• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
akože niekto cudzí zoberie dieťa a takto ho "predáva" ??? inak tí číňania sú podľa mňa úplne degenerovaní...minule bolo v telke o malých 5-6 ročných deťoch, ktoré nútia robiť gymnastiku...to bol iný horor, tlak som z toho mala 500/200...hrôzaa všetko za peniaze a za to, že oni ako rodičia si nemôžu zohnať robotu vo veľkomeste...no vrátim sa do tej zapadnutej dedinky, budem celý život jesť ryžu a budem mať svatý pokoj a šťastný život bez stresu...
joj, sorry, že sa tu takto čertím, ale ma to serinká, takéto zmýšľanie :angry: :angry: :angry:
27. máj 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je tiež iný zážitok...iné to je, keď to človek len počuje v telke, že sa to niekde stalo, ale keď to zažiješ naživo, tak to človekom asi zamáva...koľko mala rokov, nevieš??
mojej najlepšej kamoške vlani zabil krstný otec krstnú mamu...v ružomberku..tiež to bolo v telke...festne nepríjemné, keď človek tých ľudí pozná :frowning2: :frowning2: :cry:
27. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, ale asi prestanem písať, lebo samé horory vám tu píšem :confused: :confused: :confused:
27. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-mala asi tak 40 rokov.18 a 5 ročne deti.Neviem presne...ved uvidíme.Ten chlap bol duševne chorý :rolling_eyes:
27. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to super...hentaké individduá treba nechať, nech behajú po svete :angry: :angry: :angry:

s Silvinka už je vybúvaná?? večer ju kedy dávaš spať??a drahý si zvykol na nový bytík??
27. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-vieš,ten človek mohol navštevovať psychologa,no ten mu dal lieky a ži...nikto si nevie predstaviť,aké je to nebezpečné-až dokial sa niečo vážne nestane :frowning2:
No Večer mi zaspáva okolo 22:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, tak fotky zo stretka su v albume :slight_smile:
27. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula ste super! Tak vám závidím to stretko! Muselo byť fajn :wink:
27. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme mali dnes super stretko,týmto pozdravujem všetky babenky z PD....pridala som aj fotočky do albumu.... :slight_smile:
27. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty si ma predbehla,až teraz som zistila...takže niektoré sú možno dvojmo :grinning:
27. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, bože, tie fotky nemajú chybu, taká radosť z nich ide, teším sa, že ste sa tak vystretali...úplne že nálada sa mi pozdvihla na maximum :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riady umyte - ufffff, to bola fuska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby ................uplne vam zavidim to stretko - muselo vam tam byt naozaj krasne a veselo - uz nabuduce sa k vam musim istotne pridat :wink:

ciky - ja som mala zase vo firme jednu mladucku zamestnankynu, ktorej otec umrel - a to ona mala cca 20 a on mal uz dobrych 65....................takze aj smutne veci sa stavaju :confused:

.................ja som si prave objednala hranolky - certove pokusenie ma chytilo - ach boze, ked ja mam na ne obrovitansku chut a teraz vecer - mne bude zleeeeeee :wink: :wink: :wink:
27. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuš...no keď si dopredu povieš, že ti bude zle, tak bude :pensive: ...čiže radšej si ich vychutnaj, že aké sú fantastické, mňaaaaaaaaaammm...ja inak hranolky tiež môžem aj o polnoci, tak si daj aj za mňa :wink:
27. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky od A po Z no vidim ze luculka a janula boli aktivne :wink: :wink: :wink: bolo super konecne sme sa zase dobre vykvakali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a svisti boli zlatunky a aj maly Matusko skoda ze som ich nemohla chytit a vybozkavat ale nabuduce uz urcite budem zdrava :unamused:
27. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky paradne stretko :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: ...až vam zavidim,ale samozrejme,že v dobrom :slight_smile:
27. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...my si dáme stretko v žiline s tebou...síce bude len jedno bábo, ale tiež sa budeme tešiť :wink:
27. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka suhlasim :slight_smile: ...vyskušame prv s jednym...potom ked wolfi porodi ,tak s dvoma,tak si na rade Ty ,tak to už budu drobci traja...a tak postupne si budeme asi celu terasku rezervovat :wink: .....tak musime dat termin,čo sme horšie ako PD :grinning:
27. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak...síce máme menej bábätiek, ale my ich ešte predbhenme, nech si nemyslia :wink: :wink: ale sú fakt nádherné...aj bábútká aj žienky
27. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa a mt je mrtvy-otaznik.
neviem ho dať jednou rukou,lebo kojím... :sweat_smile:
27. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dobre ranko...:slight_smile:))))

lucul, janula...normalne ste ma s tymi fotečkami prekvapili...ale velmi príjemne :slight_smile:)))) aj vcerajsie stretko bolo super :slight_smile:)) dakujem :slight_smile:)
keby som nemusela ist domov , tak by sme este aj pokvakali.....
28. máj 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vám prajem :slight_smile: hopla hola piatočeeeeeeeeeeek volá :slight_smile: baby z PD ste kočice :wink: )))a bábätka sú nádherné juuuj hneď by som si takého drobca pomojkala ....... :slight_smile:
28. máj 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne piatkove ranecko, uz je piatocek tesite sa ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u nas sa bude makat na domceku , a ja budem varit klobasky , cerstvy chlebicek sem-tam ulejem :grinning: :grinning: :grinning: a budem sa tesit z kazdeho kroku co bude hotove :grinning: :grinning: :grinning:

...rano som si muzicka vyprevadila , siel na poradu do BA.... tak sa budem do vecera o neho bat aby sa mu nic nestalo a prisiel mi domkov v poriadku tak ako som si ho rano vybozkavala tak si ho vecer chcem aj privitat :wink: :wink: :wink:

...vcera dobre dopadli makove sliziky , este aj dnes mi ostali :grinning: :grinning: :grinning: su mnam , mnam, kazdy slizik co som zjedla tak v nom bola kazda rada od vas :grinning: :grinning: :grinning: , preto tak dobre vysli :grinning: :grinning: :grinning:

...inak s PD stretka citit, stastie a stretnutie , radost, a hlavne ta nevykecanost keby ste mali sediet v kuse aj 3 dni stale si mate co povedat dievcatka nase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...a dnes budem varit polievocku na kyslo so smotankou a s fazulovymi struckami s tymi zelenymi.......

Janka mas IP :wink: :wink: :wink:
28. máj 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...brmbi...ahojte......-))))))

tak my doma budeme cez vikend doma stať......teda myslím z pracou...lebo este stale nedorazili tie spravne lišty na podlahu :angry: :angry: vcera teta povedala, že až v utorok...takže moj je z toho nervoz, že co ideme robit !!! :slight_smile:
inak včera namontovali tie nove vstupne dvere do bytu......este pridu potom natrieť zárubnu a namontovať interierky :wink: :slight_smile:
28. máj 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky.............................dneska to vypada na krasny dnicek :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik- ved oni dojdu a budu coskoro nahodene :wink: :wink: :wink: hod foto novych dveri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes naozaj vyzera, že bude pekne pocasie......iank ja som dnes posunutá :grinning: :grinning: :grinning: lebo teraz som tri chodila do prace na siestu, a dnes od rana si myslim, že som tu tiež už od siestej......furt sa myslim, viem že som hodinu v praci a tak si myslim že je sedem...a ono je už osem :grinning: :grinning: :grinning:

brmbi...s foto bude problem....vsetko si fotim len na mobil......a tu v praci nemam program na stiahnutoe fotiek z mobilu do PC...... :wink: takže ak ked sa spojazdnime doma :wink:
28. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul- v poho ja si ich zatial domyslim, aspon tak ze zipsove nie su :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...inak to mas posunute asi preco ? na nieco sa tesis a zijes s dvojhodinovym predstihom , :grinning: :grinning: :grinning: co je u teba naprosto normalne :grinning: :grinning: :grinning: , dajte si relax s F. cez vik.... skuste nieco vymysliet ved uz ste velka rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tijus pekne ranecko, aktivistka, trosku treba skludnit hormon aby tvoje mimino nebolo moc aktivne v brusku a moc ta nekopkalo :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa dievcence...........................uz musim ist pracovat, vecer dojdem kuknut :wink: :wink: :wink:
28. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

brmbi,prepač,že som si včera nejako pomylila poradie..ved po wolfi si na rade Ty a nie kamka...až teraz som si tie Tvoje tt uvedomila...tak dufam,že sa nehnevaš :wink: .....

orsulka na tych fotkach doslova žiariš...velmi Ti to pristane,to budu asi tie tehu hormony.....ale všetky ste kočeny :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: skutočne bolo fajn.....bola som velmi rada, že aj Luculka dosla s Matuškom z Bojnic za nami...... :wink:
28. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok