• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsulka nejde o to kolko okien, mne hned od zacitaku tehotenstva zakazali v heliku dvihat ruky nad hlavu , natahovat sa za niecim, ohybat ... skratka uplne vsetko

tija nebudu ani nahodou
31. máj 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre
31. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul vidis cez to okno ? ak ano tak sa na to v...., a nech umyje to jedno okno tvoja polovicka, moj muz umyva okna teraz ked som tehotna a vdaka tomu ked prisiel na to ako sa umyvaju vnutorne zaluzie, zahlasil, ze na dome ziadne vnutorne zaluzie nebudu, ze to je otrocina to umyvat, budu vonkajsie a tie sa budu striekat wapkou :grinning:
31. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ano...už vidím!!!!! :grinning:
31. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis tak nech umyva drahy okna ... moj umyl dve a v sobotu domaloval spalnu a cez tyzden bude pomalicky debordelizovat a hadam do konca tyzdna bude aj upratane .... teda aspon dufam
31. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dovezu nam aj nabytok tento tyzden, tak neviem kde skor skocit a to este mame celu spalnu vypratanu v obyvacke a v detskej ... no co ti budem hovorit ale nehrabem sa do toho ani nahodou, a to sa tu na ten bordel divam cele dni, ale kvoli matejovi to neurobim ...
31. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tijuš-gratulka k užastným výsledkom a hlavne ku srdiečku "ako zvon". Užite si tento den a aj tie dalšie.....Je to nádherné,ked sa človek už môže pochváliť celému svetu !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - diky a hlavne je uzasne, ze take nieco krasne a male rastie v tebe :wink:.........................a potom je to este krajsie, ked sa to narodi :wink:
31. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambulky - prcham do prace, tak sa mi pekne majte zatial :wink: :wink: :wink:
31. máj 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija tak uz 9tt ... ty brdo to riadne uteka ... v piatok uz bude mat 8tt aj orsulka v profile a komarik tiez :dizzy_face:
31. máj 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Tak to máš pravdu. :wink:
31. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík-jedno okno na pol dna je velké nič! Treba byť v pohybe,prekrvovať maternicu,dať bábätkám živinky,kyslík a hlavne vnutornu spokojnosť. Niesi chorá,ale krásne tehotná a preto sa nedaj zviazať remeňmi ku postely na 9 mesiacov :unamused:
31. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky správne moja reč ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa asi vo velkom pracuje...........
:confused:
pracovne tempicko je dost teda velke na začiatok týždna .... :grinning: :grinning: :grinning: ale mne to aspon rychlejsie ubieha.....

:wink:
31. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka ja dnes pracujem do bezvedomia máme koniec mesiaca tak asi tak no a martula ma dovču ... :dizzy_face: a lusi ??? :confused: ale veď ona príde sa nám ukázať ... :dizzy_face:

a dnes ráno som otvorila MK a tam vedľa IP že kto ma spomína mi blikalo červeným ...to je najaka novota ??? :confused:
31. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to nejaka novinka.....vsimla som si to minuly týžden........aspon hend vidis, kto ťa spomina :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka
31. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola skúška či to uvidíš ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...funguje to na take, že ti to meno zacína @orsulka......
alebo @janicca.......
ale neviem ako to dat do textu......

Ciky to tak pisala, tak hádam nám povie ako sa to dá .... :wink:
31. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano...už sa mi to zobrazilo......ked dáš pred nick @

:grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ..... :grinning: :grinning: :grinning: tak myslíme na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz dva tri skúška .... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ništ mi nesvieti červeným :angry: :grinning:
31. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik asi som sa sekla o tyzden nie 8tt ale 7tt :grinning: daj si do kalkulacky a uvidis
31. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslusne hlasim, ze velmi jemne kopkame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek no supeeeeeeeeeeeeeerrrrr, uzi si to
31. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj za chvilu .... za par tyzdnov to budu ine kopance :grinning:
31. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi- ako pokracujete z domcekom? a dakujem..... uzivam si to z ruckou polozenou na brusku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek davame do kopy vsetky tie projekty a snad buduci tyzden tro uz dame na stavebny urad na schvalenie
31. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak toho je ozaj ze dost, vybavovania atd..... no dufam, ze sa vam podari prejst hladko a ze tam budu rozumny ludia a nebudu vas prehanat :wink: :wink: :wink: . Uz ta normalne vidim ako v novom domceku chodis s Matejom po travicke :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok