Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. jún 2010

kamka....moja...tak rada ťa vidííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
survi pozdravuj od nas.......-))))))

a asparat presne tak isto vyzerá...ako kytica na MDŽ z roku 1985 !!!!! hahahahaha 😀 😀

orsulka
1. jún 2010

ale ten náš pekne púolievam, takže je pekný zelený .-)))))

ludia,...od rana tu leje....ale fakt že leje!!!!!!!!!!!!! a po mesiaci už mam celkom toho aj dosť........musi to byť fakt hrozne, hlavne tam, kde im voda preteká až do domov......tak velmi im prajem nech už je po tomto daždi ......... 😵

kamka17
1. jún 2010

no orsul...je to na porážku, keď človek tie záplavy vidí v telke, veru by som to nechcela zažiť na vlastnej koži 😅 😕 😅
a veru od rána prší aj tu, tak ak ťa to uteší 😉

orsulka
1. jún 2010

kami...potešilo 😀 😀 😀

no ja padam........tak zatial sa mavajte...čaves 😉

wolfskinka
1. jún 2010

maw no veru dlho si tu nebol, drzime vsetky palce aj na nohach ...

kamka mna tiez napadla pri nazve asparat .. kytica karafiatov cervenych ako za sociku ... xixi

wolfskinka
1. jún 2010

orsul a okrem asparatov pestujes aj hrebicky ??? 😀 ak nie tak by si mala zacat 😀

cikyta
1. jún 2010

maw-gratulujem a držíme palce silnoooo 😉 tentokrát to bude tutovka.

Orsul-ešte malé ohliadnutie k tomu asparátu:
-Napadol ma len preto,lebo spolužiačke na strednej ho dali spolžiaci medzi chleba 😀

No a okrem ineho je to vychytená kancelárska rastlinka 😀 spolu so svokrinými jazykmi 😀

tija28
1. jún 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉

ciky - ta tvoja siska by mala ist do ceskoslovensko ma talent - ta by im to tam paradne natrela vsetkym 😀 habera by nestihal sledovat 🙂 🙂 🙂

orsul - ved si daj aj do fotoblogu tie testiky 😉 a potom fotecky zo sona................ved uz by sa patrilo, vsetkym sa pochvalit 😉
a v piatok nech vidim na tvojom profile uz nahodene tt 😉

......................................a nezaprsi, a nezaprsi dneska 😀 😀 😀 😀 😀.........ostatne pekne zdravim


wolfskinka
1. jún 2010

tija no ved to, keby aspon poriadne zlialo nech mi auto od blata umyje, ale to taky dazd, len sem tam kvapka dve to je nic dobre

tija28
1. jún 2010

wolfi - tak ja skusim zariadit aby viacej lialo, dobre ???? 😀 😀 😀

wolfskinka
1. jún 2010

tija no zislo by sa nech mi auto umyje od blata a na vikend ma byt slnko ... len neviem ci na slovensku alebo v egypte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
1. jún 2010

wolfi - to isto v egypte, sak my uz ani nevieme ako vyzera 😀 😀 😀

kiara15
1. jún 2010

@brmbolcek super uz mi svietilo veru sa mi to krati buduci tyzden uz asi budem aj volat ci mam schvalenu ziadost 😉 😉
@orsulka ani ja som sa nevedela vinadivat na ten testik a tiez som ho porovnavala ako @cikytka s inymi 😅
@tija28 tiez gratulujem k srdiecku pekne sa opatrujte 😉 😉
@maska Jakubko ale narastol 😉 ide to ako voda 🙂

tija28
1. jún 2010

kiarka - diky............ved uz sa setrim 😉 ............................kiarka - nieco mi hovori, ze este tento rok sa k nam aj ty veru pridas - sak same zazraky sa tu teraz deju 🙂 🙂 🙂

minka051
1. jún 2010

Ahojte
Tak ja sa hlásim z Jihlavy. Máme vložených dvoch bobáčikov KET prebehol dobre. Teraz sme v penzione, boli sme sa najesť a ideme pozerať film. Ráno vstávame skoro čaká nás dlhá cesta domov, ale to už zvládame. Dnes by toho bolo vela to by sme cestovali 10 hodín a to mi ani doktor nedovolil. 🙂

tija28
1. jún 2010

minka - gratulujem velmi - a moc Ti zelam nech sa Ti uchytia obidvaja bobacikovia 😉 a o dva tyzdne ocakavam len //-ciarkove spravicky....................tak sa nam pekne setri 😉

kiara15
1. jún 2010

tijus dakujem len nech sa ti splni ten instinkt a veru vpadnem do tejto tehu vlny 😉 😉

minka051 super ze dvoch bobacikov pekne sa veru opatrujte drzim palceky 😉 😉 😉

tija28
1. jún 2010

kiarka - sak teraz sa chytila cela stara parta a ty si bola v nej, takze nejaky ten mesiac hore dole a ides v tom s nami 😀 😀 😀

kiara15
1. jún 2010

tijus vsak asi uz buduci tyzden idem volat a potom sa to pomali rozbehne 😉 😉 😉

tija28
1. jún 2010

kiarka - ved uz nacase - sak musime rovnako tehulkovat predsa 😉

komarik
1. jún 2010

dievčatá, posielam vám svoju srdcovku - možno aj vás poteší 😉

https://www.youtube.com/watch?v=UfCnLTsGgcQ
komarik
1. jún 2010

minka, gratulujem. Určite to dobre dopadne

cikyta
1. jún 2010

@tija28 Habera by ušiel 😀
(ved dnes sme boli v cukrárni a pri stole tam sedeli 3 babičky a papali zákusok.Sisa sa rozbehla a jednej tresla po stehne že BAC a rehotala sa... 😒
Teta skoro umrela a ja s nou 😖
A inak Tijuš-dobre radíš Orsulke,nech začne robiť albumík 😉

@minka051 Super super super a ešte raz super!!!Jéjda! To je krásne.Som nedočkavá a velmi ti držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
1. jún 2010

komarik -super 😉

komarik
1. jún 2010

ciky, tak toto som videla a počula prvý krát 😀

tija28
1. jún 2010

komarik a ciky - skoda len, ze ja nemam zvuk na pocitaci, buuuuu, buuuuuu, buuuuu ☹ ☹ ☹

ciky - takze nova seria ..............................postrah siska 😀 .........a orsulka by mala mat najdlhsi albumik, sak si zasluzi 😀

komarik
1. jún 2010

tijuška, škoda........................veľká škoda

tija28
1. jún 2010

@komarik - sak mi to doslo..............skoda, buuuuu, buuuuu, buuuuuu ☹ ☹ ☹

tija28
1. jún 2010

uz viem aj ja robit zavinacov, hihihihihihiih 😀 mam vianoceeeeee 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre