Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
26. máj 2010

marti...oprava.....fraxiparin....som kcela napisat.... 😉

marta222
26. máj 2010

Ahoj tijuš... ty sa máš, že môžeš ísť do roboty,kedy sa ti zachce 😀 😀 😀 .... Keby som sa lepšie učila, mohla som si to aj ja tak zariadiť, však 😀 😀 😀 ?
Ja zajtra idem do Helíku len za Krajkom - pravdepodobne mi predpíše Fraxiparin na riedenie krvi, tak sa aspoň vyjadril naposledy, že keď otehotniem tak mi ho dá preventívne, aj keď trombofilné stavy mám OK. Tak uvidíme...
A v pondelok idem ku svojmu gyndošovi - pozrieť, či už budeme mať srdiečko.... toho sa bojím viac 😖 .

orsulka
26. máj 2010

martulik........nebojkaj...určite bude vsetko OK!!!!!!!!! verim tomu !!!!!!!!!! aj fraxik pomože - uvidiš..... 🙂 🙂 🙂
aj Tijus ide v pondelok na kontrolu 😉

marta222
26. máj 2010

Orsulik... aj tebe hrozí pichanie Fraxiparinu? Ty máš zistené nejaké tie trombofilné mutácie? Veď premýšľam, či to je vôbec vhodné a nutné, keď to mám OK. Ale, tak spolieham sa na doktorov, hádam vedia čo robia 😉 a určite nie som ani prvá a posledná komu to takto naordinovali - tak možno s tým majú dobré skúsenosti 🙂

tija28
26. máj 2010

orsulik - tak to ti potom schvalujem chodit do prace, ked tam mas klud - moze byt.............a inak beries nejake lieky ? ci pichas ?

marta - ja som sa tiez moc neucila.......mna zivot naucil 😀 😀 😀 ..........a inak v pondelok idem aj ja na gyndu, tak budeme na seba navzajom mysliet, dobre ? 😉

marta222
26. máj 2010

Dobre, tijuš, viem, že budem mať spriaznenú dušu 😉 .
Ja viem, že na to sa netreba mimoriadne učiť 😀 😀 😀 , to buď v sebe máš takéto podnikateľské vlohy alebo nie... V škole ťa toho moc nenaučia. Ako napr. ja som chodila na ekonomickú a účtovníctvo nás učil taký starý puk, vôbec sme z toho nič nevedeli a ani som tomu nerozumela, lebo to nevedel dobre vysvetliť - ale život ma naučil.... a teraz robím účtovníčku 😀 😀 😀 .

tija28
26. máj 2010

marta - mas IP 😀

marta222
26. máj 2010

A kde ste sa naraz všetky stratili? Čo už tvrdo pracujete? Ozaj už som tu zo dva dni nevidela kamku? Dúfam, že je OK 😉 .

jaja1118
26. máj 2010

Ahojte kocky.....
Len by som sa rada pridala ku gratulaciam-orsluke.....
velmi som Ti drzala -ako po kazde -palce.....-teraz uz aj Radkine
teraz prajem vela radosti z tehulkovania a este viac radosti z potehulkovania......
ostatnym kockam prajem vela chuti do boja.....
tehulkam a maminkam tiez vsetko dobre.....
pekny den

orsulka
26. máj 2010

tak ja som bola u sefa v kancli...preto som nepisala.....ale inak tiež pracujem 😉 😉

tijus...o tom fraxiku mi vravel Hudec, ked pozeral papiere z genetiky, že tiež tak preventivne by ho dal, uvidim co povie zajtra...
ja neberiem nic, len papam kys. listovu co mi priniesla mzuzka este z Londyna

orsulka
26. máj 2010

jaja...dakujem velmi pekne.... 😵

marta222
26. máj 2010

Orsulik, ach tak, tak asi budeme preventívne pichať obidve... A čo to máš za špeciálnu kyselinu listovú - keď až z Londýna 😉 ?
Naša ti nestačí 😅 ? Inak - mne ju teraz predpísal môj gyndoš - volá sa to Acidum Folicum - je to 10 mg v 1 tablete a mám to užívať 2 x denne. Ale je to na lekársky predpis....
Predtým som si kupovala Bio-Folic alebo Acidofolan...

orsulka
26. máj 2010

martik...to je normalna kyselinka, len v Londyne je to za uplne ine ceny...preto nas mzuzka celkom slusne zááásobovala...viem že aj Kiarka si od nej brala...🙂))))

marta222
26. máj 2010

Aha, jasné. Tak vy máte na kyselinu listovú špeciálneho dodávateľa 😀 .

lucula73
26. máj 2010

marti - aj ja som mala od mzuzky 😀

lucula73
26. máj 2010

marti - a acidum folicum kúpiš v pohode aj bez receptu.... 😉

orsulka
26. máj 2010

marti....hihihihih 😀 😀 😀 no nas sa zuzka ani nepytala...dostali sme to rozkazom, že si tu nemame nic kupovat, že ona dovezeie a hotovo !!!! 😀 😀 😀 inak sem tam som mala problem nejaku dobru kys. listovu v lekarni zohnat......mali len nejake vitaminy kde ta kyselinka bola len ako doplnok......
marti...a tvoja polovicka ako reagovala?????

a kamka tu naozaj dlho nebola......aj ja verim, že je vsetko OK!!!!!!!!!!!! možno len oddychuje od konika trosicku 😉 😉

wolfskinka
26. máj 2010

marti tehotenske sona robia az po 16,00 .... takze vobec to nie je neskoro a ku akemu dr. ides ? ku krajkovi alebo ku gatovej ?

no trosku som sa prespala, zase ma mota tak som si uvarila slabu kavu s mliekom, to je naprd taketo spanie, kazdu hodinu v noci hore a potom doobeda dospavat

wolfskinka
26. máj 2010

za hodinu pojdem na obed a potom mojmu malemu synovcovi kupit take male tenisocky, presne take sme dali ale dievcenskej nasej neterke a take dame ale chlapcenske aj jemu, lebo mama pojde za segrou tak jej to posleme po mame

cikyta
26. máj 2010

Ahojte.
Zdravím všetky.Len pekne píšte,ja budem čítať...
Nemôžem moc rozprávať 😅 lebo som furt opuchnuta a bolí to. 😝

cikyta
26. máj 2010

Inak Wolfi,s Matejkom sa moc nedohodneš kedy bude plačkať.Ci stredu poobede,či sobotu ráno....tak dakuj susedovi na trening vopred.... 😉

lucula73
26. máj 2010

wolfi zvykaj si... 🙂 aj ja dospávam cez deň,len nie vždy sa dá....a čím dalej,tým menej často... 😠

kamka17
26. máj 2010

babulky servuste 😉
tak sa nekonečne teším, radujem, že orsul také dobré správičky nám tu dáva, takže moja gratulujem a držím palce, nech je zajtra a aj celých 40tt všetko v poriadku a nech sa aj s Ferinom môžete tešiť z malých svištíkov 🙂 🙂 🙂

všetkým prajem pekný deň, však po takýchto správach už asi ani zlé dni nebudú, lebo však sa to tu riadne roztehulkovalo...ešte zopár oneskorených letných tehuliek nám ostalo, takže aj v lete sa budeme tešiť z nových "prírastkov"... 😉 🙂

surviver
26. máj 2010

Ahojte babulky 🙂
ja len taky maly kuk,lebo som sa s malym vychystala vonku,ked konečne prestalo pršat a on my v chodbe začal tak plakat,no hroza,neviem čo mu bolo...tak som ho musela nosit na rukach,zapla som mu telku,trocha sa utišil a teraz si trocha pocuckal mojho mliečka a zaspal...neviem čo to bolo,lebo on už rad chodi vonku...asi sa mu nechcelo ist von...tak skusime ist po dalšej flaši,snad sa nam to na druhy pokus podari 😉

a o Kamku sa nebojte,ma sa fajn aj s drobcom...snad možem bonznut,že sme sa včera stretli a trocha pokecali,dobre mi to padlo troška poklebetit,lebo poslednu dobu len take čudne zvuky vydavam cely den,aby sme si s Timurkom boli na rovnakej urovni 😀

surviver
26. máj 2010

kamka 😀 😀 😀

orsulka
26. máj 2010

kami...no vitaj konečne 🙂)))))

cikytka......ved ten trt už je vonku.......tak aj tak boli??? dasienko ???????
ved mi nemusis odpisovat, ked sa ti tažko hovori, staci ked prikyvnes...dobre??? 😀 😀 😀 😀

lucula73
26. máj 2010

survi - tak my dve by sme si rozumeli 😀 😀

marta222
26. máj 2010

lucul, to som nevedela, že Acidum Folicum sa dá kúpiť aj bez receptu - ešte som ho nekupovala, doteraz som si vždy kupovala len Acidofolan alebo Bio-Folic - toto mi predpísal môj gynekológ. Ja len preto, že tam je napísané - len na lekársky predpis a samozrejme nie v každej lekárni by ti ho predali bez predpisu...
Wolfi - som objednaná ku Krajkovičovi. A myslíš, že mi bude robiť aj sono? Hádam nie, veď som bola na ňom v pondelok - a mám aj to aj v správe od môjho gyndoša, ktorú beriem do Helíku. Myslím si, že aj tak by ešte nebolo srdiečko, lebo podľa tej správy som dnes len 5+2, takže to je asi zavčasu. No, uvidíme...
Kamka, Survi - ahojte 🙂

marta222
26. máj 2010

Ozaj, dnes tu máme také špeciálne cvičenie civilnej obrany, vraj možno príde aj minister - pred chvíľou sme si boli urobiť generálku.... no kopec srandy .... možno budem aj v telke 😀 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

@orsulka 😔 😅 😔 😅 😔 😅 😔 😅 😔 😅 😔 😅

@marta222 su rozne druhy kys.listovej.Kupiš to.. 😔 😅 😔 😅 😔 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre