Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
17. máj 2010

Ďakujem tija, to ti verím, že to bol super zážitok... Ja to tiež poznám, zažila som to 2 x, bohužiaľ... zvyšok poznáš. Takže, ak sa mi podarí otehotnieť, tak u mňa to je len štvrtina úspechu 😒 .
Ale teším sa s tebou a držím ti palčeky 😉 . A máš aj fotku zo sona? Daj ....

tija28
17. máj 2010

marta - tak do tretice to isto vyjde, ved vies ako sa to hovori ? 🙂 ........a aj foto mame, ale chlap je este v robote, tak vecer, ked pridem aj ja z prace to tam skusim supnut 😉

lucula73
17. máj 2010

ahojte

tija - super správička,veľmi sa teším s tebou..... 🙂

pozdravujem všetky babenky od a po z... 🙂

tija28
17. máj 2010

lucula - diky...........................dneska aj keby dosiel koniec sveta, je pre mna najkrajsi den 🙂 matusko bude mat mozno novu frajerku za par mesiacov ? 😉 😉 😉

wolfskinka
17. máj 2010

tija no to ti verim, nam ked sme poculi prvy srdiecko vyhrkli slzicky do oci .... je to krasny pocit a teraz uz len a len bude rast, len ty sa musis setrit

zubarku som prezila, nebolelo ... dala mi tam vlozku a zase 3.6. idem na dalsiu vymenu tej vlozky

lucula73
17. máj 2010

tijuš veru...myslíš že bude dievčatko? 😕 😀

wolfi ahoj...no zuby sú inak nepríjemné...

marta222
17. máj 2010

tija - no do tretice to tiež nebude - ja už som potratila 3 x, ale tretí krát nebolo ani srdiečko, tak možno 3 x a dosť - a štvrté tehotenstvo bude úspešné 😉 .
Ahoj Luculka 🙂 .
Wolfi, tak vidíš, aj zubárka je OK. Ja som sa tiež objednala, zistila som, že mám asi kaz - ale objednala ma až na 6.7. , ale bojím sa už teraz 😖 ....

tija28
17. máj 2010

lucula - verim, ze to bude dievcatko - musi byt 😉 ..............takze frajerka je uz na ceste,hihihi 😀 😀 😀

wolfi - tak ja by som mala u zubarky ovela vacsie bobiky ako Ty 😉

marta - tak potom oprava 🙂 .............ved to poznas, no nie ? ze do stvrtice to vyjde - takze Tebe to vyjde na stvrty krat a hotovo 😉

wolfskinka
17. máj 2010

no ja mam 4 kazy, ale teraz mi ich robit nebude

tijka ... davaj si vapnik aby si potom nemala problemy zo zubkami ako ja teraz, na jesen na prehliadke som nemala ani 1 kaz, uz 4 roky som nemala kaz a teraz mam 1 zub zlomeny a 4 kazy a to neratam ten co mi lieci ... za 8 mesiacov sa mi teda rapidne pokazili zuby a aj rapidne zosedli ... takze pekne sa dopuj vapnikom uz odteraz

wolfskinka
17. máj 2010

marti no ja po porode budem mat co robit aby mi dala zuby do poriadku

marta222
17. máj 2010

OK, tijuš - bude ako povieš 😉 🙂 ...
wolfi - to ti teda nezávidím... A ty sa nedopuješ vápnikom. Veď vápnik je aj v mlieku a jogurtoch - to nestačí 😅 😕 ???

wolfskinka
17. máj 2010

ja mlieko nepijem a jofurty tiez moc nemusim ... zacala som sa dopovat vapnikom, ale az ked sa mi acali zuby kazit a v tychtehotenskych vitaminoch je ho asi malo

tijus ake vitaminy teraz uzivas ?

tija28
17. máj 2010

wolfi - rozkaz.....................vapnik, vapnik a este raz vapnik 😉

marta - jasne, ze na stvrty to vyjde - sak uz musi 😉 .........a podporu tu mas ako na futbale, takze do toho, do toho 🙂 🙂 🙂

tija28
17. máj 2010

wolfi - takze doktor mi znova dal 2xduphaston, 2x kyselinu listovu, 1x vitamin E, a 1x magnesium - hocijaky 😉 a to je vsetko

marta222
17. máj 2010

tijus.... to je super 😀 😀 😀 , ja viem, že u vás mám podporu, teda všetky tu máme podpooru - už sa na tom pracuje 😉 , takže sa necháme prekvapiť ...
No vidíš, wolfi - ja zasa mlieka a jogurtov zjem na kilá a hektolitre - to môžem 😉 .
tijuš a máš aj od gynekológa nejaký utrogestan alebo duphaston na udržanie tehu?

marta222
17. máj 2010

Ach tak, tijuš, už si ma predbehla s odpoveďou 😉. A vitamín E užívaš v akej koncentrácii?

wolfskinka
17. máj 2010

tija to je dobre dal ti presne to co som mala aj ja a od druheho trimestra zacni uzivat centrum maternu, tam su vsetky vitaminy a ja okrem toho uzivam, magnezium podla potreby ked mi tvrdne brusko, teraz uz aj vapnik a asi od polovice druheho trimestra ti naordinuju aj zelezo

tija28
17. máj 2010

marta - tak vitamin E v tobolkach - takych peknych cervenych 🙂

wolfi - a tu maternu Ti predpisal doktor ? ci to si si pridala sama ? lebo mne doktor povedal, ze mam brat len to, co mi predpisal 🙂

marta222
17. máj 2010

tijuš - to viem, že sú červené 😀 😀 - aj ja ich užívam preventívne, ale aké máš číslo na nich 100, 200, či až 400 mg - to som chcela vedieť....

wolfskinka
17. máj 2010

nepredpisal, to sa plati cele to su vitaminy ... ale doporucil centrum materna s DHA ale az od druheho trimestra a segra je tiez tehotna a zije v nemecku a ona to tiez uziva doporucila jej to gynekologicka v nemecku ... tak to asi je dobre ... je obycajna centrum materna a potom centrum materna s DHA a ta s DHA je vraj lepsia

ale s tym sa teraz nezatazuj to sa uziva az od druheho trimestra

wolfskinka
17. máj 2010

marti poslala som ti tip kde mozete ist s janiccou na vylet ... teda ak zase neskoncite v nejakej krcme na polceste ,.... xixi

marta222
17. máj 2010

OK, wolfi - beriem na vedomie... Ale to asi na bicykle moc nie je, či myslíš, že áno 😉 ?

tija28
17. máj 2010

marta - tak E-cko beriem 400.......................a inak taku krcmovu vychadzku by som brala veru 😀 😀 😀

wolfi - diky, tak to potom postupne budem chodit k tebe po rady, dobre ? 😉

marta222
17. máj 2010

tija.... kľudne sa môžeš pridať 😉 . My s Janiccou to spájame aj so športom - trošku pobicyklujeme a potom poďho do hospody 😀 😀 . Ale, momentálne sa nedá v takomto počasí 😖

janicca
17. máj 2010

čafte babule ... 😉 tak to počasko je ozaj na mašlu ..... 😠 ale od piatku hlásia leto že vraj na chvílu na víkend.... no dufam že sa moje prognozy a výhľady naplnia samozrejme ako vždy na h...o.... 😝 😀

tija gratulujem ku srdiečku .... 😵 😵 😵 tak ty si si to uplne že super naplánovala

Martula čaf ako si víkendovala zase bol raz úžasný víkend ... 😉 ja som dala bike a včera plávanie ja rada plávam keď vonku prší...a ešte k tej krčme ...že vraj turistika je najťažšia a najnebezpečnejšia cesta do krčmy ....tak potom taká turistika nie je len tak tu krčmu si treba vedieť aj za služiť....... 😀 😝 😀

Wolfi čaves

zdravím šeeeeeecky od A po Z ako to je zvykom aby sa nik neurazil ... 😉 😉 😉

wolfskinka
17. máj 2010

tija kludne, len obmedz robotu a setri sa ....

marta222
17. máj 2010

Ahoj Jani, práve som na teba myslela, že si sa tu dnes ešte vôbec neukázala. No v sobotu sa ešte ako-tak dalo - ale včera a dnes - to je des (aj sa mi to rýmuje) s tým počasím 😠 😠 . No veď, jasné, že si krčmu treba zaslúžiť - najskôr sa treba unaviť pri športe .... 😀 😀 .
Ozaj a neviete niekto niečo o orsulke 😕 ???

wolfskinka
17. máj 2010

ahoj jani, kde si sa flakala cely den ?

marti osrulka asi poctivo lezi s vylozenymi nohami

marta222
17. máj 2010

wolfi - myslíš??? A to bude ležať celých 14 dní 😅 😅 alebo aj dlhšie ?

wolfskinka
17. máj 2010

marti no ja som lezala prvych 10 dni v kuse ... no radsej nech lezi a hlavne ench sa uchyti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre