• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Wolfi- a kde budes rodit ?
6. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma tam 4 sestricky, 3 su mile a prijemne a ochotne , ale zrovna ta ku ktorej patrim je protivna ako slak
6. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek rodit idem do ziliny
6. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi- asi sa zle vyspala a svoju zlost vyvrsuje na pacintkach , a vie,ze vcera bola streda , tak ona ju asi nemala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek ona na mna nahulakala uz vcera , ked som povedala, ze tie antibiotika co mi dal dr. nebudem uzivat, ze ziadny zapal nemam, ani vytok tak naco antibiotika a potom som isla k dr. a povedala mu, ze chcem nove odbery , ze zapal som minuly tyzden mala zo zuba, ktory uz je dobry .... navyse nezda sa mi rozumne do seba natlacit PREVENTIVNE 2 balenia antibiotik, len na zaklade vysledkov z krvi ... a ked som sa dnes spyatla druhej sestricky co mi brala krv na tie vysledky tak mi pozrela vysledky za cele tehu dozadu a vo vsetkych vysledkoch som to mala zvysene ... tak naco to riesi az teraz
6. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby tam bol moj muz tak by si neodpustil jej nieco povedat , mala stastie ze som bola sama ...
idem si na chvilu lahnut a pospat, som sa celu noc akosi hadzala
6. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi - IP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
viem, ze sa bojis co i len paralen dat do seba a nie to este antib..... je mozne ze nieco prehliadla a vratila sa az teraz k tomu ked sa zistil zapal ..... to je dnesna medicina.....
6. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi- len klud a pokoj Matejko tiez bude rad ked si schrupnete pri telke je fajn pocasicko na lenosenie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek kazda by sa bala nieco si dat ... a PREVENTIVNE antibiotika, to uz je co za hovadinu, bud to ma opodstatnenie, alebo na to potom nema dovod tak naco mi ich dava
6. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek poasie je uzasne, tak na spanie .. xixi
6. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi- tak sup sup do pelieska s Matejom :wink: :wink: :wink: uz nech sladko odfukujete, vies,ze spanok je zdravy tak zelam dobru nocku :dizzy_face:
6. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ... papa
6. máj 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pekne ranko :slight_smile: aj ked upršane :angry:

luculka pozdrav som odovzdala,ale či to zaberie??? A Matuško sa ma ako? Spinka v novom hniezde?

brmbi,tak dufam,že budeš mat s tym počasim pravdu...a Ty si ako žiješ? Tak "zariadovačsky" predpokladam :wink: ...to mate s cikytkou teraz rovnake starosti,ale take pekne starosti su to :slight_smile:

wolfi,nestresuj sa,ved do konca maja tam vydržiš a potom im zamavaš :sweat_smile:
6. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že jaký je dnes super den ????? a aj ked som rano dobre zmokla?????? že t :grinning: esim :grinning: sa :grinning: velmi........a to hlavne - TIJUSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! neuveritelne je ,že takto sa to udialo prirodzene a velmi držim palce vsetky co mam, (aj kolegyni prichytim :grinning: ) aby dnesna kontrola bola OK......teda ona aj bude a ty už budes viac v klude :slight_smile:))))))

vsetky Heliosacky....cafte :slight_smile:)))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus 11,00 hodin, myslim na teba adrzim vsetky palceky ja a aj Matej
6. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi - servus mamina, tak tak ako pises su to aj prijemne aj take rozhodujuce rozhodnutia, :wink: :wink: :wink: aby to sedelo ci to bude ladit atd.... a verim, ze ciky je na tom asi ako ja :grinning: :grinning: :grinning: . Vonku je celkom fajn vzduch a uz neprsi tak sup sup s Timurkom vonku, nakojit prebalit a sup do kocarika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tijus- cakame na info !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: // vyslo to ! // :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Wolfi - tak vybuvinkana ? ako pokracujete s domcekom ?
6. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmolcel nijako .... zatial cakame na statiku uz 3 tzydne a ked bdue statika, mozem obehnut vsetky tie institucie a zaniest to na stavebny urad
6. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stavebne povolenie uz mate schvalene , pravda .... a naco statika ???
6. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek nemame , mame schvalenu len studiu ... teraz do stavebneho povolenia musis mat dolozeny geologicky posudok, ten uz mame a aj statiku pod dom ... na tu cakame uz 3 tzydne mala byt hotova
6. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau , teda ono sa to z roka na rok meni, mi sme take nieco nepotrebovali.... a mate pozemok na rovine ci je to do kopca ?
6. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rovine
6. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na kopci, ale na vrchu kopca na rovine
6. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha , tak preto tieto vsetky papiere k tomu treba dolozit, no je to zaciatok vybavovaciek :wink: :wink: :wink: to este aj pri Matejovi ked uz bude na svete budes chodit s nim na urady a dokladat to tamto a vselico , bude steba taky stavitel geoded :grinning: :grinning: :grinning: co sa teraz naucis , pri matejovi akoby si nasla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P R E O R S U L K U A F E R I N A ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tolko kolko je bubliniek v cocacole, tolko stastia zelame pri odbere vajicok a uspesnom oplodneni vasich tesiacich sa tancujucich drobcekov , :wink: :wink: :wink: tfuj,tfuj tfuj, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
6. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk pre TEBA!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- dakujeme cmuk dosiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa citis ? ziadne namahanie ci rozculovanie aby vajka nepopraskali ....... :wink: :wink: :wink: a ktoze bude soferovat do Brna ?
6. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi....celkom slusne ma bolia vajecniky, ako keby som tam tych vajok mala po 10 na každej strane.....ale tesim sa celkom :slight_smile:))))) v sobotu mám potvrdený odber, a bude tam zrovna moj mlady doktor, tak sa asi budem aj hnabit.... :confounded: :confounded: ale hlavne, nech je to vsetko OK...
inak sa nerozculujem až na dnesok..lebo ma tu jeden taaaaaaaaak vytočil.......inak som aj kričala.....to ja moc nezvyknem v poslednej dobe......ale už som nemohla inak......
6. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Brna a aj z Brna urcite drahy.......to on by sa hrozne nudil pocas cesty....nevie len tak sediet vedla .-))))) teda pokial si pred tym nevypil .-)))))))))) to vie, že nemože soferovat :slight_smile:)))))
6. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ahoj segro, aj ty sa dnes rozčuluješ???? bože, aj ja dnes a akosi naporiadok, vytočil ma tak jeden blbec, že som myslela, že sa za ním rozbehnem a taku mu vylepím....... :grinning:
držím palce na sobotu. nech su všetky vajka na 1* . :dizzy_face:
6. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok