• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@janicca Tam su kusy mrkvy o to ide :unamused: Ved už to nejako poriešim,len idem zvesiť prádlo z balkona,lebo keby ma na balkone videla malá,tak ju z tade nedostanem.Strašne sa jej zapáčil balkon :sweat_smile:
21. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to znie ozaj fajn ešte aj mrkva tak Sisa si určite pochutí... :wink: a ty sa čuduješ taky priestraný balkon ako más ty no komu by sa tam nepáčilo ... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som zvedavá...ak to nepôjde do wc misy :rolling_eyes:
A inak,kde su všetcia???Kde môžu behať v tom daždi?
21. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj čo by išla do misy a dávala si tam aj pretlak paradajkový ?a to ozaj neviem kde sa väčšina fláka asi driemkaju bo je take počasko tak akurat do postele ....... :rolling_eyes:
21. jún 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano aj pretlak som tam dala,aj normánu rajčinu prepasírovanu.
Akurát som to chutnala...náhodou...neni to zlé.Som zvedava,či mi ju moja menšina schváli. :grinning:
21. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš Ciky ved som vravela že na tom sa neda nič pokaziť ... :slight_smile: a uvidiš Sisa ti bude za taku domacu polievočku vdačna ... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka- dakujem za link na pocasicko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz coskoro sa ti blizia interne a predoperacne vysetrenia

@cikyta-tak ako dopadla rozmixovana polievocka ? :grinning: :grinning: :grinning: a pradlo zvesene ? nenacapala ta SISI ??? :grinning: :grinning: :grinning:

@janicca- ako si vikendovala ?

@orsulka- dufam, ze je vsetko v poriadku po predlzenom vikendiku :wink: :wink: :wink:

@mzuzka- mas IP

vsetky ostatne pozdravujem

---- ja idem zajtra vyplatit postielku s madracom a kupovat odsavacku ..... a popozerat kolisku

21. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek Nenacapala.ešte spala.Polievočka mala 80% uspešnosť.
21. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciky- super ved to je viac nez polovica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ten pocit, ze si to dokazala to je viac nez 1000000 percent :wink:
21. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek :wink: Bolo to síte jak hovädo :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím uznať :rolling_eyes:
21. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- jak hovado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi skoro zabehlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hovado som este nejedla
21. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek nie?Ale jedla :wink:
21. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len si to možno mýliš s kačičkou :grinning: http://www.dicini.sk/
21. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- tak to nema chyby to fakt, ze jak hovado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechavam starnku otvorenu pre mojho manzela ze mu to tvoja SISI posiela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek zajtra idem na krv na predoperacne a povedia mi kedy budu vysledky a potom v stredu alebo vo strvtok interne a v piatok uz mam dohodnute anesteziologicke
21. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka- a termin ti oni urciia alebo ti ho prisposobia k terminu porodu priblizne asi..... ci ako to robia v pripade cisarskeho rezu ?
21. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek To nie! To mu neukazuj! Co si pomyslí !
Silvinka mu posiela toto:
http://www.youtube.com/watch?v=-0pVHGWImJk&feature=related
21. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tom fičí Labudko :sweat_smile:
21. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- nemaj boja :wink: :wink: :wink: BEBE LILY nema chybu ale nema na kacerika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky.

uz som tu hoooodne davno nebola a prebehla som si len par stranok dozade a co nevidim ???

nasa suuuprova orsulka je tehulaaaa. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Toto je dnes najkrajsia spravicka pre mna - orsulka gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mzuzka ale to leti, ze ake su tie drobciatka uz velikeeee. :slight_smile:
pozdravujem vsetky helinkove snazilky a aj nove snazilky, a zelam nech to vyjde podla vasich predstav :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak písala mi Orsulka.
Od soboty leží v Košiciach v nemocnici,lebo začala špiniť.Bábätká su OK,krčok zavretý.Dali jej injekcie na zastavenie krvácania a už nešpiní.Zajtra ráno po velkej vizite bude vedieť viac...a dufa,že ju stredu,štvrtok pustia domov.
Všetky vás pozdravuje !!!! :frowning2: :wink:

Orsulík-sme s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sunglasses:
21. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik myslim na teba a moc ti drzkam palceky!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
21. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: tak ja uz mam za sebou prvu poradnu :wink: ..............podla sona som v 11tt+2, vysledky krvi v norme, hodnota NT v norme........bublinka ma uz 4,7cm a ma sa k svetu - cely cas sa vrtela na monitore - asi nacvicovala nejaku futbalovu spartakiadu :grinning: :grinning: :grinning: ...............to bolo uzasne :wink:.....................dalsia poradna az o mesiac :wink:

@orsulka - drz sa hviezda, sme tu s Tebou :wink:

@cikyta - vidis ako si krasne zvladla tu polievocku - sak ty si rodena kucharka :grinning:

@wolfskinka - uz sa neviem dockat mateja - bambulka ved ty uz ides rodit - sak to tak rychlo leti - ten cas :wink:

@mzuzka - tvoj muz mal isto tento rok najkrajsi den otcov :wink:

ostatne vsetky zdravim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 no pomaly uz ano .... dnes sme objednali postielku bude za 2 tyzdne, madrac uz mame doma
21. jún 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka - tak to uz potom mozes rodit jedna radost.............aj vybavicku mas krasnu :wink: .................a ja som bublinke este nic nekupila - zatial len seba obliekam tehulkovsky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ahojky.Takže moc gratulujem ku krásnym výsledočkom a super,že sa bombulko mal k svetu a na sone bol neposedný! Len tak dalej a nech rastie do krásy v zdravíčku !!! CMUK.

No ja som taká kuchárka,ako naši majstry sveta vo futbale :grinning:
21. jún 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Ideš na to správne.Tiež som najprv seba obliekala ! Ved v sebe máš drobca a ked sa to tak vezme,už teraz obliekaš jeho ! :sweat_smile:
Ked sa narodí,všetko bude prenho a na seba zabudneš.Velmi dlho si nič nekupiš.Ale vôbec ti to nebude vadiť.Radosťou ti bude obliekať a starať sa len o drobčeka :wink:
21. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - ved my vsetky vieme, ze si super kucharka - ved silvinka ta prezradila - co nevidis na fotkach ??? take krasne vysmiate dieta by si predsa nemala, keby si bola zlou kucharkou :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok