• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Hore v lište máš že: kto ma spomína.......a červenu 1
lebo ťa spomínam,tým že som pri písaní klikla na modre odpovedz pri tvojom článku (kde su fotoblog-posli IP,príspevok nieje OK)
31. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš? :grinning:
31. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer vsetkym :slight_smile: a mne nesvietilo :frowning2: @cykyta,@orsul,@lucul,@brmbolcek,@janica,@tija,@wolfi

a @komarik tebe gratulujem zatial potichucky ale predsa som ti hovorila ze to bude :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik super teším sa s tebou :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - k tomu šetreniu....jasné že tehotenstvo nie je choroba...ale radšej sa šetriť ako si potom vyčítať,keby sa nedajbože niečo stalo ....ja som sťahovala pri Veronike malé nočné stolíky a večer som bola v špitáli skrz krvácanie,v 9tt....teraz pri druhom sa ma doktor ani nepýtala rovno som šla na Pn,len sa šetriť..takže niečo na tom kludovom režime bude pravdy....aspoň prvý trimester,kým sa dobre uhniezdi... :wink:

tija gratulujem ku srdiečku,až teraz som si všimla... :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola skuška :grinning:
31. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi - svieti ti?? :grinning:

lucula73 - tiež skúšam..
31. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul-ale čítaj,že Orsulka to okno umývala len jedno,pol dna ! A je to športovkina a bolo jej fajn.
To je ten rozdiel.........................nevravím,že má robiť to,čo doteraz.Treba niečo vylučiť ,ale tento konkretny prípad bol v pohode.

Baba,čo sa tu sťažuje na všetko a prehnane tu fnuká,je OK.No baba,čo je tvrdá,silná žienka a VIE CO ROBI je zvozená pod čiernu zem......... :unamused:
To nič Orsul.
31. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - ja sa nechcem hádať,každý nech si spraví tak,ako sa cíti a hotovo :wink:
31. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boože ved ja som bola v 12tt a umyla som všetky okna doma a som tu tiež som si davala pozor tak fakt netreba sa stresovať šak nevalala priečky doma :wink:

lucul svieti svieti
31. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, zdravim vas vsetky, my sme si boli s mm cez vikend trosicku oddychnut, tak som mala co robit, aby som vas teraz docitala :dizzy_face:
tijuska-blahozelam k srdiecku, nadherny to zvuk
komarik-straaaasne drzim palceky
orsulka-uz nech pocujes aj ty co najskor srdiecko svojho drobceka, kedy to mas kontrolu, v piatok?
31. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne utorkove uprsane ranko

@cikyta- uz svieti ? ???

@kiara15- ani mne to este nezasvietilo, bude mi to robit tak ako ciky... oneskorene nam to kazuje ......ako sa mi mas ? uz sa vam blizi dovolenka :wink: :wink: :wink: paradicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@tijus- posielame velku gratulaciu ku srdiecku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@katy- ahoj moja a kde ste si boli oddychnut ??? tebe inak letia tie tt :slight_smile: :slight_smile:

ostatne dobre ranecko , asi pijete kavicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes budeme drzat palceky nasej @Minke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:tfuj, tfuj a zajtra nam uz aj Martulka napise ako pochodila v heliku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale je jej dobre domka v takomto pocasicku, same lenosenie :grinning:
1. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
svietiš ????silno na teba myslím ..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fňuk,fňuk ,jaj jaj ja nešťastný zemepán ...dufam že ma tu nikdo nezvozí že tu fňukám...... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inak prajem krásne upršané :angry: :angry: ránečko všetkým vám od A po Z..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.....
tak u nas začalo pršat večer a este stale neprestalo....vonku je 10 stupnov.......hrozne !!!!! :unamused: :unamused: :unamused: ale vydržime nejako :slight_smile:))

a inak baby, fakt sa nehádajte......každá mate na to iný názor.......nevadi.........a ja som si zo vsetkeho zobrala
:wink: :wink: a aj tak som názoru, že som nič zle neurobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca

hihihihihi...ja ťa idem pekne pozdravit.... ahooooooooooooj....dnes mas tiež kopec práce????
1. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka

jeeeej aj Orsulka na mňa myslí ono mi to tu zasivietilo .... :dizzy_face: :dizzy_face: ja som tiež toho názoru sto ľudí sto chutí tak že každý si z toho vyberie čo mu vyhovuje a hotovo !!!!....... :wink: no dnes kopec práce ???zatial to vyzerá pohodička práce mám tak akurát ... :wink: :wink:
1. jún 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani+Brmbolcek-svietim :wink:
Ostatné...ahojte.
1. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....

to bola zase noc ... vacsinu noci sme prelezali a kukali do blba a zbytok prespali takym spankom ze na kazde suchnutie som bola hore

ozaj baby, dostavam krce do noh neviete co na to zabera ? opuchy nemam
1. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-viac pi. :wink: vodičky :wink:
1. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciky
@wolfskinka

ahojte.....
tak ja som spat...som bola na UPSVaR..........a stale leje a leje a leje!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky myslis ze 3 litre je malo ?
1. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kráásky :slight_smile:
v prvom rade chcem všetkým čerstvým tehuľkám zaželať len to, aby porodili zdravé bábetko :dizzy_face: a veľmi sa teším s vami
zle sa mi píše, lebo mi tu Kubko sa snaží búchať po klávesnici :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si ja na chvilku este lahnut a skusit pospat aspon hodinku, uvidime, ako sa to bude pacit mojmu najomnikovi .... :grinning:
1. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska.....hihihi...ahoooooooooooj ved ho nechaj, nech s nami popísmenkuje .-))))) :wink:
zjedla som pol makovnika a po maku by mal trosku pospat a ja s nim no nie ?
Wolfi-neviem kolko piješ.Len píšem,čo na to pomáha.Ak piješ dosť a máš krče,tak tu ešte pomáha POHYB.
Lebo cievy su stlačené.
Orsulík-Tak vravíš,že a nezaprší a nezaprší :grinning:
1. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul za par rokov si tu budu pisat nase deti a nazov temy zmenia, na "Heliosáci "
1. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...hihihihih...jasne, že budete spat obaja...mak je predsa ópium .-))))))))

ciky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako????
1. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maska ahoj zlato!!!Jakubko poslucha? Je zdravučký v tomto otrasnom počasku?
1. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok