• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta klud maminka...............ved nezjedla tu špongiu celu !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ten kusok zas pojde druhou stranou von...neboj .-))))))

toe chilli susene papricky, to som mala recept od Cikytky..... :wink: :wink:
15. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dik :slight_smile: , tak vas skusene zienky posluchnem
15. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa porazí...človek tu chvíľu nie je, urobia sa tu zmeny na koňovi a už som mimo realitu...ORSUL....že bomba..že sa tešíííííííííímeeeeeeee a držíme dvojnásobne palce :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

brmbolcek...na poradňu ideme v utorok, tak nám už hádam povedia, čo to bude :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
15. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige cikytka ti už napisala ako sa maju chrumat :wink:
15. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazka pre vsetky: po vklade embrijka ste kolko lezali? Oni vravia kludovy rezim, myslia tym sustavne lezanie, ci su povolene aj prechadzky..

15. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 cmuk moja...dikes :slight_smile:))))) ja sa už tesim, že hadam sa drobec otoci tym spravnym smerom .-))))) aj si niečo želate viac ???? dievcatko - chlapca????? ci ???? :confused:
15. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ano dakujem, uz som to nasla, trosku sa mi to tu na konikovi zda neprehladne, ale zvykam si :slight_smile:
15. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige ja osobne....som polihovala v den vkladu a den po......dalsi den som si urobila radost a ovehavala som tri hodiny nákupne centra a kochala sa, a nakupovala trosku.... a potom už som sa každy den hybala tak normalne, aj navarit, aj porobit, aj oddychovat.......ale nesla som do prace týžden.....bola som tak mimo nejake prac. stresik, aj ked byva malo, tak predsa len...som si vegetovala doma, a na prechádzke a tak :wink:
15. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige tak to po tychto zmenách sa to zdá viacerým....

lucul...adminka odpisala, že jednym sa to paci po starom, inym po novom......takže je to otazka zvyku :wink:
15. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige kľudový režim ?no pri každej je to individuálne ale tie prve dni je potrebné trošku z pomaliť a oddychovať....napr ja som bola na PN a ležala som s vyloženými nohami a ništ........ a teraz keď pôjdem zoberiem dovču na cca 5 dní a potom pôjdem do práce .... :wink:
15. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca
@orsulka asi sa treba zariadit tak ako to clovek citi, ze? Hlavne si aby clovek nic tazke nedvihal a bude tak ako ma byt :wink: :sunglasses:
15. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokos ved nepoznám nikoho,komu by sa to tu teraz páčilo !!!!!!!!!!!!! :angry:
@pige Ja som ležala cestou domov v aute po ET a potom aj doma.Vstávala som len na WC,inak nie.No a na druhý den som tiež sem tam polihovakla,no chodila aj von venčiť hafíka a tak...bežne domáce práce. :wink:
15. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige no a záleží,akú máš prácu.Ak nič ťažke,tak môžeš kludne pracovať,no ak ju máš fyz.ťažku,či psych.náročnu,to radčej bud doma na PN v klude :dizzy_face:
15. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta budem doma dovolenkovat takze budem mat piankoooo :sunglasses: len som chcela vediet kolko dni mam byt zalezena pod perinkou :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige áno presne tak ako to človek cíti ...napr jedna kočka mzuzka išla po vklade na druhý deň do UK letecky z 10 kkg kufrom a už má dvoch krásních svištíkov........ :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...keď už sa spomína to čili...či nevadí, ak ja teraz papáme štipľavé ??

orsul...ja ti akosi stále neviem, že čo chcem...však hlavne že to bude zdravé a živé...nemusí byť až také živé ako Silvinka :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak zvládneme aj to :grinning:

15. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 nemala by si teraz moc štiplave.Nerobí to najlepšie maternici a tak asi ani bábu...

No veru,nemusí byť až také žive,ako Silvinka :grinning: Keby boli všetky deti,ako ona,tak má každý jedináčika :grinning: A druhe ani bohovi :grinning:
15. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca hmm, tak to je parada, lebo asi cim viac sa clovek sleduje a je "presmradeny" tym horsie. Mne sa tiez zda zbytocne vylihovat cely tyzden, ved ked sa to ma uchytit tak sa aj tak stane, hlavne nech je pohoda a klidek :grinning:
15. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige máš pravdu hlavne je psychická pohoda keď som bola prvý krát tak div že ma drahý na rukách nenosil........teraz už viem do čoho idem a koooooooopec vecí som sa dozvedela sem na MK všáááááák babule.... :dizzy_face:
15. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ano zlatko...maš pravdu .-))))
15. jún 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca a zevraj aj pitny rezim je dolezity, no tak to bude trochu horsie u mna, lebo ja som taky H2O abstinent :sweat_smile: no veru tej vody vela denne nevypijem, ale tak sa nejak budem musiet donutit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne :dizzy_face:
Robia tu pivnične okná a rachotia,buchaju,vrtaju...
Kde môžem prísť uspať Sisu? :cry:
15. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige ano aj vodičku treba,no záleží,kolko vážiš.
15. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ku mneeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hoci kedy aj o polnoci :wink:

@pige áno je potrebné piť veľa vody ale mám pravdu povediac ja neviem či som pila dosť či málo.....ale s pitným režimom ja problém nemám ....... :wink:
15. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta 57kg pri 164cm vyske
15. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta k nam nie...nám robia tie dvere..... :pensive:
15. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pige No lebo napríklad ja som moc chudá a doktor vravel,že nemusím tie 3 litre vôbec dodržiavať.Stačí mi omnoho menej.
Ono aj nadmerne prelievanie nieje bohviečo.
@janicca OK Jani,balím cecok a ideme ku tebe robiť Hajííí...

@orsulka Tak do pivnice :grinning:
15. jún 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aha tak to si potom zistim, co a jak u pana doktorka, alebo u Gatovej, zalezi kto tam bude.
15. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujem este raz dievcata za rady, zatial sa s vami lucim a ja sem zase opat niekedy nakuknem :grinning: pekny den vam vsetkym zelam :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:
15. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok