• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@tinusa412 Poslala som ti IP.
10. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa aj ja idem........................ :wink:
10. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka....citala som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj som pisala vysie o Vas .-)))))))))
tak nech ti zlatko ide to varenie od ruky.........a poobede sa drž......a ked bude treba, tak ho "podrž".... :wink:
10. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiiccccaaaa....a jej láskave srdiečko !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka jasnééé :grinning: podržím :slight_smile:
10. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak podrž... :grinning: :grinning: :grinning:

jeee Orsulík ahoj babula ... :wink: kade sa flákaš ? ...tera neviem či som v obraze dnes mala nejakú kontrolu u doki alebo až ??..ale z tvojho pasu a z písmenok ide len pozitívum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka...ved chápes co s om tym chcela povedat a napisat.....:slight_smile:))))))

Janicca......nemala som žiadnu planovanu kontrolu....ale neplanovanu :pensive: rano som zastresovala...... ale je vsetko v poriadku a my sme OK...... :wink: takže preto tolko pozitiva :slight_smile:))))))
10. jún 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka veď aj to patrí k tomu trošku stresu aby si sa nenudila ...... :dizzy_face: :dizzy_face: no veď v tvojom prípade to nebude nič iné len a len všetko v poriadku .. :wink:
10. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaa Orsul sa zase smejká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baby,asi je teplo.Ja sa potím a to nebýva ! :sunglasses:
10. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a tomu neuveríš práve minule som len tak na teba myslela že kedy zmeníš foto ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ono je to už tu.....
10. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky teraz ma napadlo ešte k tomu dievčatku aj jedny naši priatelia maju taku malú ako máte vy a tiež keď sme im to kupovali tak vravím mojej polovičke že neboj šak ono sa nám to vráti pre našu bábu .- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky.....no ja potim od rána !!!!! a to tiež nebávalo :slight_smile:)))))))) :grinning:

janicca.....ja Tebe verim moja....že si na mna myslela.......ved vidis ako to pekne citim.....hned som foto dala ine :slight_smile:))) resp. to predchádzajuce :slight_smile:)))))
10. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, zdravím vás, som tu na chvíľku, ale vôbec vás nestačím čítať :wink: . Dnes je teda hrozný hic, ešte že trošku fúka vietor, inak by sme poodpadávali ako muchy :slight_smile:
10. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :wink:

pozeram, ze v januari budu porodnice praskat vo svikoch, gratulujem!!! a prajem nech vam to vsetko dobre dopadne a mate doma svoje uzlicky stastia :grinning:
10. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula čavky :dizzy_face:

babule majte sa krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...som dnes trochen nestíhala, tak sa hlásim až teraz... :sweat_smile:

orsul...dúfam, že z rána všetko ok :wink: :wink:

a boli sme na prechádzke so survi a Timurkom, pozdravuje a teší sa na budúci týždeń na stretko...a hlavne na Silvinku :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjte babulky, az teraz som sa sem dostala, ked uz tu zasa nikto nie je... este stale je poriadny hic, som uvarena vo vlastnej stave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marti - veeeeelka gratulacia ku dvojkam, krasna to spravicka
komarik - supek gratulacia k plodovemu vacku, tak uz teraz nasleduje srdiecko, drzim palceky nech ide vsetko ako ma :slight_smile:
10. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.....
krasny piatočeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy7 no katy...tebe to jak pribuda už....-)))))))) o chvilku už mate doma chlapceka krásneho .-)))))))
11. jún 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko aj ja sa pripájam.. :wink:

ja mám dnes dovču idem pomáhať z predsvadobnými prípravami .....

a ináč prajem všetkým krásny slnečný deň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@orsulka :wink: myslím na teba svieti ti ??? :grinning: :grinning:

11. jún 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca jaskaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! aj tebe zasvietilo ?????? :grinning: :grinning: :grinning:

tak tebe je sveta žiť...už budes v svadobneom predošiali :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka jasné zasvietilo!!! :grinning: :grinning: :grinning:

no neviem neviem či sveta žiť vonku budu tropy radšej by som kdesi hore cecky pri bazéne...... :sunglasses: :sunglasses: ale aj to bude :dizzy_face:
11. jún 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...taaaaak mooooja...zas pomaličky.......ved aj my sme v praci......a nie pri bazene hore cecky...hahahahahahahahahahahahahaha,,,,,krsne si to napisala.......takže to daj zvladni hviezda, a hlavne sa zajtra neuvar :slight_smile:)))) moc sa teda v tom ciernom nezdržuj na slniecku :grinning:
11. jún 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma trošku ukludňuje že podaktoré ešte pracuju... :wink: tak budem sucitiť s vami a žiadne vyvalovanie nebude ... :wink: a včera som si na poslednu chvílu kupila čierne šatečky od "VERSAČEHO" u tintonov... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli trošku poškodené tak som aj cenu zjednala a na to poškodené som si dokupila taky kvazi kvet s nejakými pierkami no vyzerá to celkom dobréééé a základ je že mi sedia a cítim sa v nich dobre.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa s vami lučim idem si sadnuť do koláčov :grinning: :grinning:

majte sa krásne a prajem krásny víkend :sunglasses: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.......budes peknunká .-))))))))))) tak prijemnu zabavu.......vela tanca, jedla, pitia...atď.... :wink:
11. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

No moja polovička je úžasná.. Zvládol ten neúspech super. A nakoniec mi povedal že terz si dáme pauzu tak 2 mesiace a mám vybrať ešte dovolenku na september a potom skúsime ešte raz. No nieje úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja sa dám trochu do kopy musím začať cvičiť na čo sa už teším, lebo to čo na sebe mam je hrôza a musí to ísť dole.

janica tak si to uži :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051
skvelá správa .-))))))))) mas poklad doma .-))))) a kam chces pozerat dovolenku ????????? už mas nejake napady ????? :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka no možno Rodos hotel BluBey, alebo Bulharsko tam sme už boli a bolo super. v hoteli Neptun Beatch. Musím pozrieť aké majú volné termíny.
11. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka.....na Rodose je pekne, tam sme boli .-))))) len ci tí Greci budu pripravení na turistov .-))))) ale tak hadam ano, lebo ve z toho maju najvacsie prijmy...no nie?????
11. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok