• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No fajn, už všetci asi obedujú - nie je tu ani noha. Idem aj ja už.... Tak sa majte krásne, všetkým prajem príjemný predĺžený víkend - užite si ho :wink:
2. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 ved kvoli krcku nepamatas ??? a ze mam 6 zakrokov na nom ... robil zbytocnu paniku, idem do pizzerky s muzom na obed ... papa zatial

@orsulka ved ano .. ale najskor robia plane poplachy ze uz uz a potom to natahaju, k comu je to dobre, mali povedat v 40tt tak by som sa drzalka na 4Ott a nie najskorv v 37tt, potom v 38tt, potom sup do porodnice, potom v 39tt a zase nic .... ved ako u bkaznov
2. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 mne nebyva zle, co je celkom fajn, sem tam citim žahu ale velmi maličko..... :wink:

@wolfskinka tak podla mna by si mala pekne začať umyvat okna jedno po druhom, potom schody a uvidiš ako by sa možno porod rozbehol .... :grinning: :grinning: :grinning: uži si tu pizzu .-))))

ja som navarila fajnu fazuľovicu !!! :wink:
2. júl 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no to nie, to nebudem riskovat s tym upratovanim a s tymi seknutymi krizami, este by som skor ako v porodnici skoncila na neurologii

na tu fazulu si mi narobila chut
2. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka dojdi...mam jej plny hrniec .-))))) :wink:
2. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no neviem ako by som dosla, jedine ze by ma muz nalozil na postel a doviezol aj s postelou
2. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Ved aspon ta odsekne :sweat_smile:

@orsulka Ja prídem. Sisa nechce nič jesť,možno by jej zašmakovalo.Teda ja fazulu zbožnujem :dizzy_face:
2. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Kolko si pribrala?
2. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka A máš už nejaké fotečky z UTZ? Ved už niečo porieš s tým albumíkom....Som zvedavá mooooc na dvojočky :wink:
2. júl 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta pribrala som 12kg ale odkedy som seknuta tak mi nechuti a ma to boli tak som isla minus 2kg , tak mam teraz plus 10kg
2. júl 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Hm. :frowning2: Ja som pribrala 20 kg a aj ked som bola seknutá,som sa došmatlala k reznu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nie.Nemyslím to v zlom.Viem,že už teraz na konci je seknutie horšie,ako zo začiatku. :frowning2: Už len vydržať.Ešte chvíločku a bude to potom už len FAJN :wink:
2. júl 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Dnes som kupila k tvojmu tričenku aj klubučik Sise. Nech jej to ladí modelke :wink:
2. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no tak si asi bola malo seknuta :grinning: :grinning: :grinning: a k to by mi ten rezen asi tak urobil ???

no fesanda bude, odfot ju potom modelku
2. júl 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved drzim co sa da, idem teraz k nasim na zahradu, muz ma tam odvezie a natihanem sa tam na hojdacku a budem lezkat a oddychovat, musim aj zadkom trosku pohnut, ale ked sa neda
2. júl 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Bola som dosť seknutá.Nevystrela som nohu a nezohla riť.
Kto by ti urobil rezen???????Tebe???????Ved chodíš do reštaurácií.
(Aj ja som bola v reštaurácií na ten rezen vtedy a ver,že šmakoval.Skoro som tanier zjedla vtedy.....Teda,to jedla Sisa :grinning: )

No je na tom klobučiku žltá farba,preto....nič nemá žlte a klobuk mala len jeden,tak som jej ho kupila.Teraz mi spí....)
2. júl 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Tak a nejaš sa na hojdačke :grinning:

2. júl 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Chcela som napísať pa a nejaš sa na hojdačke :grinning:

ORSUL,ty si kde prchla?
2. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Ked som jej ho vyzliekala,tak 1.krát v živote zato plakala,že chce nejaké tričko.Stále len hapčí hapčí....(je tam kvietok a ten sa jej páči):
2. júl 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no co ocino si naladil stanice?? :grinning:
@wolfskinka super ze si pohode a krize to prejde neboj :wink: :wink: :wink:
@orsulka veru v robote to ide ale uvidime ako to vsetko dopadne :wink: citrony veru idem nakupit a pomali jest :wink: :grinning: a ty ako??drobcekovia posluchaju??
2. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 naladil,no nechci počuť ten slovník,čo pri tom používal :confounded:
2. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no to si viem predstavit ved to su chlapy nie?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 no veru.Dokonalý bezchybný atd...
Vyzliekla som Sisu na chvílku uplne dohola bez plienky,reku pojdeme už do vani za chvílu.Len dojem...jem na pokračovanie už hodinu :angry:
No a tá išla do kupelne,šmyklo sa jej a spadla.Myslela som,že na vode,no to sa pocikala........... :rolling_eyes: Kým som ju vyzula,lebo mala ešte papučky a samozrejme dočurane,tak mi ušla do izby,že dám na balkon usušiť papučky,tak sa mi šmyklo...............hádajte na čom???? Ano a bolo riadne !!!!! Aj pri gauči kusok,aj na hračkách kusok,aj na chodbe :frowning2:Išla som to utrieť,to už utierala Sisa vlastným telom......... :frowning2:
Nervyy mojeeeeeeee :angry:
2. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :wink: dneska je uz teraz krasne slnieckovo, tak vam vsetkym prajem pohodovy vikend :grinning: :grinning: :grinning:

@cikyta - ty mas inak bojove situacie so sisi............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........a siska ma krasny klobucik, fesanda je to :grinning:

@marta222, @orsulka - tak ja nemavam ziadne nevolnosti - ja zeriem, a zeriem, a priberam o 106 :wink:

@wolfskinka - tak tie tvoje krize ti nezavidim, ja sa tiez trapim s chrbtom a nechcem si ani predstavit, co to so mnou spravi v takom vyssom tt..............................no ty nam to uz nejako vydrz, nech pride matej na svet pekne v plnej parade a uplne zdravucky :wink: a krasnucky :wink: a vysmiaty :wink:

@kiara15 - tak tebe sa to tiez uz pekne krati, ani sa nenazdas a uz budes tehulkovat spolu s nami :wink: :wink: :wink:

3. júl 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den prajem dievčatka......vsetky ktoré možte šup sup na slniečko, do prirody k vode alebo podobne!!! :wink: :wink: :wink:

@tija28 tak ako bojujes moja ???? inak minule si pisala že mas mimco 11+ 6 ci tak nejak, ale ved ty už mas 14 tt.....ci ako to vlastne je??, alebo som nejak zle pochopila???????
@kiara15 mame sa teraz fajne, drobci posluchaju, vegetim, vsetko len tak pekne pomalicky....
vcera ma moj drahy zobral von trosku vyvencit na pivko (teda ja vineu) :wink: :wink: hrala tam živa kapela, takže bolo celkom fajn :slight_smile:))
@wolfskinka ty ako bojujuš ????, ako bolo na záhrade ?????????? urcite si mala krasny veget .-))))
@cikyta vcera som už potom zdrhla asi do postele, ja ani neviem....ale bežal v telke teniis aj fotbal.....tak som sledovala :slight_smile:)) :wink: :wink: že kua mi fčera vypadla Brazilia!!!!!!! ale moji favoriti su este stale v hre!!!! a tusim aj Michovi :grinning: :grinning: :grinning:
Sisa je peknunká v tom trčičenku a klobuciku :slight_smile:))) ona sama je takaá kvetinka :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka hahaha.Tak Michal ti odkazuje,že dnes vypadne Argentina a favoriti su Španiely.
3. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ja som držala Ghane :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Chudiatka čiernučké,mojkovia moji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík,zase si zdrhla :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To nič,máš dostatočnu ospravedlnenku v brušku :wink:
3. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 A inak Tijuška,aspon niečo "zlé"ťa obišlo a nebýva ti :stuck_out_tongue_closed_eyes: plano a môžeš papať o sto 6 :wink: To je fajn a tak len si dopraj,čo ti "to malé dievčatko"ráči :slight_smile: nech len pekne rastie bambulka :slight_smile:
3. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta už som tu....len so vystrojila ferka na basketbalovu 24 - hodinovku :slight_smile:)))
3. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka v žiadnom prípade Argentína nevypadne.......stretne sa so spanielmi vo finale a moji vyhraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok