Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
5. júl 2010

@domika9 ja mam 3 terminy od 3 roznych dr. 20.7., 24.7. a 27.7. tak som zvedava kedy to bude, ale dr.povedala, ze nerada by ma drzala dlhsie ako do toho 15.7. kvoli epilepsii

domika9
5. júl 2010

@wolfskinka najlepšie keby si porodila 19.7 😉 vtedy mam aj ja narodky a ešte nepoznam nikoho kto by sa narodil v ten isty den ako ja tak mi sprav radosť 😀
zato v deň ked sa narodil Matuško poznam viacero ludí a jedno dievčatko tu z dediny sa narodilo v ten isty den ako naš Matuš len o hodinu neskor boli sme spolu na sale sranda nikdy som tu ženu nevidela -naša dedina ma 2000 obyvatelov a my sa spozname na sale 🙂

cikyta
5. júl 2010

@wolfskinka Po IVF musiš mať presný TP.

cikyta
5. júl 2010

@domika9 No sranda.
A Wolfi,čo tak 26.7.? To mám meniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
5. júl 2010

@domika9 rada by som ta potesila, ale dufam, ze to tak nebude a bude to skor

@cikyta aj teba by som rada potesila, ale dufam, ze to uz vtedy budem mat Mateja doma

cikyta
5. júl 2010

@wolfskinka Jasne že budeš.Už 6 dní 😉

wolfskinka
5. júl 2010

@cikyta uvidime

kiara15
5. júl 2010

@cikyta to si mala teda riadny zazitok zo Sisi ze sa smykla na viete com.... 😀 😀 😀 moja dcera chodila kakat do obyvacky za gauc ked bolo ticho a nemohli sme ju najste uz sme vedeli kolka bije?? 😀 😀

@tija28 veru krati a dufam ze medzi vas zapadnem 😉 😉 😉 a ty pekne lezkaj a odychuj 😉 😉
@orsulka a ty pekne lezkas???ja som bola dnes na chvojnici trosku som sa pripalila 😅 😅 to aby som na dovolenke moc nesvietila ako radar 😀 😀

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 No veru.Ked sa to stalo prvý krát a nechala nám "bonbonik" v strede izby...normálne som kukala na to,že "čo to je?" a musela som do "toho" pichnuť prstom. 😀
Už teraz TO rozoznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hlavne: cítim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

To je fajn,ked si chytala dnes bronz.U nás bolo zväčša pod mrakom a napokon bol poobede lejak.Samozrejme,že my so Sisi vonku 😀 😀 😀 😀 😀 a ona inšie nechcela,len behať po daždi.Je sranda,ked tak sleduje veci,ktore nikdy nevidela....
hojdačka,bazen,autobus,dážd,atd.......(teším sa už teraz na sneh 😀 )

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 A to si píš,že Tijuska má pravdu a po lete zapadneš medzi tehulky.

kiara15
5. júl 2010

@cikyta u nas bolo skoro cely den pekne az teraz sa prehnal dazd este sme to stihli 😉 to mi hovor segra ma takeho 1.5maleho a bol snami vsade isiel kde nemohol skoro ma piclo potom mu padol rebrik az mu ustocka vykrucalo ako sa zlakol sme sa smiali aky bol zlaty zacal tak zlato brbotat tou jeho recou 😉 😉

@cikyta budem sa snazit ako vladzem 😉 😉 😉 joj aby to uz bolo?? 🙂

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 No veru.Tá jej reč 😀 A ako sa vie hádať...že:
daralapadafagatajasadafahfjfhdhatarata a gestikuluje,akoby TO malo hlavu a pätu.Vtedy sa musím tváriť vážne a nesmiať sa jej 😅
Tak tak......pomôžeme ti sa posnažiť a potom sa budeme s tebou tešiť z nádherneho výsledku 😉

kiara15
5. júl 2010

@cikyta no veru aj tento sa vie hadat ale je fanatik do aut aj jeho prve slovo co vie pekne povedat je atoooo 😀 ale teraz su najkrajsi ako sa snazia no nie??Siska ani nehovorimtaje suprova 🙂 🙂 🙂 a tie vlasky nemaju chybu 😉

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 Doma mi džavoce non stop....vonku chvílu sleduje situáciu a ked sme zrazu na poloprázdnom ihrisku a zakričím-Sisa nono! Nechod tak...
To máš počuť ten bengál,jako ma stlmí 😨
Ale dokial je tam vela ludí,tak je celkom vzorná a moc ma "nešikanuje" 😀 -zatial...

Od včera si spieva futbalove zvučky tých známich pesničiek,čo teraz letia... 😀 Také oléolé a (vzdychy) no ideme sa dosíkať 😀

Vlasky jej nechávam dlhé.Som sa rozhodla 😀 Uvidíme,kam porastu 😅

kiara15
5. júl 2010

@cikyta do vysin do vysin 😀 😀 😀 ale nie bude ich mat pekne neboj ono sa to spravy 😉 😉 aspon ich bude mat vzdy nadychabńe 🙂 no vyzera ze to bude riadna herecka 😉 😉 potom uz len Holiwud to isti 😉 😉 😉

kiara15
5. júl 2010

toto nema chybus az mi slzy vysli:Maminka ,, Mám iba 8mm, ale mám všetky moje orgány. Ľúbim zvuk tvojho k...rásneho hlasu, vždy keď ho počujem pohnú sa mi všetky tie moje malilinké kostičky v tele. Zvuk tvojho prekrásneho srdiečka je moja najobľbenejšia melódia.
2 týždeň:
Maminka,, Dnes som sa naučil ako si mám cucať palček,,keby si ma videla povedala by si že vyzerám úplne ako bábo. Je mi tu tak krásne teplučko.
3 týždeň:
Vieš čo Mami ?? ..ja som dievčatko ,, Dúfam že ťa to poteší..som tvoje dievčatko.Chcem aby si bola šťastná lebo nemám rada keď plačeš…Ja plačem wždy s tebou aj keď ma nepočuješ.
4 týždeň:
Maminka začali mi už rásť vlásky.... Len škoda že sú také malinké, ale tuším že sa podobajú na tie tvojé. A už viem aj pohnúť s mojou malinkou hlavičkou, aj s prstíkmi,a nožičky a ručičky, viem len trošililinku vystrieť ale na to mám ešte čas nemyslíš????
5 týždeň :
Maminka ty si bola dnes u lekára ?? On ti klamal že ešte nie som nijaké bábo..Maminka veď ja som tvoje bábätko…a ľúbim a ..Mami???? ,, Čo je to potrat??
6 týždeň:
Maminka ja zase počujem lekára..Prečo je k tebe taký zlý?? ??..Prečo sa mi vkráda do môjho domčeka?? ?? Maminka on to volá ... ihla čo to je,?? ?? Maminkaaaaa?? strašne ma to páli, povec mu nech už prestane ..Mami ja nechcem ísť preč :(( ..Nechcem od teba odísť prečo mi to robííí??? ?? …Prosím maminka pomôž mi, ubližuje mi to :((…MaMiiNka Niee !!
7 týždeň:
Maminka mám sa dobre... Som v nebíčku, Ježiško ma drží v náručí .Strašne mi chýbaš , chcem ísť naspäť :( ..Ale Keď to nejde.. Vysvetlili mi už čo to znamená potrat :(… Mamička prečo si ma nechcela ?? Veď ja ťa tak neskutočne ľúbim. Prečo Ty mňa nie????
Aj keď je to tak navždy som tvoj Anielik …Mamička nedaj si už nikdy zobrať Anielika.:(Zobraziť viac
Autor: Kajušík

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 No ked začne tak vzdychať,ako v tých pesničkách,tak muž sa smeje,že ludia si budu vonku myslieť,že to počuva v našej spálni 😀 😀 😀 😀

No ideme kupky kupky...

cikyta
5. júl 2010

@kiara15 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kiara15
5. júl 2010

@cikyta take veci poznam nasa zase hovorila ze ked prsalo tak ona vzdy maminka pičííí to bol trapas vzdy???

kiara15
5. júl 2010

@cikyta ciky som si dobre poplakala zase ☹

jonnie
5. júl 2010

ahojte, trosku sa vam votriem do rozhovoru...zabudla som totalne,ze dnes je sviatok a mala som sa objednat na stredu do Heliku...myslite,ze ked zajtra zavolam,mam sancu? obavam sa,ze sestricky budu na mna "zle".

cikyta
5. júl 2010

@jonnie Ja si myslím,že ťa pekne objednaju a sestričky nebudu zlé.V heliose je prístup uplne normálny a robia tam milí ludia 😉

jonnie
5. júl 2010

ved nemam zlu skusenost....len si tlciem hlavu,ako som mohla zabudnut min.tyzden
asi som sa velmi sustredila na lieky a zabudla aj volat 🙂

janicca
5. júl 2010

ahoooooooj slunéčka moje krásne tak hlásim sa po úplne že úžasnom víkende ... 😎 😎 v piatok som mala dovču a ospravedlňujem sa že som vám ju nenahlásila 😀 😝 bola som celý víkend na chate u rodičov s mojím krsňátkom aj s drahým.....krsňatko si akože opálil chrbátik ešte vo štvrtok a tak som mu ho každý večer natierala a kreslila som mu po ňom písmenka a on ich hádal a zaspával pri tom tvrdil že vraj mu to pomáha a chrbátik tak nepáli..... 😵 😵 no špekulant ako každý chlap......ale čo je dobré tak som si odychla telom aj dušou ... 😉
@cikyta ale ale čo to tu čítam Sisa si našla novu zábavku že šmýkanie po h....ch .... 😀 😀 no šidlo jedno 😀
@kiara15 moja už sa nám to kráti ešte nejaký ten mesiac a ideme do toho .... 😉 a nečítaj také negatíva bo to nerobí dobré... 😒
@wolfskinka a ty si ešťe celá a ja že už prídem že čo nové ?či nebude už aj Matej medzi nami a furt ništ .... 😵 asi sa mu nechce ísť do toho tepla ... 😎
@orsulka @tija28 @marta222 @kamka17 babule držte sa nech vám to rýchlo odsýpa ... 😵 😵bo za cvhílu vás budeme ´dalšie nasledovať ...

tija28
5. júl 2010

cavte 😀 😀 😀

@wolfskinka - aj ja si tipujem pri tebe jeden termin................je sice trochu kratsi, ako ostatne, co tipuju baby, ale je to datum narodenia "mojho nevlastneho synka", ze 11.7...................nikoho s neskorsim datum v juli nepoznam 😉 😉 😉

@cikyta, ze pozdravujem silvinku 😀 😀 😀 sdfaskôasdlaffnlnailôsnf 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

@kiara15, @janicca - cary-mary a nech ste cochvila tehule a obe pekne naraz 🙂 🙂 🙂

pekny vecer vsetkym...............................ja sa idem valat do postele, zas a zas 😀 😀 😀

wolfskinka
5. júl 2010

@janicca no som cela ... sice citim sa ako rozbity kamion ... ale inac v pohode .... teraz sme boli trosku pochodit, ked sa ochladilo .. presla som na namestie a naspat trvalo mi to skoro hodinu, ale musim mat aj trosku pohyb, aby sa mi pohli trosku aj creva

@tija28 11.7. je pekny datum .... to by sa mi pacilo ale este viac by sa mi pacilo 10.7. ... moja segra ma narodeniny 10.7. ... aspon by som usetrila na darceku tento rok .... xixi 😵

cikyta
5. júl 2010

@jonnie To nič.Stáva sa.Ved sme len ludia 😉 ☹

@janicca Ahojky! Som rada,že si mala skvelý výkendík! Taký balzamík na dušu 😉
No veru,Sisa má novu disciplínu... 😀 😀 😀 Vonavu 😵
A inak,Kiarka už štartuje...Jani,takže baliť kufre a hor sa na jednu lod s Orsulkou,Tijou,Martulou,Kamkou atd...

@tija28 Dakujeme za pozdravík.Tiež pozdravujeme tvoju malinku v brušku 😉

zuzanka.h
5. júl 2010

Wolfskinka múj brácho je 25.7. 😀 , takže by si sa ešte načakala...

wolfskinka
5. júl 2010

@zuzanka.h no to uz je dost dlho ...

kamka17
6. júl 2010

pekné ránko prajem všetkým...začína nám pracujúcim skrátený týždeň, tak si ho užijeme 😎 😎 😎

wolfi...tiež som ťa tu už nečakala 😅 😅 😉 😉

včera som stretla bývalého kolegu, čo majú malú po iui...fest herečka... a teraz sú znova tehu...prirodzene...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre