• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dominka9 ahoj ako mojo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - viem si vas zivo predstavit na tom stretku........snad vas ta lucula poriadne zavirusikovala, aby ste boli coskoro vsetky poriadne tehule :grinning: :grinning: :grinning: ....a snad vas niekedy aj osobne vsetky spoznam :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika tak trenujes :slight_smile:
22. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože tija cez vikend som plakal do vankuša lebo som skončila na suťaži tretia dnes toto ???????????????
ja to nezvladnem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tijus veru sme si dali slub ze ideme jedna po druhej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
domi co sa stalo nieco som prehliadla? :frowning2:
22. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika - aka tretia ? aka sutaz ? co nezvladnes ? :wink:

kiarka - a zmestim sa k vam aj ja ????? prosim, prosim ponizene pekne - zmestim ???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuska, ale takato mrcha moze znamenat aj nieco dobre, nechcem nic zarieknut, ved uvidis zajtra, aj ked neveris na santu :wink:

baby no zavist velka to stretko, to vam bolo hej :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara super super :wink: novy mesiac nova nadej :slight_smile:
katy tak tak trenujem ale ked pojdem pichať sebe isto budem zlepena :grinning:
22. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus jasne ze zmestis bereme ta urcite ved si uz nasa :wink:
22. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy - ja som dostala mrchu uz na 8.den, takze preto z toho nic nemoze byt...............keby som tu hnusnu mrchu dostala aspon o par dni este neskor, tak zacnem verit..........ale takto skoro, neni sanca, ani keby prisiel k nam domov santa osobne :grinning: :grinning: :grinning:
........a uz som zmierena so svojim osudom, tak ma prosim netrapte nadejami, lebo mi to pride luto :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuska mas pravdu :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - kde si sa schovala.................vidim novu fotku Silvinky ??? :grinning: krasny usmev :wink:
nie kiara nič si neprehliadla pozri predošli stranku si robime srandičky s tijou že santa neexistuje že to neprežijem som sa to prave dozvedela
babulky, ja vas na chvilu opustim, ale coskoro pridem, lebo sa potom zas nedocitam :dizzy_face:
22. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus preco si myslis ze to je skoro mohla si sa len vycistit :slight_smile: ale ved zajtra budeme mudrejsi :wink:

dominka9 co to nevyslo?neboj nabuduce to vyde urcite :slight_smile:
baby ..................idem kuknut spravy.................potom vas este pridem skontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
tija som bola na suťaži a skončila som tretia jazdili sme na motokarach ale mohla som byť druha preto ten plač to je strašne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte ten santa
22. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara ved inak ani nemože byť jasne že to bude tento mesiac istota a rovno aspon dvojčatka tento mesiac som začala brať clostil takže ked sa zadaria tri tak budete chodiť na vypomoc :grinning:
22. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu aj ja:slight_smile:)))) a idem citat :slight_smile:))

mzuzka,kiari, lucula, janula....dakujeeeeeeeeeeeeeeem...bolo mi super .-))))))
22. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky Silvinka je prekrasna kočka naozaj krajšie dieťa som hadam nevidela :slight_smile: :wink:
22. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko orsul :wink:
22. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ahoj aj mne bolo supeeer mne sa moc veru ani domov nechcelo :wink:
22. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky a fotky su kde? aby som vas lepšie potom v tom našom heliose spoznala
22. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja tiú mam taky mišung už ani neviem ktora tobola čo mala poz. teh. test a krvacala a ani neviem ktora mi vravela že je z Popradu potom nejako vypadavam z obrazu :grinning:
22. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara...žiadna vyparádená...išla som rovno z práce tak preto ten kostym...pohodlnejjšie by som sa v rifliach citila :grinning: :grinning: :grinning:

S A N T A...nie je??????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kiara...ved ani mne....a vieš, že som rozmyslala, že ved už je aj po siestej a ty sas netaháš domkov, že kontrola ,vychádzky a tak :grinning: :grinning:

domikaaaaaaaaaaaaaaaa......ahooooooooooooooooooooooooooj!!!
22. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten poz. test mala katy7...ale nakoniec sa to nepotvrdilo....... :frowning2:
22. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooorrrrrrrsssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllll
čauko :slight_smile:
ten santa ja teba ranil?
22. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaa...zabudla som........rýchlo napraviť!!!!
zbinka...............GRATULUJEM!!!!!!!! na začiatok tyždna, dve potvrdene tehulky...skvele!!!!
jednu som dnes osobne aj stretla, tak som si ju vybozkavala......a cucala z nej tehu virusiky... :grinning: :grinning:
ooo.aj slzička mi vybejňhla, ked Lucula dosla......od šťastia!!!!
22. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha lebo ja som total mimo
a ako sa ma naša kikina?
22. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok