• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
veru,baby,spal 13,5 hodiny..prvý a určite aj posledný krát..a raz sme jedli,o piatej,ale hned zaspal :slight_smile:
už sme hore,tak pááá
25. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze to kolko chyb som spravila :astonished: .... sa ospravedlnujem to uz je tym nedostatkom spanku. :sweat_smile:
25. jún 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ahoj dik za info :wink:

inak vsetkym pekny den ja mam dnes dovcu tak som rada trosku predlzeny vikend :wink:
25. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak a som doma.... konecne

to boli len tie falosne kontrakcie v nedelu a v pondelok, ked som bola v nemocnici som chodila 2x do dna na pasy a nist, dali mi 3 infuzie a jednu injekciu, scucli ma z krvi a nic so mnou nerobili, tak ma nakoniec dnes poslali domov, matej v utorok vazil 2930g ...
na kontrolu na CTG idem v pondelok a aj na sono a potom sa uvidi co dalej, posledny termin nastupu do porodnice mi napisali uz aj do knizky 9.7. takze tak ako som predpokladala ...

romy gratulujem k miminku, este som sa nestihla docitat, co mas, ale ked bude trosku casu precitam ....

inac som doma hodinu a umyla som sa z tej 4dnovej spiny a pijem kavicku a jem melon, aby ma poriadne prehnalo na wc, lebo v tom spitali som za 4 dni bola iba raz a pojdem si potom pospat na chvilu

zatial papa ....
25. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Hádajte čo? Spala som celu noc len so 4 prestávkami. Som ako rybička svieža! :grinning: Dokonca som sa o 2 vnoci prechádzala po byte,čítala,jedla,natierala nohy-čo sa nedalo už spať !!!! :grinning: :grinning:

Tijuška-nebojkaj,liečiky len pomôžu-neuškodia.Len lež lež a ešte raz lež !!!!!! Musíš sa ukludniť maminka :wink: Všetko bude dobre.Spinkaj a oddychuj :wink:
25. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak a som doma.... konecne

to boli len tie falosne kontrakcie v nedelu a v pondelok, ked som bola v nemocnici som chodila 2x do dna na pasy a nist, dali mi 3 infuzie a jednu injekciu, scucli ma z krvi a nic so mnou nerobili, tak ma nakoniec dnes poslali domov, matej v utorok vazil 2930g ...
na kontrolu na CTG idem v pondelok a aj na sono a potom sa uvidi co dalej, posledny termin nastupu do porodnice mi napisali uz aj do knizky 9.7. takze tak ako som predpokladala ...

romy gratulujem k miminku, este som sa nestihla docitat, co mas, ale ked bude trosku casu precitam ....

inac som doma hodinu a umyla som sa z tej 4dnovej spiny a pijem kavicku a jem melon, aby ma poriadne prehnalo na wc, lebo v tom spitali som za 4 dni bola iba raz a pojdem si potom pospat na chvilu

zatial papa ....
25. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka super ze je vsetko naporiadku takze to bude na termin :wink: :wink:

@tija ty pekne lezkaj a odychuj !!!
ups ... neviem co som urobila ale mi to tu skopirovalo .. tyzden som tu neni a uz neviem co robim :grinning:
Inac to co mam napisane v papieroch .. vola sa to ... Braxton-Hicksove kontrakcie .. som si skoro jazyk na tom polamala .. kontrakcie su ale iba vykyvy, nie take obycajne a podla toho pristroja uz aj viem presne kedy su, mam to odsledovane
25. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek tak to je super že sa kojite Matuško spal tiež väčšinou celu noc zobudil sa iba 1-2x na kojenie ale teraz nejako častejšie ale hned potom pekne zaspí dalej
25. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka ano tie kontrakcie to su falošne kontrakcie tak super že si doma :slight_smile:
25. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ahojčak ako ako? dovolenka vybrata ? ja sa štelujem že narok pojdeme do grecka ale zatial len plany plany ale dufam že to vyjde
25. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 no aspon si este trosku povegetim, lebo to co som videla v porodnici, ako tie babetka placu ... no s tym spankom to bude asi inac vyzerat ako som si predstavovala
25. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka :grinning: ja ked som bola druhykrat v nemocnici čo ma nanovo šili tak som ležala na inom oddeleni a tam neboli ani postielky ani vaničky na kupanie a bola som sama na izbe tak mi nemal ani kto postražit maleho ked som sa šla sprchovať tak som ho rano vždy šla odniesť na druhe oddelenie a aby spravili hned aj vizitu malemu a raz volali z oddelenia že si mam po neho prísť lebo že ich riší jeho plač a nemožu očkovať detičky :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky...........................diky za podporu - znova mi zacali tie krce, ale uz sa to da zvladnut - som si naordinovala dlhy relax - len neviem ako to tak dlho v posteli a vobec doma na zadku zvladnem :grinning: :grinning: :grinning:

@wolfskinka - som rada, ze uz si domka:wink:..........uz to tak vyzera, ze matej bude musiet este nejaky ten tyzden pockat :wink:

baby a ake su to pocity, ked ste mali kontrakcie - ako aku bolest to citite ? - s cim to ide porovnat ??? :grinning: :grinning: :grinning:

25. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, zdravím všetky. Wolfi, to som rada, že si doma a že Matej si to ešte rozmyslel :wink: ... Tak v utorok hádam prídeš aj ty, nie?
Tijuš, mala by si veľa odpočívať. Môžem ti opísať moje skúsenosti: pri prvom potrate - v 7 tt som začala mať také bolesti ako na krámy, ale oveľa silnejšie - opakovali sa cca každých 5 minút, dosť intenzívne, trvalo to asi 45 minút a potom začali zo mňa vychádzať také krvavé kusy (bola som vtedy v nemocke, lebo som už pár dní pred tým začala krvácať).... Pri druhom potrate (v 19 tt) to už boli normálne silné kontrakcie, ktoré trvali od cca 07.30 do 9:45 - najskôr cca v 10 min. intervaloch a potom v čoraz kratších, a tesne pred potratom som cítila taký tlak na konečník... Takže toľko moje skúsenosti :unamused:
25. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 mne stvrdlo brucho na kamen, necitila som ani mateja ako kope, uplne tvrde a take zvlastne hybanie to bolo nie kopanie ... no ved za par tyzdnov uvidis sama
25. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti no rada by som prisla, uvidime co bude robit matej a ci mi da vychadzku ... xixi
25. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, pridavam sa k Vasej skupine. Vsetky ste chodili /chodite do martinskeho Heliosu? Vidím, ze mnohym z Vas to prinieslo svoje ovocie:slight_smile: Blahozelam vsetkym tehu. Ak sa smiem spytat, ako dlho ste tam chodili, kym ste otehotneli? My mame prvy termin 20.jula a som veeelmi zvedava, co nam budu robit a hlavne ci nam to vyjde.
25. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 - no si ma teraz normalne vystrasila s tymi bolestami - sak ja mam asi to iste :fearful: ..................a presne take tlaky mam ako na mrchu, ako keby sa mi isla uz-uz spustit a tak mi tlaci brucho dole :fearful: :fearful: :fearful: .......a marta, ked si mala tie bolesti, tak si aj volala doktorovi, ze co mas robit ?

...............@wolfskinka - a ako prebiehali tie kontrakcie - ako si to citila ?
25. jún 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 to stvrdlo brucho na kamen a nedalo sa na nom citit nic, ani dotyk, akokeby to bolo nieco cudzie nie moje telo po par minutach to preslo a za hodinu toz acalo znova a pomedzi to matej sem tam kopol, ale nie tak ako kope normalne, tak som sa naplasila, ze co sa deje
25. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 to je normalne, to sa ti roztahuje maternica

zuzanka ahoj
25. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka - ahaaaaa :wink: no mam sa naco tesit :wink:
25. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kopane su fajn, budu mi chybat ... :grinning:
25. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka - no myslim, ze som nadnes vystrasena az-az, idem ja oddychovat do postele pekne nateraz, papa :slight_smile:
25. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ja odkedy som prisla lezim v posteli s notebookom, a jednou rukou sa pise dobre na figu, ale mam lezat tak lezim a muz mi isiel ku svokrovcom pre palacinky to sa zase dozeriem, svokra robi suprove palacinky a ake buchty ... to sa na jazyku rozplyvaju ... uz sa neviem dockat kedy ich zae urobi .... lepsie buchty som asi nikdy nejedla
25. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tijuš, ja som bola obidva razy vtedy v nemocke, takže som nikoho nemusela zháňať - a vidíš, aj tak to nepomohlo :unamused: .
Neboj, to bude OK - ako píše wolfi - to sa ti rozťahuje maternica a aj to dosť pobolieva :wink: .
Wolfi, tak si oddýchni a hádam v utorok sa ti bude dať prísť :wink:
25. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zdravim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@wolfskinka- tesi ma ze si uz domka, vsade dobre a doma najlepsie... ako manzel zvladol bez teba teplo domova ? chodieval sam do soku na obedik, pravda ...... a ty nase chuda si mala v spitali len take odvary :grinning: :grinning: :grinning: len si dopraj ked si domka co ti hrdlo raci..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ked budes kojit uz nebudes si moct dovolit vsetko spapat vzhladom na kojenie.... tak cca 2tyzdne a mame Mateja na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@tija28- kasli na robotu , ta za to nestoji a naordinuj si odpocinok ... radsej sa prevaluj z jedneho boka na druhy ako mat taketo stavy stresy ..... uz si 2v1. Si este v zaciatkoch tehuhu, stat sa moze hocici, tak si davaj na seba pozor, tym ze lezis pomahas miminu, ktore ti to odplati :wink: :wink: :wink:

zdravim nove snazilky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222- ahoj moja v pondelok som sa pytala Janky ako ti je a nechala som ta pozdravovat :wink: :wink: :wink: som rada ze si sa ukazala a ze sa ti dobre dari ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , boze ako ti utekaju tie tttttttttttttttt tot ti meskala mrska a uz tam mas 10tt :wink:
25. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok