• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@domika9 aj to teplo dosť unavuje....aj moj dnes veľa spal,ale v noci buntošil a táto noc bude asi tiež veselá,lebo som už bola pri ňom dva razy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale u toho doktora-to je fakt sila :wink:
11. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka aqko sa citis uz aby to bolo co??? :wink:
@orsulka ako sa mas mojko??ja som bola cez vikend na chvojnici tak som sa trosku oprazila :grinning: :grinning:
@lucula73 :wink: :wink: ahojko

@surviver nadherna torta :slight_smile:
11. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ahoooj :slight_smile: ...aj dovča sa ti blíži,budeš mať aspoň dobrý základ :slight_smile:
11. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, idem ako vzdy ked uz tu asi nikto nieje, tak vas aspon srdecne zdravim a prajem krasny nastavajuci tyzden. Snad uz nebude take velke teplo, lebo mi to vobec nerobi dobre na moje kotniky :confounded: Ani saticky si nemozem obliect, take mam opuchnute nozky, tak sa parim v nohaviciach sice letnych, ale sukna alebo kratasy by boli prijemnejsie...
11. júl 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ako sa mate.

toto je moja male zlaticko
12. júl 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
@kiara15 dakujem a vidim ,že robiš zaklad na dovču,dobry napad :wink:
@kuspitka mala je zlata,najmä v tom kresielku sa mi pači :slight_smile:
12. júl 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver hej je zlata.
sme od piatej hore...teraz pozera rozpravku a keca....
a vy sa mate ako????
12. júl 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka my mame tiež budiček každy den 5.00,no nič s tym neviem spravit a telka nas tiež bavi,ked už neviem čo s nim,tak ho dam pred telku,aj ked som si vždy vravela,že televizor najskôr od troch rokov :grinning:
12. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... :slight_smile:

kuspit,survi - tak vidím,že s tou telkou si rozumejú naše detičky :grinning: ...ja som tiež nechcela,ale keď chcem chvílku pokoj a už neviem čo s ním,tak mu pustíma je ticho :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pekný týždeň všetkým.............

wolfi kde si?no tento týždeň pribudne babatenko :wink:
12. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ahoj moja, tak ako prázdninujete?
Mne sa to už kráti už len mesiac :wink:
dúfam že to dopadne dobre, vo štvrtok idem za Hudecom tak som zvedavá čo povie.
12. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Matej sa narodil 11.7.2010 o 6.05, vážil 3620g a meral 48cm, má veľa čiernych vláskov a modré oči."

čiže wolfi sa dočkala :wink: :wink:
12. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pustame malej pocoya velmi zboznuje tu rozpravku smeje sa nanej.
aky caj davate detom????
12. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kamka ....aká krásna infoška

gratulujem wolfi a Matejkovi želáme veľa zdravíčka ,šťastíčka a lásky :wink:
:slight_smile:
12. júl 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :wink: :wink: :wink: ......................................v nedelu sme oslavovali az do vecera, aj sme sa s drahym pohadali na zivot a na smrt (kvoli torte - no hotova hovadina, ale kedze sme obaja tvrdohlavi skorpioni, bola to vymena nazorov az kym som nemala posledne slovo - no proste fuska), a ajsme sa v zapati pomerili - no zaujimavy to bol dnicek....................to male vo mne malo vcera bujare chvilky, no ale uz mame dneska zase iny den, tak som zvedava, co prinesie - ake zaujimave situacie pre tu nasu malu hviezdicku :grinning: :grinning: :grinning:

@wolfskinka - gratulujem k matejovi - ma krasny datum narodenia - presne taky som mala na mysli :grinning: hlavne nech je cely celucky zivot zdravucky, plny energie a nech ste vsetci stale stastni a veseli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@kuspitka - mala je krasnucka usmievava hviezdicka........a na tej fotke s tatinom vyzera ako ozajstna babika :wink: :wink: :wink:

ozaj bambulky.............uz mi dosli skoro vsetky vitaminy, co mi predpisal hudec, a aj ked vravel, ze potom uz nemusim uzivat ziadne, rozhodla som sa kupit si predsa len nejake...................ja uvazujem o centrum materna s dha..........je to dobra volba ???

a inak zacinam mat dost silny vytok - ale taky svetly - je to o.k. ?

12. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ahoj,svetlý výtok býva v tehui často...ak nie je krvyvý,je to ok :wink: ..a tú maternu možeš kludne,alebo papaj aspoň kys.listovú...
12. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - diky s tym vytokom...........a doteraz som brala solo kyselinu listovu a ostatne vitaminy.................ale teraz by som to mala najradsej v jednej alebo dvoch tabletkach vsetko a hotovo :wink: :wink: :wink: a ty si co brala v tehotenstve ? :wink:
12. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ja som mal doma zbytok calibrum babyplan,ked som to dojedla,tak som užívala iba k.listovú a vit. E...
12. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73............................a ten calibrum si brala dokedy ?...........a to ti tak povedal hudec, ci ty sama ? :wink:
12. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucuka73 ako sa mate?
pekne uz aj vy rastiete
12. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 takto...ja som brala calibrum babyplan do konca 3.mesiaca,potom calibrum mami ,neviem kolko,asi dve balenia a potom už len tú k.l. a vit.E. :slight_smile: a doktor s tým nemá nič,to sú vitamíny,čo sa možu v tehu a je na tebe,či ich budeš alebo nie :wink:
@kuspitka veru rastieme,riadne to uteká :wink:
12. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - diky za poradenstvo :wink: :wink: :wink: .................vasi drobci aj s kuspitkou uz maju viac ako pol rocka - pekne rychlo ten cas leti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej utekana nam to poriadne.....
uz nasa stale chce behat aj ,ked sa jej neda....
12. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatka.....:slight_smile:)))

WOLFIIIIIIIIIIIIII......gratulujem maminka a vitam medzi nami Mateja :slight_smile:))))) asi asi sa nedočkala svojej doktorky, ale hádam bol porod OK...teraz nech rastiete do zdravia a do krásy pre radosť :slight_smile:)))))

12. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka mal aje peknunká velmi......sa vam vydarila :slight_smile:)))))

@kiara15
@janula18 baby nemate utroš ????? ja by som potrebovala tak 6 guličiek, aby som vydržala do pondelku.... :confused:
12. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dakujeme moja.
len neznasa teplo a place nam
12. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak s tymto teplom maju problem aj dospelí, nie toeste pol rocne deťusky..... !!!!!! :wink: tak hádam to niekde v chládku pekne zvládnete :slight_smile:))))
12. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak to mas pravdu...ved ja som spotena ,ako mys teraz....a co ako sa maju dropci????
12. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prepáčte že ruším ale mám otázočku. Keď vám robili v Heliose NT testy tak vám brali aj krv? Ja som sa dnes pýtala a vraj mi krv nebudú brať. Nerozumiem tomu lebo všade čítam že na NT testy treba aj výsledky krvi.
12. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
gratulujem wolfi, nech je Matejko zdravučký a ty aby si mala veľaaaaa mliečka :dizzy_face:
všetky dievčatá zdravím, čítam vás viac menej pravidelne ale nejako nemám čas prispievať a teraz už vôbec nie, mangelík má 3 týždne dovču, tak sa vytešujem :sunglasses:

@komarik ani mne v 12. týždni krv dr. nebral, len na sone mi niečo zmeral tú šiju, či čo, krv mi brali až na tie tripple testy v 16. tt. držkaj sa :slight_smile:
12. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka verim, že dobre :slight_smile: :wink: asi im je tiež trosku teplo... :slight_smile:

@komarik no ahoj moja, ako sa mávate???? stale chodiš do Heliku????? mne teraz na kontrole v pondelok budu brať krv, lebo este som sa pytala, či mám prist na lacno, ale povedali, že nemusim....a este mám priniesť aj moc....

TIJA - ty si už bola na týchto prvých testoch ??????
12. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok