• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta a ideš aj s kočikom?...neboj vy ste šikulky vy to zladnete :wink:
28. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver S kočíkom??? :grinning: :grinning: :grinning: Ten je už nedobrovolne v bazare.Silvia ho už nemohla ani vidieť,nie sa v nom voziť.To je pohodlných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je PRE pohodlních.(tak to malo byť.) :sweat_smile:
28. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta fakt? tak to nejaku buginu pojdeš kupit,či bude všade peškom chodit? no bude mat aspon pekne nôžky kočanda :wink:
28. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta vy to zvladnete neboj Sisi je sikula :wink: :wink:
28. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver Ona nebude ani v bugini,ani v golfáči,nikde :frowning2: ...Dokonca aj ked ju trepem na rukách,tak len chvílku,lebo ona chce ísť pešo..........Normálne mi to nevadí,no ked pešo ide zásadne iným smerom,ako chcem ja :rolling_eyes:
(A tak som sa tešila na kočíkovanie.Náš kočík je do 3 rokov a krvopotne som ju v nom vozila do 10 mesiacov,aj to len vtedy,ak spala.Inak von a ruky! Alebo klokanka atd...)
28. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak vezmi to z tej stranky ,že ušetriš za buginu a kupiš nove topanky :slight_smile:
28. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver No veru :grinning: :grinning: :grinning: A sebe kozmodisk :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem ja do hajan,lebo sa nam nejako často začal budit maly,neviem prečo,snad zubky idu a svrbia ho dasienka,alebo ta mrkva mu nerobi dobre :angry: ,fakt netušim.....
28. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ale ved ty si ešte mladučka kozmodisk je pre dochodcov :grinning:
28. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver Ja som hrbata odjakživa a teraz to kojenie "alias nekonečný príbeh",či nosenie na rukách "alias Kiranova mať z Bojníc" ma už uplne doskrucalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobru nôcku a drobčekovi kludný spánok.Aj my už so Sisou pôjdeme.
28. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta sisi ešte nespi???
28. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak aj vam pekne sničky
28. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ciky sa ti ani nečudujem ja ked držím maleho na rukach tak ma chytaju až krče do zapästí a v nedelu neviem čo mu bolo ale vkuse chcel byť na rukach :unamused: ale dnes už ok -tak v norme
28. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tesim sa .. len aby neolo moc teplo ... uz sa tesim na silvinku :wink:
28. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj zilincanky ... kto pride ????
28. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievčatka.......
nehnevajte sa, že tak neskoro...ale nestihačky vobec skor.......aj teraz som draheho vyprevadila do prace......idem Vas pozdraviť, a zahlasiť sa :wink: :wink: :wink:
ako pisala janula v piatok nas pustili z nemocnice domov, v sobotu sme sa od svagrovcov presunuli konečne do Prievidze....mám kludovy režim, naozaj vela oddychujem...kolko sa len da.....
dnes idem na svoju kontrolu k obvodnemu...poobede o 13,30....aj s papiermi z nemocky, tak som zvedava, co mi povie, a ci nas bude pozerat ( co by som ja bola vlňvelmi rada, ale uvidime)....a hlavne si dat vypisat PN.- ku....
vcera som skocila do prace.....aby sme sa dohodli co a ko dalej s pracou, tak sme sa super dohodli, a budem pracovat z domu, z kludu a pohody....možno pre nejake papiere na otočku do prace, ale inak verim, že to budem zvladať aj s domu......tak zatial este ten mesiac chcem potiahnut na PN-ke určite a potom uvidime co a ako dalej....

inak včera mi volala TIJA...... leži v nemocnici v Bojniciach, lebo tiež začala špiniť...tak neviem či viete......ono, ak tam bude este aj v stredu, tak ju pojdem urcite pozrieť....

vsetkym vam dakujem za podporu dievčatka, že ste na nas mysleli......velke cmuk pre vetkych !!!!!

a kedže vsetko asi nedocitam....tak mi napiste co je noveho ?????? dnes mate stretko ????
:dizzy_face:
29. jún 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...tak som rada, že si domka a aj som rada, že budeš pekne doma oddychovať a s prácou nerobia žiadny problém...tak pekne pomaličky v kľude treba všetko robkať a šetriť sa...daj potom info, ako si dopadla na kontrole :wink: :wink:

a veru, máme dnes stretko, teším sa...ja budem na stanici tiež tak 15.15, tak sa teším, že sa zas uvidíme...
a detský kútik ma napadol maximálne v kamélii, ale to je od stanice ďaleko...inak veruže nikde inde nie je :frowning2: :unamused: :frowning2:

a všetkým prajem pekný slniečkový deň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. jún 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

orsulka vitaj doma a jasne,že doma Ti bude najlepšie...ved potom do dochodku sa ešte narobiš,tak teraz pekne domka sedkaj aj s orsuliatkami :slight_smile:

kamka čaves :wink:
29. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...nazdar...dúfam, že sa dnes uvidíme :wink: :wink:
29. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte medule moje krásne a prajem fajn letný deň ..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@orsulka vitaj doma a teším sa že je všetko v poriadku určite to bol planý poplach krpci si poupratovali a teraz bude už len dobre ... :wink: pozdravuj Tiju ked pojdeš za ňou .. :wink:

@cikyta a so Sisi si nejak poradíme budeme ju nosiť na rukách na striedačku raz jedná raz druhá a detský kutik jej urobíme taký až bude maminu z toho hlava bolieť....... :grinning: :grinning:

stretko potvrdzujem ešte raz v Za budem cca 15:30 tak zatial pa ---- :wink: tešííííííím sa na vás :dizzy_face:
29. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak aj ja dufam,že sa uvidime...

jani,čauko,tak ideš byt dnes za oper-ku? aj ja Ti prihodim jedneho člena do kutika :wink:
29. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver jasné môžeš ja to zvládnem ....kedysi nás mamina nahádzala aj so sestrou do jedného kočíka a išlo sa ..ale to boli iné kočíky staré ,dobré ,kožené a hlavne velké liberty .... :wink: teraz je problém vyvoziť jedno dieťa v kočíku...... :confused:
29. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca no hej ,ale mam pocit,že aj detičky boli niekedy take kludnejšie ako teraz...ja normalne obdivujem učitelky v školke,ja by som to nemohla robit....asi mam malo trpezlivosti :angry:
29. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam zavidim v dobrom to stretko....ale tešim sa s vami, že sa tam zvitate spoločne :slight_smile:)))))))) vsetky babule a ich deturence pozdravujem....... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je nase zlaticko
29. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá mi to, ale musím to napisať....
IVKAJ...vopred napisem, že budem nesmierne šťastná ak dojdete......ale zvážili ste tu cestu sem ????? ved to je dialka, a po tej mojej skusenosti s cestovanim do KE, ked lekári povedali, že asi toto zohralo svoju ulohu......
len aby ste boli naozaj v poridku a nepodcenili nic........
alebo si to zas rozdelite že pojdete do Brna, a potom až dalsi den na Slovensko ???????

29. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry...toto patrilo do inej temy ......
29. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no toto je krásny smejko !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :rolling_eyes: Orsulka,som rada,že si tu a hlavne,že su Orsuliatka v poriadku !
29. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok