlavne, že si rozumieme :grinning: :grinning: :grinning: , mne tiež niektoré veci dochádzajú neskoršie :wink: .
lusi - jemidááááán - to je kto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ?
29. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babule, tak ja sa hlasim zasa po sto rokoch. Lebo moja krasavica este nechodi ale je jej plny dom. Nespi to cez den skoro vobec tak sa venujeme a venujeme lebo inac je zle nedobre, nieze by sme plakali, ale pisti asko najata len aby uputala pozornost. Noa neviem ci si mysli, ze ma o par mesiacov viac ale od 10t sa nam chce za kazdu cenu posadit. Dnes a to ma pres ne 14t sa o to pokusila teda skoro uspesne ma ide snej porazit. :grinning: Neviem ako jej mam vysvetlit, ze na sedenie je este veeelmi malicka. Kocik sa nam paci len ked sa hybe a chceme spat inac ani pocut. Cez den dokaze byt hore v kuse aj 5-6hod. a potom pospi 20min. Takze veselo ale zato prespime celu noc. Pozdravujem vasidem sa venovat lebo pistadlo vola. :dizzy_face:
29. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršul, ale maska za to dala smejka, tak asi to tak chcela napísať, či?
marti, nevieš? prekladam význam slova jemindáán: jééééj, jeminkote :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj domcek... tak to máte veselé :slight_smile: :slight_smile: ... Tak je to pravda, že heliosácke detičky sú veľmi šikovné - viď Cikytkina Sisa a teraz to potvrdzuješ aj ty - keď Stellka chce už silou-mocou sedieť :grinning: :grinning: .
29. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka to nie je preklep, to je napísané schválne :grinning: to sú dve slová dokopy tehotná a kotná je tekotná :grinning: :grinning:

wolfi aj mne ostalo jedno jediné embryjko, ktoré sa chytilo a teraz sa tu na mňa pekne usmieva :wink:
29. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , lusi - tak "jeminkote" je ešte lepšie ako "jemindán", len mi to niečo nepekné pripomína :grinning: :grinning: :grinning: . Kde ty chodíš na také výrazy :sweat_smile: ?
29. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska1 - to je dobré. To "kotná" u nás ľudí vyznieva tak hrozne, tak "tekotná" - no super :wink: ...
29. apr 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...co ja viem...ci kcela.....mala by sa pekne vratiť a napisať nám ako to myslela :grinning: :grinning: aci to bol alebo nebol preklep..... :grinning: :grinning:

podravudejm DOMCEK .-)))))) pistadlo Vás dava pekne do poriadku...to sa mi luuubi :grinning: :grinning: len sa pekne starajte , aby bola spokojnucka :dizzy_face: posielam boštek .-)))
Ahojte...
Domcek-takáto presne bola aj Sisa.Všetko popredu.Od sedia,chodenia (nenávidenia kočíka :angry:)...
A od 6 mesiaca už nespí ani v noci.Co hodina,to je hore :rolling_eyes:
umarti, u nás sa tieto výrazy používaju ked vidime niečo milé, pekne, takže su to pekne slova, jovan? :grinning:
29. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska...dik za vysvetlenie :slight_smile:)))) inak by som ostala nepochopená :grinning: :grinning: :grinning:

domcek.....ty nam malu ani na fotečkých neukážeš????? :pensive: :pensive: :pensive:
29. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazraky sa deju ...

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddd, dobru chut vsetkym
Všetky vás pozdravujem!!!!
Mám kopec roboty a problémov ohladne noveho bytu,tak už neviem čia som a prestávam veci stíhať :confounded:
lusi...jovan Mariška????? hahahahahahahahahaha
ciky......ked nestihas, tak sa zastav, poriadne predychaj a oddychni...a hned budes vladat dalej....alebo si vezmi kusok od princezničky...myslím energie :slight_smile:)))))

inak si to pekne domceku napisala.....myslím, že sa má na čo tesit :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, lusi, beriem na vedomie :wink:
29. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie :grinning: Nechcela som ju strašiť,ale ... ale :wink:
29. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pa moje zlate.....idem dýchať........... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...tak pa pa pa........... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsuliiik ukazem ukazem uz na tom precujem slubujem coskoro :slight_smile:
29. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som sa tak najedla, že až mi natiahlo brucho a teraz mi ťaha očne rolety dole......tááák by som si ľahla a pospala.
oršulik, ciky ju nestrašila, aj moja neterka je taka ista, taky malý čertík. :slight_smile:
29. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek...no ved !!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už sa tesim :slight_smile:))

lusi.....ja som na tom podobne...žgraňa sa mi otvára na pol kanclu !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok