Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. jún 2010

ti verim 🙂

tija28
15. jún 2010

kiarka - moj siesty zmysel mi vravi, ze teraz ste na rade obe aj s janicou 😀 a pekne zakoncite tento krasny a plodny rok 2010 s velkymi bruskami doma pri sampanskom a v strede buduceho roka uz budete naplno kocikovat - az sa vam kolieska zoderu 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
15. jún 2010

ked je tu taky tehu virus 😉 😉 a co mala Sisi robka uz buska???

kiara15
15. jún 2010

@tija28 ahoj mojko tak verim tvojmu 6zmyslu 😉 😉 😉 tak ty uz ides teraz na dovcu ja az 18augusta 😉 ale sa uz neviem dockat 😉

tija28
15. jún 2010

kiarka - sak teraz ti to uz musi vyjst - sak jak by to vyzeralo, keby ma ten 6zmysel sklamal 😀 😀 😀 ......inak na dovcu sa velmi tesim, a konecne nemusim pred dovolenkou chudnut a starat sa velmi o postavu 😎 konecne prichadzam na vyhody tehotenstva 😎 😀 😎 😎

cikyta
15. jún 2010

@kiara15 no Sisa si bola o 4 hod.trošku zahopsať na trampoline a teraz hádajte čo?Ona mi už od 5 hod.spí a ja som v koncoch,lebo ak sa zobudí,bude určite hore celu noc.

tija28
15. jún 2010

@cikyta - nato nemam co dodat..................................mozno sa siske paci hrat na smeny - ranna,poobedna,nocna 😀 no mas to veru tazke, ale aj krasne s takou malou zubrienkou 😀 😀 😀

kiara15
15. jún 2010

@tija28 tijus ved aj ja sa tesim na dovolenku potrebuje odychnut ci fyzicky aj psychicky a tam to zacne koncom dovci by som mala zacat pichat 😉
@cikyta no to ti nezavidim ale mozno bude spat az do rana?? 😉 a coze ju tak unavilo hadam nie ta trampolina??

tija28
15. jún 2010

@kiara15 - a kam idete dovolenkovat ??? .......................tak to budes mat pekny nabeh na tehulkovanie - pekne oddychnuta, opalena, ......tak to sa bublinke bude isto pacit 😉 😉 😉

domika9
15. jún 2010

ahojte orsulik čoto tu mi uniklo? srdečna gratulacia takže dvojky super 😉 😉 😉 tešim tešim
kuspitka nestaviaš nejako skoro malu na nohy ?
tija nemaj boja ja som sa tak stresovala vždy na niečom a ked som mala ísť do roboty niečo podpísať alebo vybaviť alebo volať šefovi tak som mala stale take nervy že až a ako som si davala pozor aby som sa ničoho nelakala tak som sa lakla na všetkom a potom som si povedala že sa nejdem na to tak sustrediť a prestalo to ale vely krat som sa rozčulila v tehotenstve až mi bilo srde v krku asi sa tomu neda vyhnuť

tija28
15. jún 2010

@cikyta - a ak ju fakt zmohla ta trampolina, tak to by ste mali chodit odteraz trampolinovat kazdy vecer a ty budes moct tiez potom krasne spat 😀 😀 😀

tija28
15. jún 2010

@domika9 - tak presne to mavam aj ja obcas s tym srdcom az v krku - a este aby toho nebolo malo, tak aj pot ma obcas zaleje..............ale teraz uz len tak fakt obcas, troska,malicko a tak..............................a som rada, ze aj ty mas krasneho a zdraveho matuska - takze je to fakt asi prirodzeny sposob prejavu strachu a stresu popri tehulkovani 🙂 sa mi znova ulavilo 😉 😉 😉

domika9
15. jún 2010

a ešte ma teraz napadlo že som mala hrozostrašne sny o vraždach a take bludy asi preve tri mesaiace potom to myslím prešlo ale po nejakom čase sa mi vratili ale už nie tak často

cikyta
15. jún 2010

No ved sa mi zdá,že si skočíme zahopsať aj tak okolo polnoci

wolfskinka
15. jún 2010

kiarka suoer ze ides znova do toho, ze si to nevzdala .. drzim palce, tentokrat to vyjde

kiara15
15. jún 2010

@cikyta veru mala by si?? 😀 😀 😀
@domika9 ako sa ma Matusko??ako ti spava?? 🙂

tija28
15. jún 2010

@domika9 - tak tie hrozostrasne sny som mavala aj ja ............................to je asi standardny postup pocas tehulkovania - uz mi to tak pride 😉 😉 😉

@cikyta - kludne hopsajte aj kazdy vecer, ved ked ma potom silvinka krasne spinkat - sa to isto oplati 😀

baby idem ja uz nieco zjest - uz mam v zaludku orchester .................. zajtra mam trocha narocnejsi dnicek - taky cestovatelsky, tak vas dojdem kuknut az neskor 😉 😉 😉 tak sa mi pekne opatrujte a vegetujte 😀 😀 😀

domika9
15. jún 2010

kiari nechcem to zakríknuť lebo tuto noc nebol najlepší ale inač spinka krasne ked sa napapa okolo 19-tej tak spinka do rana napr. do 4-tej takže super

baby navrhujem ked už budu mať baby čakatelky a aj baby ktore budu čakatelkami po lete babatka na svete tak urobíme mega stretko a prídem aj ja aby som vas konečne spoznala čo vy nato ?

cikyta
15. jún 2010

Na trampolíne:

kiara15
15. jún 2010

@cikyta no ciky super to tam bolo ozaj sikovnica je ta princezna 😉 😉 😉

@domika9 tak to mas super mne mala vstavala okolo poldruhej a potom az rano ale len tri mesiace a potom tahala az do rana 😉

cikyta
15. jún 2010

Domika-suhlasím! Ja som za!
Kiarka-no mne do 6 mes.pekne spala s jednou malou prestávkou o pol 3 v noci a presne po 6 mesiaci BUM KONECNA...Stále je hore a fakt nepamätám,kedy naposledy ťahala 3 hod.v kuse spinkať...
Vlastne viem: Dnes 😀 Len v nesprávny čas.
Noc bude krutá 😀

kiara15
15. jún 2010

@cikyta no vies hovori sa ked prve je zle tak to druhe bude lepsie ale ked je to opacne tak sa mam na co tesit 🙂 🙂
@domika9 veru aj ja suhlasim zo stretkom 😉 😉 😉

cikyta
15. jún 2010

@kiara15 Aj ja som to počula,takže teraz ťa čaká malý divoško,alebo divoška 😀 Jáj no super 😀

kiara15
15. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 tesim sa na neho alebo nu!!!

domika9
15. jún 2010

😀 joj ani mi nevravte ja na to tiež často myslím aky šibal bude druhy 🙂

wolfskinka
15. jún 2010

@cikyta krasne fotky sisinky na trampoline ... no budete mat veselu noc, ked je taka cula ...

kamka17
16. jún 2010

pekné ránko prajeme všetkým 😎 😎 😎

ciky...no tak ako ste to v noci zvládli?? na trampolínu potom treba ísť tesne pred spaním 😉

tijuš...stres a podobné veci patria k životu ako tehu, takže v dnešnej dobe je normálne sa stresovať, aspoň bude bábo odolné...samozrejme všetko v norme...ja osobne ako som tehu, tak ma akosi nič nevytáča, teda hlavne v práci už si tu z nich nič nerobím...ale za to keď pozerám správy, tak idem úplne že do vývrtky, takže tie radšej ani nepozerám 😅 🙂
...a ešte k snom...ako som tehu, tak sa mi fest často sníva, že som na plavárni, na kupku a tak...ale nemám odvahu tam ísť naozaj

orsulka
16. jún 2010

@kamka17 dobre ranko....a ako tvoje brusko moja??????? mala si nejake cudne stavy vcera tusim..... 🙂

Ciky.....Sisi vedal aj skaka po tej trampolinke, ci sa len vytešovala , že je tam ?????? viem si ju predstavit ako jej žiarili očká 🙂))))

Tijuska.....stres - nestres....podla mna je fajn, že si to sama uvedomuješ a pristupujes k tomu ako najlepsie vieš....ono rozculeniu a blbym ludom, debilnym a a nechápavym sa neda vyhnut, to by si fakt musela sediet doma na zadku a nikam nechodit a s nikym sa nestretavat....a to je blbost...hlavne ked si bola zvyknuta na určity standard a podobne.....ja som len rada, že sama vieš, že treba polavit, treba oddychovat..... 😵 😵

kamka17
16. jún 2010

orsul servus...ja svoje stavy bruška už ani neriešim...a včera ma drahý sfúkol, tak už ani jemu sa nejdem sťažovať, lebo však načo, aj tak mi nikto nepomôže, lebo je to podľa mňa normálne, že bolí, pichá, tlačí a podobne...

ciky...v sobotu idem do martina na grilovačku...zastavím sa aj u vás??

jo a domi...ten nápad s tým megastretkom je super, všetkými 40timi palcami sme za 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
16. jún 2010

Domika.......jasne, zabudla som aj ja napisat, že obrvoský suhlas !!!!!! 😵 😵 😵

kamka...ty ides na grilovacku do Martina??????? no toto ????? ja v piatok do Kosic .-)))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre