• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
survi no ... dost ako dost, autom pobeham raz dva, nakup len dam do auta, z auta ho vylozi muz, len z tej VUCky mam obavy, tam pokial enmas znamosti nevybavis nic a nepoznam tam nikoho
16. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivirk to sme nevedeli ani my...ale po case budes vediet vsetko....
16. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a naco ides na VUCKU
16. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybavovat nejake papiere ...
16. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,zdraví vás "rozbitý" Martin...
Silvinka bola zlatá.V noci sa mi sem tam budila.Tak každu hodinu bola hora,aby mi luto nebolo a o pol 4 konečná... :wink: :wink: Dievčatko vstalo,začalo mi vykladať kadečo,skočilo na ocka,tomu začalo vykecávať tou svojou rečou :wink: a samé hopy,skákania len božechrán nie spanie...
Ja som od 1 do 3 oka nezažmurila.Nedalo sa mi vobec spať a ešte k tomu som mala Sisu nalahko oblečenu a bola celá studená,tak som ju stále zakrývala.
Takže ráno o 5 to muž vzdal,zobral si ju do izby a mne nakázal spať-kedže videl,ako zufalo vizerám :grinning: Za hodinu mi ju doniesol a ona mu spala na rukách.Uspal ju na PC a ťahala do pol 8. :wink:

Na tej trampolín e skákala,no urobila 2 výskoky a bác na riť :grinning: To padnutie ju ukrutne bavilo a ked s nou spadol aj ocko-nebolo väčšieho rehotu :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka,zatial nemáme na sobotu nič,takže kludne dojdi.Budeme moc radi a radi ťa tu privítame. :wink:
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta tak super.mala je uz ok????je zlata velmi.uz sa tesim ,ked bude behat okolo mna
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj ja som tak bola hore moja dnes v noci...resp...ja som tak okolo pol tretej asi zas zaspala....
ale Tvoj M. aky zlaty.....pekne ho pozdravuj :wink: :wink:
16. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi-malá je OK.
16. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravím :slight_smile:
Tiež by mal byť oddýchnutý do roboty a bojuje občas somnou chudák :unamused:
16. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta mala nebola OK????? niečo mi uslo ???? :confused: :confused:

:slight_smile: :wink:

ja viem ciky, že by mal byt oddýchnuty.....preto to vacsina otcov riesi tym, že spi v inej miestnosti...aby si oddychli a boli v pohode do prace ...je to vsetko o pristupe....... o tolerancii....
vacsinou su to chlapi, ktorí si nejak neprsli peripetijami IVF ci IUI ci podobnymi vecami
16. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka.Malá je OK.A vždy bola OK.Ked sa Kuspitka pýtala,či je OK? Tak som slušne odpovedala,že je OK. :grinning: :zipper_mouth:

A inak aj keby patril muž k tím druhím chlapom...tak by nemal kde ísť,lebo už síce máme 3 izbový,ale Sisa by ho nahánala do každej izby. :grinning: Raz sme to skusili.
O 1 v noci muž zaspal,Sisa bola ešte hore a nemal šancu spať,lebu ma ťahala uši,oči a kričala ocoooooooo
16. jún 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma videla vešať prádlo a vešala som stare mužove tričko,ktore mal pred nou možno hodinu na sebe,aj to len pri jazde autom na grilovačku...a ona mi kričí s prstom na to tričko že: OCOOO
To je iná pamäť.Pomaly lepšia,ako moja :grinning:
16. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no bude ako tvoj "diárik" :slight_smile:)))))))) všeto si bude pamatat.......
to presne ako s tou modelkou co videla...!!!!! a aže "MAMA! ..... :dizzy_face: :dizzy_face: som ti vravela...!! :wink:
16. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: človek sa tu aspoň má na čom zabávať...lebo ja už tu nechcem byť...domov.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak ja mam za sebou pol šichty..... veru este pol !!!!!! :angry: :unamused: :wink: ale zvladnem nejako... ty si už stale na tych ranných ????????
16. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ nie, od budúceho mesiaca...len im to asi budem musieť pripomenúť...ale budúci týždeň mám dovču, tak aspoň čosi pozitívne... :sweat_smile:
16. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 Joooooooooooooooj...tak si trosku oddychnes od tych telefonov..!!!! :wink: :wink: :wink: aj kolegov....
16. jún 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte slnečnice ...... :slight_smile: :sunglasses:

tak ja som bola u zubára bo zub len bolel a bolel sviňa jedna ... :rolling_eyes: zubnica :grinning: rozvrtala tak sa mi zdá že trošku to poľavilo a pravdepodobne pôjde von no kým budem cehula tak si to musím dať do poriadku......... :dizzy_face:

a ináč sa tu mávate fajn len tak zbežne som vás prečítal a mala Sisa numero uno :grinning: :grinning: :grinning: cmuuuuuuuky vám šeckým
16. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca seeeeeeeeeeeervus gladiolka :slight_smile:))))))))) :wink:
aspon že ťa zubnica zobrala!!! :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca čo je??? de si ????? si zvädla, ci co ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, janicca zvädla, ja som napoly mŕtva...no orsul, máš ty tu dnes riadnu spoločnosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a hladná som jak rus...ale o 5 min obed...
16. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 mne je dnes tak nejak dost zle.......ale prekonavam sa ako len viem....len neviem, ci viem......
strieda sa mi to v tom zaludku hore-dole...teraz neviem ci od hladu, ci od smedu, ci že je brucho plne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj hlava sa toci...tak sa predýchavam v okne....
16. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka bububu tu som :grinning: no nič iné nemôžeš ani čakať šak si tehu tak ti predsa musí by ť zle !!! :grinning: :grinning: a či ??šak teraz by si nemala ništ robiť len hore chalachiňou ležať .....xixixiixixiix :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a veru by som aj ja niečo dobré zbodla len neviem čo :sweat_smile:
16. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Nebud smutná,
daj von zubček,
kým ti ešte nevytrča " pupček ". :dizzy_face:

@kamka17 Ty len papkaj,
hladná nebud,
škvrkaním si malú nebuď! :wink:

@orsulka Dýchaj riadne,
nôžky zdvihni,
to sa tvoji drobci mihli :wink: :wink:
16. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ..........jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...som sa ľakla...... :fearful: :grinning:
šak mala...sak mala....keby to tak hned slo....... :wink:
16. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že chalachina,no ja zomrem,
čo tá Janula nevymyslí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
16. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta si poklad náš,
a veru básnické črevo máš.
Každej to tu nadelíš,
o zážitky so Sisi sa podelíš. :wink:
Rozosmiať vieš veru každú z nás,
preto sa tešime ked zavitaš každy den medzi nás..!!!!!

cmuuuuuuuuuuk
16. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Sakra................................prečo tu nemáme červenajuceho sa smajlíka?
16. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta pre istotu :wink: :wink: :wink:
16. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok