• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
bre ránko prajem :wink:

Orsulka som veeeeeeeeeľmi rada že som sa s tebou osobne stretla také akčné žieňa plné enrgie je z teba to nie je len písmenka ale aj v skutočnosti je to tak .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ciky kúrňa no neviem neviem či to rozchodím keď sme nedostali tie čipsy....aaaaale babula vôbec si s tým nelám hlavu presne ako Orsulka píše my sme prišli vás úžaasnú rodinku a ešte užasnejšie dieťa ..... :dizzy_face: tak to ti poviem to je iné číslo .. :dizzy_face: teším sa z toho že ťa poznám osobne zlaté žieňa samá dobrota :dizzy_face: :dizzy_face:

aaa bolo super....... :wink: :wink:
7. jún 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :wink:

orsulka - a hned si supni tt do profilu a hybaj................sup, sup, sup :grinning: :grinning: :grinning:

vikend bol suprovy..................hlavne som sa paradne najedla .............baby sak ja poslednu dobu myslim len a len na jedlo, no verili by ste tomu ??? :grinning:

ciky - ja si tiez myslim, ze na nejake to slane pecivo nikto nepomyslel, lebo ved siska zamestnala isto naplno vsetky bambule :wink:

zdravim vsetky a prajem slnieckovy dnicek :wink:

dneska sa chystam prvy-krat do obchodu s tehotenskym oblecenim - to bude zazitok pre mna, ale uz je nacase, lebo akosi sa mi brucho zacina zvacsovat a uz sa veru do nicoho nezmestim - a to mam v satniku len obtiahnute veci vsetky a ja este nechcem, aby bolo vidiet, ze tehulkujem :wink: .....................................ja som to este okrem rodiny nepovedala ani kamoskam, nejak to este nechcem zakriknut :slight_smile:
7. jún 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 tak ja som na tom presne tak isto.....teiž to este nikto nevie .-)))))))) len konik :grinning: :grinning: :grinning:

ja som mal vegetny vik...v sobotu som bola draheho odviest na do BA na služobku....... :wink: a v nedelu bol vylet :slight_smile:)))
7. jún 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca seeeeeeeeeeeeervu moja :slight_smile:))))))) nááápodobne.....nápodobne :slight_smile:)))

ale predovsetkym som rada, že konečne sa podarilo medziokresne stretko :slight_smile:))))) a spojenie PD-ZA-MT....hihihihihih
a že už aj Ciky mala ake také stretko .-)))))))
7. jún 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky pekny dniček prajem :wink:

aj ja sa chcem s vami stretnuť :frowning2:
7. jún 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi - matusko ma krasny jazycek.................................komuze ho len vyplazuje, komu ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 akýýýýýýýý kráááááááááááááásny .-)))))

este sa aj rehoce pri tom :wink: :wink: :wink:
7. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - a kedy mas dalsiu kontrolu ? :wink:
7. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...14.6. mam prist na krv . na odbery......takže asi na lacno a pozerat neviem ci ma bude.....nehovoril nic.....tak neviem
ty ides kedy????
7. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka - ja idem 21.06. na prvu poradnu - mam bobiky :wink: :wink: :wink: ........................tebe zoberu krv a pozrie na sone, ako drobcek rastie :wink:
7. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dakujem :wink:

@tija28 to vyplazoval na mm :wink:
7. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
domika- drobcek aky krasny a ten jazyk no uzasne. :dizzy_face:
Orsulik aky mas pekny profil :wink:
7. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a fotečku maš?
dobre rano .... dnes skor, mam vela roboty, musim postihat vsetko
@domika9 - po kom to dite je ???? :grinning: :grinning: :grinning:

@domcek - ahojky.............ako sa nam mas ? a co deticky ? :wink: :wink: :wink:
7. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi - som myslela na teba cez vikend............alebo zeby na ten gulasik, ci spekacky ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: isto boli vyborne, mnammmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija no boli teda mnam .... od piatku mam o kilo viac ... xixi, som sa tak dojedla :grinning:
7. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pozri album ako vyzeram .. xixi
7. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ tija28 celkom ok. Sucitim so Simonkom ma dnes zaverecne pisomky z matiky a slabe sebavedomie. Velmi sa chuda moje bal. :cry: Sme si aj poplakali. On je take nase trdielko sa zasniva a potom nestiha ..
A, ze on nechce mat dvojku na vysvedceni. Tak na neho dnes myslim.
A nasa slecna sa prave vala na zemi a vykrikuje na mna. No neviem po kom to ma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek - tak ja drzim simonkovi vsetky palce na pisomku..........a verim, ze on to hravo zvladne a bude to pre neho istotne super zazitok na jednotku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........a stelka musi byt ine sidlo - to musite mat veru kopec radosti doma :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka - moc pekne foto a v peknom prostredi - a veru brusko uz mas paradne velke :wink:
7. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...domcek.....ahojte :slight_smile:))))

wolfi, že tebe jak super bolo na tej chate ??????? mnááááááááááááááám...vsetko čo tam bolo :dizzy_face: :dizzy_face:

domika....mam aj test, mám aj fotku......ale nemam už ani fotak...:slight_smile:))) ten si zobral drahy na služobku......a dalej nemam PC, abby som potom tie fotky stiahla a dala sem......to vsetko až ked sa doma opat pripojime......ja tu v praci nechcem inštalovatt program na fotky z mobilu, lebo už je aj tak dost pomalý :slight_smile:))))))) :grinning:

Simonkoiv držime palcce.....a co v tej skole takto stresuju 7 rocne deti ?????? aby sa bali pred matikou a tak ?????? :confused:
7. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme ...som mu vcera rozpravala o sportovcoch a o Nasti Kuzminovej, ze keby si ona povedala, ze to nezvladne tak nevyhra. Uzasne prirovnanie s matikou ale trochu pomohlo.. :sweat_smile: :slight_smile:
Stellka tak ta ma energie za 25-tich teda.
Idem sa jej venovat.
Ved uvidis co tebe prinesie januar. Ja som mala podobny termin.. :wink:
7. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ...
ako sa mate?
orsulka ako sa citis?
7. jún 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul teraz ti pisu z kazdeho predmetu vystupne pisomky. Vlastne take opakovanie a nas Simonko on ti je taky stresman.
Ale hadam zvladne uz sme mali s geometrie a slovenciny toto je posledna a vo stvrtok ide do skoly v prirode.
No idem uz na mna mala nekrici ale ziape.
paaaa
7. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka bolo super, ani prstom som nepohla, vsetci ma obskakovali :grinning: a ta zdrava vyziva matejovi chutila :grinning: , je akysi rozozraty po vikende tak ma vyhnal z postele o 6,30 lebo bol hladny tak sme sa nakrmili a idem upratovat tu novu skrinu ... nechce sa mi, ale musim :frowning2:
7. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha orsulik tak potom čakame :wink:

tija ja ti neviem po kom to dite je uvidíme časom :grinning:
7. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija no ved uz aj fucim a poriadne :grinning: ale pockaj za par mesiacov, ja sa budem uz usmievat a vy s orsulkou tu budete dychcat :grinning: len keby to pocasie este vydrzalo aspon chvilu nebyt teplo ale iba tak do 20 stupnov, lebo to je horor v tom teple
7. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja sa lucim zatial, idem matejovi upratovat skrinu ... zatial papa
7. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok