Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
20. jún 2009

idem sa naraňajkovať, lebo mi je strááášne zle.....okrem srdiečka ma bolí už aj žalúdok....ale to asi z tých nervov...tak zatiaľ pa..

surviver
20. jún 2009

Tinka,ešte to nevzdavaj.....

surviver
20. jún 2009

vieš nie je doležite ,aby ich bolo vela,ked aj jedno bude,tak to stači,len nech sa ujme....dvojkove nie su najhoršie......

surviver
20. jún 2009

inač dobre ranko vsetkym...aj ked zamračene 😒

tinkaza
20. jún 2009

surviver - si velmi mila, dakujem 😉 , ale myslim, že už je to všetko jedno.....ja viem, inej kočke by som radila, aby to nevzdala, ale keď sa to týka mňa, a keď som tú embryologičku počúvala, až po to odporúčanie vloženia rovno dvoch, tak sa vo mne niečo zlomilo.... 😢 a ešte aj to, že práve včera sme tu debatovali o tom, či vložiť jedno či dve...viem, že od dvoch odhovárajú..tak ako si vysvetlím teraz ich odporúčanie? 😖

tinkaza
20. jún 2009

tu na Vlkoch leje ako z krhly....už celú noc pršalo....fakt je to len na posteľ dneska....jedna známa má dnes svadbu v sirotárskom kostole, tak jej to chudiatku tiež dnes moc nevyšlo... ☹

tija28
20. jún 2009

dobre ranecko 😉

tinkaza - vobec to nie je zla sprava, dokonca dvojkove a trojkove sa vedia niekedy lepsie ujat ako jednotkove...........to som tu uz zistila, takze nevesaj hlavu 🙂 a inak mne vkladali ukazkovu krasnu blastocystu a prd z toho, a zarovno mnou vkladali jednej kocke 2-3 kove embryjko a ta je tehotna, takze toto je zivot 😉

tinkaza
20. jún 2009

tijuška - dobré ránko....ale povedz, ako je to možné? čo keď zajtra už ani tie dvojkové nebudú vhodné na vklad? bože, mám dnes depku ako svet... ☹ ☹

orsulka
20. jún 2009

idem precitat co sa deje...aby som bola v obraze......a inak: ahojte.....

tinkaza
20. jún 2009

vkladali jej len jedno? a ako vieš, že sa to podarilo? tijuška, mňa už z toho trafí, ja viem, že som len v začiatkoch, je to len prvé IVF, ale strácam energiu isť do toho viackrát.... 😔

tija28
20. jún 2009

tinkaza - nestresuj sa, pretoze ak tie dve vydrzali az doteraz, tak isto vydrzia aj do zajtra...........aj mna tak strasili, len mna strasili len s jednym.................takze neboj a zajtra budes mat vklad dvoch krasnych bojovnickov 😉

tinkaza
20. jún 2009

orsulka - dobré ránko...ani nečítaj, nestojí to za ten čas...

inak, prší u vás? lebo tu v ZA leje už od noci... 😠

finelka
20. jún 2009

ahojte dobre ranko uprsane 😉

tinkaza - no ja sa v tom sice moc nevyznam, ale ved 2 by nemala byt este zla znamka nie? A tiez som vcera ked som tu lozila po koniku 🙂 a citala tak kadeco o umelom stretla s tym, ze sa viacerym kockam ujali aj horsie znamkovane 😉 ... hlavku hore, nie je to este vobec ale vobec stratene!!! Nebud smutna, co ked su to tvoje buduce babatka a ty sa na neteraz mracis 🙂 , no. Drzim ti vsetky palce, na rukach aj na nohach, aby to bolo zajtra v poriadku 🙂

tinkaza
20. jún 2009

tijuška - hej, máš pravdu, stresujem sa...do kelu, som fakt hlupaňa.....ale strašia, strašia, to je pravda.... 😖 😠

finelka
20. jún 2009

ahojte aj tijka a orsulka... 😉 veru je tu hnusne aj v Martine prsi prsi a prsi a ja by som spala 😀 a zrovna dnes ten moj zbojnik vstal taaak zavcasu, aj som sa tvarila, ze este spim, reku ze zaspi aj on, aaaaale nie 😀

tinkaza
20. jún 2009

finelka - dobré ránečko, to je fakt, len teraz mám strach, či vôbec zajtra bude aspoň jedno, ide to s nimi dolu vodou....chudátenka moje zlaté...

tija28
20. jún 2009

tinkaza - lebo som si s nou pisala..................takze nestresuj............ a myslim, ze aj maske vkladali 2-kove a vidis, je tehotna......moc sa nato sustredis, skus nieco porobit doma, chod utriet prach alebo kukat telku, aby si nato tolko nemyslela 😉 ............................a nestracaj energiu, pretoze zajtra uz budes tehulka a hotovo 😉

tinkaza
20. jún 2009

finelka - no, chcela si ho dostať, ale šikovník je, nedal sa nachytať.. 😉

tinkaza
20. jún 2009

tijuška - no to je fakt...rozkaz šéfe, asi sa teda do toho upratovania fakt musím pustiť...ako vieš, že to tu už vyzerá ako po výbuchu? 😀 😀

do kelu, hneď mi je vďaka vám lepšie.. 😉

tija28
20. jún 2009

finelka - ahooooj, no taky ranny budicek by som si velmi zelala...............a vobec by mi nevadilo, keby ma zobudil aj skor 😀 😀 😀

orsul - caves 😉

tinkaza - si tu spominala tie ranajky, ...................no idem sa aj ja naranajkovat, lebo uz mam obrovitansky hlad 😀

tinkaza
20. jún 2009

je to zvláštne, na začiatku som dúfala, že ich bude čo najviac a teraz mi ostáva dúfať, aby bolo aspoň jedno...tijuš, fakt je to pravda, toto je život...ale sakra nespravodlivý...hoci sa hanbím, že sa práve ja teraz sťažujem, vy ste si už viacej vytrpeli, tak nemám právo tu lamentovať...už mi to dochádza...konečne....ten ranný šok mi už prechádza...chvalabohu... 🙂 🙂 🙂

zbinka
20. jún 2009

cauko TINKAZA,,,co to tu citam,,,???? ziadne stresy,,,prestan co to za reci??? preco tie embrijka hned podcenujes,,,ziadne take, hlavu hore, tes sa od zajtra si tehulka, musis byt plna energie,,,
a preco vlastne nechces vlozit dva??? ved je to nadhera,,mat naraz dve deticky,,,spolu sa vyhraju., spolu vyrastu,,,nevahaj,,,a drz im prstiky uz od dnes

zbinka
20. jún 2009

ja na teba myslim,,,a tesim aj za teba a ked so rano net zapla a kukam co to tu pises,,,ihned het s tymi skaredymi myslienkami,,,jasneeeeeeee

lucula73
20. jún 2009

ahojte,

tinkaza tak ďaľším príkladom je aj naša cikytka - tej vkladali posledné dvojkové na 6.deň a vidíš,Silvinka je už na svete
neviem prečo ich v Helíku známkujú,inde to nerobia,aj tak tomu prd rozumieme,takže:či jednotka,dvojka,trojka,to je úplne jedno....aj tija to potvrdila...zajtra budeš ich mať v brušku,to je rozkaz!!! 🙂

tinkaza
20. jún 2009

tijuška - ja už som po raňajkách...hneď mi je o čosi lepšie..utekaj sa napapať aj Ty...

zbinka - dobré ránko....len mi daj,máš pravdu, stresujem ako idiot, a to som sa dlho držala, myslím....nie že by som nechcela vložiť dve, len mi to je teraz trošku čudné, že sami navrhli vložiť dve aj bez môjho názoru, lebo sú slabunké, inokedy dve neodporúčajú a na prvé IVF takmer vôbec nie....to ma trošku zložilo, že asi vedia, že niečo nie je v poriadku, keď chcú sami vložiť hneď dve....v našej rodine nikto nemá dvojičky, asi je o to tá šanca menšia, ale mne stačí jedno bobátko, len nech je zdravučké...

žienky, dnes už po tisícikrát ďakujem tej náhode, že som našla koníka a vás, skvelé babenky, bez ktorých by som bola na tom oveľa horšie...môj drahý je zlatíčko, ale je to chlap, nevyčítam mu, že mi až tak nerozumie, ako sa cítim...nevadí...mám vás, anjeliky strážne... 😉 😉 😉

orsulka
20. jún 2009

ho ho ho ho ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
pomaličky...pomaličky.........tinkaza....moja..........!!! presne tak milačik...dont stres....dont stres.....ak ti je smutno a mas depku...tak si poplač a dostan to zo seba von...za 10 min - vybavene!!!! 😀 😀 😀 ale neprestan im verit....!!! prosim.......su dve a su 2.....zopakujem opat co som už pisala.....nam sa na koniec na 6den po PU zobudilo male so znamkou !!!!!!! a bolo take, že na mrazenie...takže hlavku hore Tinkaza.... 😉

tinkaza
20. jún 2009

luculka - dobré ránko, teda vlastne už ani nie je ránko....vidíš, na toto som nemyslela, na našu princezničku Sisi...veď je fakt, že tomu prd rozumiem, len ma vystrašia a vyšokujú....fakt aj ona bola dvojková??? dofrasa, tak som fakt hlúpa, že tu revem ako idiot....máte pravdu, dnes si vyleštím bytík, aby prišlo zajtra babuliatko do vyblýskanej izbičky...

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM, STE ZLATÍČKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲

orsulka
20. jún 2009

tinkaza...............dalej.................vklad - mrazenie........
tinka, oni dnes vidia, že male maju 2, ale to embryjko sa vyvija každou hodinou....takže zajtra zas bude novy den....oni dnes povedia to co vidia dnes, a dnes je to za2.... a preco navrhli vložiť dve????? jednoduche.....ked dnes vidia, že to embryjko je dvojkove a podla poctu buniek...a oni ho zamrazia, tak je to taky proces, že oni už z praxe zas vedia, že by sa nerozmrazilo.....
zmrazovanie a rozmrazovanie je dost zložity postup a nie keažde to zvladne, ako pisala wolfi...z toch sa im rozmrazilo len jedno....
my sme mali zamrazene dve a rozmrazilo sa len jedno, to druhe to neprežilo...takže preto oni dnes navrhuju vložiť obe.....lebo hoci je to 2, tak v maternici ma vacsiu sancu ako zamrazit-rozmrazit...hmmm??????
tinka....daj im doveru, vedia čorobia, su to odbornici....a ku každej z nas pristupuju osobitne....a to je dobre

orsulka
20. jún 2009

nenapisala som v pred sprave pred sparve...že na siesty den sa zobudilo a zacalo rast male so znamkou 3 !!!!!!!!

tinkaza
20. jún 2009

orsulka - veď ja viem, viem....to len ten ranný stres ma úplne dostal...dúfam, že som to všetko pochopila správne, ako mi to ráno rozprávali...nerozumela som tomu, že v ostatných vidieť zárodok placenty ale žiadne embrijko...to je ako možné, keď sa oplodnilo? hádam som ich správne pochopila..
ak zajtra vložie obe, nebude na zamrazenie nič....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre