• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte

brmbnolcek no to ste si dali do tela, my ideme cez vikend malovat, teda ja nie ale moj muz a zaciatkom juna nam pridu namontovat skrinu do detskej a policky
21. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už zase nesvieti nič :confounded: :confounded: :confounded: ani tu akosi nikoho niet :sweat_smile:

marti...ako si pochodila u dokynho????
21. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no po slnku u nás ani stopy, dokonca už začalo pršať... A keď som stála ráno o 8:30 na zastávke - tak bolo krásne slnečno a teplučko... :angry: :unamused: .
No - bola som u toho môjho gyndoša - zobral mi krv na HCG, predpísal mi Duphaston 3 x denne, Acidum Folicum 2 x denne, a vitamín E 1 x denne. V pondelok mám zavolať o výsledky krvi a prísť na sono. Dnes ma ani nepozeral, keďže som len 30 DC. A vraj ma potom pošle na nejakú kliniku do Martina, nech sa o mňa starajú (Neviem, či myslel Helios, či niečo iné). Ale každopádne zavolám aj do Helíka, čo ďalej - ale asi až v pondelok, keď budem vedieť výsledky z krvi.
Takže takto som zatiaľ pochodila....
21. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marti, tak super, aspoň niečo pozitívne dnešný zas upršaný deň a tešíme sa s tebou na pondelok, isto iste bude hcg aspoň 1000 a ty sa budeš vytešovať :wink: :slight_smile:
21. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Martus-tak toto bude tvoj najdlhší výkend v živote!
A čo ten testík?
21. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka, myslíš?? No uvidíme, nechám sa prekvapiť :wink: . A čo tu už všetko víkenduje? Akosi je tu tichučko... Či zasa si budem písať sama so sebou? A sem-tam sa niekto objaví... :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Písala mi Alicao,
tak Alicka Vas vsetky pozdravuje a mám Vám odkázať, že dnes je presne týždeň, čo sa jej princezničky narodili, Alicka a Karinka mali cca 1kg a 37cm každá, majú čierne vlásky, presné miery si uz nepamatam, už dýchaju samé, sú v inkubátore a darí sa im, pomaličky priberajú podľa posledných info Karinka pribrala 50g a Alicka 30g, dávajú im už Alickine mliečko,
Alicka sa po cisárskom cíti už celkom dobre ale stále je v nemocnici pri babetkach.
21. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, čo myslíš s testíkom? Veď som včera hlásila - robila som si ho včera ráno, bol pekný // čiarkový :wink: , druhá čiarka sa mi začala objavovať hneď asi cca po 1 minúte, takže som ani nemusela čakať 3 minúty :wink: (aj som ho chcela dať do albumu, ale akosi sa mi to nejde...)
21. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi, to sa teším, že už dýchajú samé, verím, že budú OK... A že ju pozdravujeme a držíme palčeky všetkým 3. (Síce mňa nepozná, ani ja ju, ale to vôbec nevadí.... :wink: )
21. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu z vyletu vsetko vybavene ba aj navyse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

janka- hes hes depkujuce stavy to mi eeeeee , ako sa mas v praci? nik ta tam nejeduje ?

Wolfi- paradne oblecko pre mateja :wink: :wink: :wink: tak vy idete malovat a aku farbu idete zvolit ? to aby ladilo ku skrini,ktora bude coskoro namontovana :wink: :wink: :wink:

Kamka- ahoj ako tehulujes ? mamina :wink: :wink: :wink:

Martulka- ved test bol jasny // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a menzes nadalej meska, a maly drobec sa poriadne zahryzava do teba , tak moc nepremyslaj a prezi vik... tak ako by si v pondelok mala ist pre paradnu zivotnu premiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pozdravujeme Alicku a jej krasne dve slniecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ciky - servus tak ako v novom? zvykate si ? a co podlahy vyhovuju farebne ci by si to este pomenila :wink: :wink: :wink:
21. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek ideme minut co nam zostala ta zelena .. to je asi na jednu stenu a zbytok biele, lebo su tam len 2 steny a plafon
21. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - tak to bude good :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nbude ale az to bude .... :grinning:
21. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek, ďakujem, ty si strašne zlatá, ty tu rozdávaš taký kopec pozitívnej energie, že človek má hneď lepšiu náladu :wink: ....
21. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence a co dnes davate do zaludka na obedik ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ha ? ja uz som obedovala zem.kasa a masko s harskom na takom paradajkovom pretlaku... celkom fajn, manzelik pride na obedik tomu nachystam spagetky on ich zboznuje ...

a co planujete na vik... ?
21. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek, tak ty si dáš také dobroty a manželíkovi len špagety :confused: :confused: . No toto??? To by som sa nahnevala :grinning: :grinning: :grinning: .
Dievčatá - u nás svieti slniečko... Huráááá (len neviem do kedy to vydrží :grinning: :grinning: :grinning: ).
My budeme mať asi fazuľovú polievku a určite niečo bezmäsité, len ešte neviem čo....
21. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martulik- ved od toho sme tu aby sme sa navzajom podrzali , ved este JANKE TU DEPKU ODOHNAT A BY TO BOLO :grinning: :grinning: :grinning: nemoze sama depkovat , a ked bude ona tak budeme vsetky ale mi sa nedame mi sme silnejsie ako depka mi sme jej depkujuce klebeitky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martulik ved ja by som mu dala velmi rada zem.kasu ale on ju uz pri mne nemoze :grinning: :grinning: :grinning: ja by som ju jedla kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: tak jemu spagetky s tym maskom co aj ja , nebojkaj ja mu doprajem viac nez sebe, ved to poznas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech sa ma ten druhy lepsie ako ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom ten pocit za to stoji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicao pozdravujem a nech sa aj dievcatka drzkaju a rychlo priberaju. :wink:
21. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj domcek, ako sa máme???
Na chvíľku vás opustím - idem pozrieť do hrncov :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulik- kuk hrnce :grinning: :grinning: :grinning: co si tam nasla ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: urcite nieco dobre pod zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Domcek- zdravime Stelku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tuuuu....No, ani som nič moc nezmeškala :grinning: :grinning: :grinning:
Jasné, brmbolcek, načo sa chodí pozerať do hrncov? Predsa na jedlo, nie? A už všetci obedujete?
21. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiež práve vrátila z obedíku...rizoto z domu som si priniesla...a chystám sa poobede na ten vyprážaný syr do rohanu...kto sa pridá????
a už by som sa domov išla...víkendovať budem sama, drahý má stretávku zo strednej, celé dva dni...tak si oddýchnem, hihi
21. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som bola dať čo to do úst mäso so zeleninovým šalátom no nebolo to bohviečo ale dalo sa .... :wink:

Kamka no tebe bede dobre aj ja by som mala na chvílu polovičku poslať niekde do kelu....... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky vypražaný syr z rhoáňa hoci kedy určite tam ešte naň pôjdeme hneď ako bude krajšie počasie ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyprážaný syr? Jasné, môže byť - kľudne... Alebo pastiersky :grinning: :grinning: :grinning: .
Mali by sme zorganizovať ďalšie stretko, keďže som na rade :wink: . No, až keď sa konečne oteplí. A mali by sme to stihnúť kým je ešte Wolfi 2 v 1....
21. máj 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, mne sa už nechce robiť.... Už vychádza slniečko, mali by sme si ho užiť, kým si to zasa nerozmyslí :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Marti máš pravdu šak som písala keď sa oteplí tak niečo zorganizujeme vlastne bude aj dôvod na oslavu už budem piť len ja a ak sa pridá Lusi .... :dizzy_face: :dizzy_face: ani mne sa už moc nechce už aj kave som dala a ani to ma nenaštartovalo.......a ináč to slnko nás dnes poriadne skúša to asi preto aby to nebol pre nás šok po troch týždňoch dažďa hneď kopec slnka .... :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, zatiaľ nepredbiehajme, ešte nič nie je isté.... Buď bude dôvod na oslavu alebo na žiaľ... Ale, kto chce piť, dôvod si nájde, však :grinning: :grinning: :grinning:?
No, to máš pravdu, asi nás slnko pripravuje, aby sme hneď neodpadli - keď riadne zapraží :grinning: :grinning: :grinning:. Ako dobre, že už je piatok....
21. máj 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata čoto tu čítam jerry gratulujem
marti gratulujem budem na vas dievčata myslieť a držím vam velmi palce tfuj tfuj tfuj
orsulik aj na teba myslím a verím že sa pridaš ku dievčatam :wink:
21. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj domi, ďakujem... Ako sa máte s Matúškom? Už moc nestíhaš chodiť na koňa, však :wink: ?
21. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok