Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
10. máj 2010

Ahojte fešandy, tak ako po víkende? Ja som mala včerajšok náročný - mali sme oslavu dňa matiek - a ja (keďže nie som matka) ako už po niekoľko 100 rokov - zasa v kuchyni v obsluhe 😒 . Prišlo mi to všetko strašne ľúto a veru som si aj porevala. No, čo už, život ide ďalej - ako sa hovorí - každý deň nesvieti slnko.... Ešte šťastie, že sa mám s kým podeliť aj o svoje trápenia 😉.
Ale som rada, že tu je všetko OK, verím, že čoskoro pribudnú ďalšie tehulky - orsulka!!!, jedna je už 100 %-tná - tijuška.

kamka17
10. máj 2010

luci ahoj, pekné ránko...takže si sa aj trochu vyspala, keď aj malý tato pekne spal 😉 😉
ozaj, veľká sestra si už zvykla na malého brata???
no a nám to tiež pribúda...v stredu ideme na sono, tuším NT sa to volá, však asi vieš, o čom to je...teším sa, lebo ide aj dunda, tak sa zas po dlhej dobe uvidíme

a dúfam, že nič nepokazím, keď poviem, že aj tinka na to bola minulý týždeň a malé je ok 🙂

domcek
10. máj 2010

Dobre ranko, kamka takze takto priamo velka gratulacia k tehu 😉 drzkaj sa.
Ja si uzivam zamracene rano.... 🙄 chcem slnkoooooooo
Stelluska nasa hviezdicka sa rozhodla uz na celkom skratit svoje denne spanie. Vcera brutalny spaci vykon cez obed 1,5h. poobede 1x 20min. a pred vecerom 35min. Ale straaaasne jej to je smiesne 😀 😀

tija28
10. máj 2010

lucul - tak to budete mat velke oslavy veru teraz 😉 😉 😉

marta - nic si z toho nerob - treba to brat sportovo, ja viem, ze je to tazke, ale ja som to mala posledne mesiace uz vsetko na haku, nic som neriesila..................a hopla 😉 a to nam doktori vraveli, ze u nas je prirodzeny sposob otehotnenia - nemozny !!!

kamka - aj dunda je tehu, a aj tinka ? spravne som pochopila ?

marta222
10. máj 2010

tija, ja viem, že to treba brať, tak ako to je, ale veď určite to poznáš aj sama - niekedy to proste nejde a všetko to na človeka doľahne. Jasné, treba sa otriasť a ísť ďalej, takže dnes som už OK, vidím, že sa ukazuje slniečko - tak aspoň z toho sa teším 😉 . No vidíš, zázraky sa stávajú - to som rada a teším sa s tebou 😉 .
Áno - aj tinkaza aj dunda sú tehule 🙂 .

lucula73
10. máj 2010

marti veru - nerieš veľmi a určite sa zadarí.....veď ty nemáš problem otehotnieť,takže treba vydržať 🙂

inak tie žilnčanky sa všetky nejak dohodli,všetky sú už tehu..... 🙂

domček ahoj - aj my spíme cez deň málo ☹

kamka zvykla si,je super,som aj rada,že je už taká veľká,postráži,zabaví,donesie čo treba,ešte aj krmiť chce,ale to len pod mojím dohladom...... 😀

suzik77
10. máj 2010

marta222 - presne tak. baby maju pravdu. Ja som tuzila po dietati uz vo svojich 20-tich rokoch... Presli 3 vztahy, 12 rokov, a nic... Ale vobec som sa netrapila, ani som nic neriesila. Iste, sem-tam nejaka depka prisla, ale nie casto, mozno 2x do roka ked som videla mimina...
Aj ked som zacala chodit do Heliosu, som to brala ako klasicke vysetrenia, vobec som nemyslela na to, ze velmi velmi uz chcem otehotniet, no a vidis to...
Treba dat do hlavy ine myslienky a pricupka to, neboj

marta222
10. máj 2010

ja viem, dievčence, je to 100 %-ne tak, ako hovoríte. Ja som sa vám chcela len trošku vyžalovať, veď predsa na to sme tu, nie? Som rada, že vás mám a že ma povzbudzujete - teda navzájom sa povzbudzujeme... 🙂 . Ako hovorím, dnes je už lepšie - takže už som OK 😉 .

tija28
10. máj 2010

presne tak marta, ako vravia aj baby - chce to len trochu viac casu, trocha sa uvolnit, nemysliet nato stale, a ono to pride aj samo a ked aj by nedoslo samo, tak tu mame predsa helios - a prave vtedy, ked to budes najmenej cakat, vtedy to dojde - ved my vsetky sme si tym uz tiez presli - a postup bol vzdy rovnaky, ze bambule ???? .....a aj my sme to tiez velmi prezivali a mozno este viac ako Ty............... ale ono to v zivote uz tak chodi, a kazdemu sa kusok stastia ujde, neboj 🙂 🙂 🙂

marta222
10. máj 2010

tija, ďakujem za povzbudenie. Len, keď ja mám pocit, že ma to šťastie dlhodobo obchádza 😒 . Ale možno sa mi potom nazbiera naraz toľko šťastia, že ho potom nebudem vládať uniesť 😀 😀 😀 . Ale nie, robím si srandu, veď ja viem, že sú lepšie aj horšie dni - za svoj dlhý život som sa už niečo naučila a odsledovala ako to chodí 😀 😀 😀 .

orsulka
10. máj 2010

ahojte dievčatka....ja tak trochen nestiham.........chcela by som co najviac urobit do ET...ved to poznate 🙂))))) takže lietam trosku medzi dvomi firmami......dakujem Vám, že ste na mna mysleli a držali pastičky, musim Vam napisať, že to fakt zabralo... a že prosim takto pekne aj nadalej.....

inak Ciky je prestahovana do noveho bytiku a zatial nemaju net, takže preto asi nepise...ja len aby ste vedeli a nestrachovali sa velmi.......hadam sa moje slniečka za to na mna nenahnevaju 🙂))))

tak ...v sobotu bol odber v brne.....na moje velke prekvapko sa ku styrom folikom, ktore som videla a o ktorých som vedela pridali dalsie stryri 😉 🙂 🙂 takže lekar vybral osem vajok...dali sme vsetky na oplodnenie na klasiku...vcera som volala a vsetkych osem sa nam pekne oplodnilo......s dr. sme teda dohodli PK, ale budem si volat dnes aj zajtra poobede ako nam rastu.....
takže aby ste vedeli ako sme na tom....

TIJUSKA moja.....ty sa už teraz pekne vykasli na každe jdno rozculovanie vo svojich prevádzkach...ono malinkemu to možno neuškodí, ale narodi sa nerváčik !!! 😀 😀 😀 teraz sa pekne opatruj.....ved kym nejde o život...ide o ho.....
a tebe aj malinkemu o život tentokrát ide.....!!!! tak sa opatruj..... 😵

orsulka
10. máj 2010

martulka...tebe posielam velke objatie slniečkove..... 😵 😵 😵 😵 taketo dni byvaju pre nas ťažke......ale dnes už je dalsi, a mi tak či onak ideme dalej.....ved o chvilku už budeš stimulka a vsetko naberie ten správny spád !!!...uvidiš 🙂 😉 😉 ,

mzuzanka...dakujem za krásnu basničku 🙂)))))) cmuk.....cmuk...cmuk.........(pre teba, Riska,Markusa) ... 😵 😵 😵

marta222
10. máj 2010

Ahoj orsulik, to som rada, že ťa vidím... A kedy máš vklad? Veľmi ti držím palčeky 😉 .

lucula73
10. máj 2010

orsulík,super urodička.,držím palčeky silno aj nadalej.......a nechcela by si radšej bez pk skúsiť? 😕 🙂

wolfskinka
10. máj 2010

orsulka no super spravicky si ma potesila .... ani si nevies predstavit ako, tentokrat to urcite vyjde

no na diabetologii som pochodila tak, ze mi zobrali 2xkrv po hodine a vysledky budu v stredu a idem tam o 11,30 ... hned rano som dostala defekt, potom mi zaparkovali na mojom mieste tak som zavolala mestsku policiu a dali im 2 papuče ... uz ma nasrali ti ludia

tijka no veru uz som sa prehupla do 30tt, este vydrzat pokope do 34tt a uz bude dobre potom

tija28
10. máj 2010

orsulik - tak toto je najlepsia sprava dnesneho krasneho dnicka 🙂 hlavne nech vsetci bojovnici pekne vydrzia, a nech mate zachvilu velikansku rodinu, plnu drobcov........................ved Ty si ju zasluzis asi najviac 😉 a dnes nam podaj este spravicky, ako drobci pekne rastu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 horim nedockavostouuuuuu 😀

wolfi - Ty si mala rano jak z nejakeho akcneho 😀 😀 😀 ................a neboj pokope vydrzis az minimalne do 40tt a viac 😀

orsulka
10. máj 2010

dikes dievčatka......ET 13.5. o 12,00 hod mame byt v brne.... 😉

wolfskinka
10. máj 2010

tija no do 40tt nemusim tak do 38tt by stacilo ....

orsulik kolko ides vlozit ? dufam, ze dve a tych 6 date zamrazit 😵 aj ked ich uz nepouzijete 😀 lebo nebude treba

orsulka
10. máj 2010

wolfi...ja este neviem.....podla toho ako budu rast a kolko ich bude.....doktor navrhuje aj tri......ale to sa mi vidi moc......asi max. dve...fakt neviem.... 😕 😕

wolfskinka
10. máj 2010

tija no dnes mam teda den, akurat mi volala kamoska , sme pilili stromy na nasom pozemku a kamoska chcela jeden velky klat tak tatino ho odpilil a nechal tak mali si prist pon, a teraz mi volala z eho uz nechcu ... som zvedava ako to poviem otcovi bude nasraty, lebo ten klat ma asi 300 kg a sa s nim namordovali a ma ho uz na dvore asi 2 mesiace a mali si zajtra prist pon ,.... tak dalsie nervy, som zvedava co bude dalej

inac dalsia potesujuca sprava, guma sa neda opravit tak musim kupit 2 nové dalsie peniaze navyse ...

no dnes je fakt den blbec, som zvedava co sa este zoserie a to je len 11,00 hodin

marta222
10. máj 2010

orsulik - tak vo štvrtok nič v robote neurobím - budem ti silno držať palčeky 😉 - všetkých 40 ks 😀 .
Wolfi a prečo myslíš, že nebude treba?! Čo ak sa orsulka neuspokojí iba s 2 detičkami???

orsulka
10. máj 2010

martula....40????? 😕 😕 😕 😕

wolfskinka
10. máj 2010

marti jaaaaaaaajjj to ma nenapadlo , ze by jej dve nestacili ale z 2 mozu byt aj 3 aj 4 ak sa rozdelia .... aby este nasa orsulka necakala stvoricky 😀

wolfskinka
10. máj 2010

marti to si ako myslela 40 prstov ?

marta222
10. máj 2010

Bože... ja som blbá - až teraz som si uvedomila, že každý normálny človek má iba 20 prstov 😀 😀 😀 . No nevadí, zoženiem aj 40 - chytím ešte aj kolegyni....

lucula73
10. máj 2010

marti 😀

wolfskinka
10. máj 2010

marti ako kazdy normalny clovek a ja mam 40 ... xixi 😀 a plus 1 pipika

marta222
10. máj 2010

No vidíš, wolfi - lenže ty nie si normálna (bez urážky), ty si tehuuulaaaaaaa 😀 😀 😀 . Takže ty môžeš držať všetkých 40, nie?

wolfskinka
10. máj 2010

martuli 41 ... xixi 😀

dunda80
10. máj 2010

Ahojte babule 🙂 Tak aj ja Vás po dlheej dobre zdravím 🙂 a vidím,že sa to tu pekne rozbieha 😀 .Orsulka uvidíš,že teraz to už bude tutovka a budeš tehulka a ja Ti moooc držím palce,lebo si to veľmi zaslúžiš 🙂)
No Tijuška supeeer,že sa Vám to takto pekne podarilo a dávaj na seba pozor teraz a všetko bude ok nebooj 🙂
Wolfi Ty už to máš hádam,len za pár 😀 a Matejko bude na svete a my si ešte počkáme.
Snažilky držím Vám veľmi palce,nech nás je tento rok veľa tehuliek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre