Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
10. máj 2010

oršulka, segra, to ma teší, že som ti vyčarovala usmev, tomu som moc rada.ale naozaj ver mi, že ti to teraz výjde, som o tom presvedčena.dáš si dufam, že dve žubrienky do bruška, dávaju v brne aj viac ako dve????
mne sa toto páči v heliku, že bud jedno alebo dve a finiš, nie ako v USA, že ich tam tej žene naperu aj 8 a potom su z toho 6.-torčata. to je iny záhul..... oršulik moc moc ti prajem miminko ale nie 6 naraz....... 😀 chápeš néééé??? 😀
jani, chnapeme sa. 😉
fuuha, tu akosi hrmí, zase bude metelica....... 🙄

marta222
10. máj 2010

lusi... áno, aj my sme boli v januári na genetike - tiež u tej mladej milej doktorky 😉 . No presne ako píše Janicca - minule si nebola s nami na stretku, takže nabudúce musíš bezpodmienečne prísť a nachytať nejaké tehu vírusíky 🙂.
Orsulík - ja som presvedčená, že to je znamenie - že to už tentokrát u teba na 1000 % vyjde 😉

tija28
10. máj 2010

orsulik - ved to su vynikajuce spravicky 🙂 🙂 🙂 tesim sa spolu s Tebou a uz ochvilu budeme tehulkovat jedna radost, konecne budem mat porovnatelne tehulkovsku partacku, lebo ostatne baby uz maju predomnou poriadny naskok 😀 😀 😀 a Ty budes cakat pekne dvoch drobcov 🙂 🙂 🙂 teda minimalne dvoch 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.....................a ked Ti predtym nerobili ICSI, a teraz ano - isto je to dobre znamenie 😉 drz sa 😉

kuspitka
10. máj 2010

Ahojte.dievcata ako sa mate?
kazdej pekne pribuda tt somvelmi rada.

marta222
10. máj 2010

Ahoj Kuspit, dlho si sa u nás neukázala - ako sa máte s Kamilkou 🙂 ?

kuspitka
10. máj 2010

ahoj marta.
celkom dobre mala je chora,ale da sa.
uz sa stava na nohy len este je skoro a do bezky ju nechcem davat.ale inak sa ma dobre.
a co ty?

wolfskinka
10. máj 2010

lusi nevyclenila sorry zabudla som a zabudam pretoze teba este nazivo nepoznam, brala som to iba z tej partie co sa osobne pozname .... sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ale uz by si mohla prist na nejake stretko , na dalsie uz musis dojst a uz na teba nezabudnem

a dnes nemam svoj den od rana sa na mna vali vsetko, idem zalahnut do postele a uz sa ani nepohnem ............ tak gumy na auto ma vyjdu asi na 350 euro a musia ich objednat tak minimalne 3 dni budem bez auta ☹ ☹ ☹ ☹ na nervy

marta222
10. máj 2010

A čože jej je? Dúfam, že to nie je nič vážne.
No - práve sme minule konštatovali, že heliosácke detičky sú mimoriadne aktívne a šikovné - Cikytkina Silvinka začala v deviatich mesiacoch chodiť, Domcekova Stellka by tiež už najradšej sedela a nemá ešte ani 4 mesiace a tvoja Kamilka tiež už chce behať 😀. Takže budúce mamičky sa majú na čo tešiť 😉...

kuspitka
10. máj 2010

marta tak to hej.
tak sople mame .zajtra asi pojdem snov este neviem len odsavam a davam jej na kasel homeo co papame stale.
teraz na kus buva.
dnes ani vonka nemozeme ist tak to je skoda.

jerryjanka
10. máj 2010

ahojte
teda kočky ale to tu rastie a tehotnie jedna radosť - ake ste šikovne. 😵
tijuš blahoželam - orsulka tebe budem blahoželať až o 10 dni dobre? 😵 😵 😵

tija28
10. máj 2010

wolfi - teraz ked budes par dni bez auta, tak si aspon poriadne oddychni a dopraj trosku volna aj Matejovi 😉

kuspit - ahoj mamina 😉 😉 😉

tija28
10. máj 2010

jerry - no ahojcek...........ako sa mi mas - som o tebe nepocula celu vecnost, ako pokracujete ??? 😉

jerryjanka
10. máj 2010

tijuš ja sem už nechodim - celkovo konika nejak kašlem.
pokračujeme nepokračujeme no - je to tak že som zmenila centrum - teda pod helik patrim ale tam je IUI neskutočne drahe - asi najviac na SVK
tak som šla na folikulometriu do cegysu v trenčine - tam totiž iui stoji len 40 eur.
ale dnes som 12 DPO a už krvacam tak tam bola asi nejaka zrada - možno cysta alebo neviem uvidime.
každopadne teraz musim pauzovať bez clostilu - už som ho mala 3 mesiace za sebou z toho 2 mesiace 5 denne to bol zahul riadny na telo
takže teraz oddych potom sa uvidi či sa na to cez leto vyprdnem a začneme v septembri alebo budeme skušať znova

kuspitka
10. máj 2010

tija ahoj.
jerry to masavdu je to tam velmi drahe co sa týka IUI

tija28
10. máj 2010

ahoj jerry - mas recht, ono si treba obcas trochu od konika oddychnut, ale nie nadlho - staci len par mesiacov, aby si clovek precistil hlavu a potom to pojde aj samo - drzim palceky, aby si sa k nam aj Ty coskoro pridala 😉 😉 😉

wolfskinka
10. máj 2010

tia no volna ako volna , ale ako budem chodit po doktoroch pesi to mam daleko a autobusmi sa trmacat to sa mi moc nechce

jerry ahojki, ty si tu uz dlho nebola

tija28
10. máj 2010

wolfi - ach, tak nato som uplne zabudla..............tak snad nam to nejako zvladnete aj s matejom 😉

wolfskinka
10. máj 2010

tija ale zvladneme nejako neboj, pomaly sa dosuchtam aj po doktoroch, to dosuchtanie nie je az taky problem, ako skor to wc, kazdu chvilu cikat to aby som si so sebou nosila prenosny hajzlik

vms
10. máj 2010

ahojte,dakujem za privitanie""",čitam vas už dlho....chcela som len,že moje prve IVF.bolo v KE.mala som odobrate 2 ,jedno sa oplodnilo,klasikou met. bez PK.čiže vložene bolo do 48 hodin,a uhniezdilo sa.aj napriek vyroku lekara:s toho asi nič....nebola som ani na PN,pracovala atd..,a tieto dva cykli bolo oplodnenych v každom 2embria,boli ixovane,predlžena kultivacia,relaxovala a nič!!!aj ked dr.Krajkovič siel na istotu..pišem to,lebo niekedy naozaj nevieme čo je je dobre,ale všetci tužime byt tehulky...""moj drahy vravi ze čo naj prirodzenejšie a vyslo to,no potom som ho prehovarala dajme čo odporučaju a nič.VSETKYCH VAS ZDRAVIM::::::a držim palce

wolfskinka
10. máj 2010

vms aj tebe drzime palce

wolfskinka
10. máj 2010

tijka auto budem mat uz zajtra nakoniec nebudem musiet kupit nove 2 gumy, nejako ju este opravili, klinec vybrali, polepili, disk nebol poskodeny nastastie ... ved by bola hovadina kupovat nove gumy na uato, ktore chces predat, nakoniec to vyslo 16 euro a budem ho mat zajtra, tak aspon jedna pozitivna sprava

surviver
10. máj 2010

ahojte 🙂
tak dnes ste tu mali celkom veselo,až teraz som sa dostala na net 😠,lebo sa znova ukazalo slniečko tak sme začali opät "dvojfazovo" po vonku lobzovat a nahodou sme aj Kamku stretli ,tak sme par slov prehodili 😉 Už sme aj velku turu spravil,že na namestie 😀 Tak snad sa najbližšie ZA stretko aj my dotrepeme 😀

wolfi,tak dnes sa Ti "darilo",ale to znamena len jedno,že zajtra bude lepši den,lebo oni sa tak zväčša striedaju 🙂

orsulka,tak pekne sa vam oplodnili,aj ked maš zmätok z toho to nevadi,asi to tak malo byt,že ich ixli a teraz sa to isto podari 😵 ,silno na Teba myslim a držim palce,len neviem kolko ich držat,lebo ,že vraj 40,či??? ale teda všetky čo doma mame,tak držim 😉

a zdravim aj všetky ostatne helinky a prajem pekne sničky 🙂 😵 tu prave začina nejaka burka 😠

wolfskinka
10. máj 2010

survi no tak v to dufam ...

lucula73
10. máj 2010

survi ahoj...a už ste v šporťáku?lebo mne malý nechce byť v kočíku,keď nespí...ide ma trafiť,minule som mu však dvihla do sedu opierku a kukal ako puk ,ani nemukol.... 😠

wolfskinka
10. máj 2010

survi daj nejake fotky kocika nech sa pokocham my mame ten isty co ty ... xixi

surviver
10. máj 2010

luculka čaves,nie ešte v hlbokom,ale v protone sa da opierka zdvihnut,tak ju mam dvihnutu,ale on celkom pospi v kočiku..

wolfskinka
10. máj 2010

survi ty mas proton ? preco som si myslela ze mas concord fusion

surviver
10. máj 2010

wolfi kochaj sa 😀 ....proton je hlboka vanička na concord fusion 😉

surviver
10. máj 2010

ale za chvilu sa budeš kochat vlastnym,to sa Ti bude viac pačit 🙂

wolfskinka
10. máj 2010

aha no este sa v tom neorientujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre