• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@komarik pri NT sa neberie krv, teda nemá to s tým súvis ale po novom sa už berie aj v 12tt krv na nejaké pap testy - ale aj keď by vyšli pozit hodnoty nie je to smerodatné - nič sa nerobí a čaká sa až na tripletest v 15-16tt, NT - je meranie šije - šija je hrubšia ak je Down syndróm. Potom sa krv berie v 15-16 tt + sono na vylúčenie raštepu neurálnej chrbtice a sy Down, sono a robí povinné 10-12, 20, 30tt - vaginálne sono je najsilnejšie čo sa týka vplyvu na mimi, aj 3D al. 4D by sa malo robiť až po 24tt a nie dlhšie ako 10 min. (robia ich aj skôr ale to je len komercia nie diagnostika) - síce nie je dokázaný vplyv sona na mimi ale ešte je krátke obdobie čo sa rozbehol tak troška biznis so sonom - hlavne tam kde sa za sono platí tam kde sa za sono neplatí sa veru tak často nerobí - nie sú to moje múdrosti, tak mi to vysvetlila moja dr.
13. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka - to je zvláštne že ti na gastre dovolili pribináčika- tvaroh je až od roka, biely nesmotanový jourt je od 7 mes. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kto sa v tom má vyznať
13. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clostilka nevem preco nam to dovolila,ale jasne nam povedala,ze mame jej davat tvaroh
13. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka veď aj mne sa to nezdá,lebo pribináčik je tvarohový....ale keď vám dovolili,tak je to snáď v poriadku :slight_smile:
13. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ak pojde Timurko von, tak s tatom,lebo ja som bola teraz...ale riadne teplučko je :slight_smile:
13. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v Ya sa spustil daždik,hned sa bude lepšie dychat,ale mne ani to teplo nevadilo,furt lepšie jak zimica :wink:
13. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 a nejdeš Ty mat teraz nejaku tu dovču??? žeby sme sa prešli.ked budeš mat čas :slight_smile:
13. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ya---Za---žeby upal :grinning:
13. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no ja ťa obdivujem,ja by som teraz von nešla,strašne je teplo :angry:
13. júl 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pišem si tu sama,tak idem ja do hajan troška si oddychnut...večer vas skontrolujem :wink: paaaaaa
13. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver vidíš to???potom nevidíš na písmenká :grinning:
@lucula73 boli sme od 9.40 do 11.30...doma by som s nim nedala rady :angry:
13. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver a to ti tolko vydržal v kočíku? :confused:
13. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,prv nespal ,potom spal 50 minut a tak sa zobudil a to sme už šli do Lidla a domov
13. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babule vonku je božie dopustenie !!!! ja neviem ani na balkone vydržať!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ako sa mi mas ja mam poET predomnou dlhych10dni ale verim ze potom bude radosti pozdravujem drz sa :confounded:
13. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caveste, po sto rokoch sa zasa hlasim. Prave sme prisli. Vonka peklo, mala konecne dnes zaspala..som zvedava na kolko. DOma totla binec, cez okna pomaly ani nieje vidno a stare matere co mali naskor plno reci sa pri mojej ziadosti o opatrovanie deti netrhaju..!!! Vcera som do 23,30 zehlila...maaaam dost.
13. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAaak a uz sme hore spanok trval 15min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
13. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka134 tfuj-tfuj-tfuj...pre štastie moja.......nech su tam // !!!! vela štastia... :dizzy_face:

@domcek tak 15 min. !!!! no to si Stellka potiahla :grinning: :grinning: :grinning: to aj mne teraz stare matere slubuju......a verim, že neostane pri sluboch....
okne potrebujem omyt aj ja...resp. stacilo by aspon to v kuchyni !!!!!
13. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak ti prajem nech to fakt neostane len pri sluboch. :wink:
Ja si uz budem musiet nejako poradit aj ked.... :sweat_smile:
No ja mam dom a okien 15 keby mi niekto prizrel malu mal to zmaknute za 3h a za dalsiu hodku stiham poriadit len mozem snivat. :rolling_eyes:
Aaaale co tak sa venujem malej a kaslem na neporiadok vsak ked vyrastie hadam aj poriadok bude hihihi.
13. júl 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek moja reč--aj mne treba umyť asi 12 okien :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..len čo by som nachystala vedro aa handru,malý je hore :grinning: kašlem na to,ešte von vidíme :slight_smile:

@orsulka - ty len pekne oddychuj a opatruj orsuliatka :slight_smile:

kiari ahoj...

13. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

čo ešte všetci spite? či pracujete? že tu neni ani nohy :confused:

tak prajem všetkym krasny slniečkovy den :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
14. júl 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ........................dneska to vyzera na este vacsi hic nez vcera - a to budem skoro cely den v aute, sak ma porazi z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kamka17 - gratulujem k dievcatku.................aspon budes malu pekne paradit - chlapci sa moc nedaju :grinning: :grinning: :grinning:

14. júl 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den.......
ja už som bola v jednej praci tiež dnes.....tak som aj tam ukoncila vyplaty , nech už to ide ludom na ucty....a zas mam mesiac pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teraz som doma, lebo som sa prisla najest, a pojdem do druhej firmy urobit brigadnikom dohody na leto.....

tak vas vsetky pozdravujem....

Tijuška - opatruj sa mi....a tak dufam, že mas aspon klimu v tom aute..... ked už tolko musis jazdiť!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ciky :slight_smile:))))
14. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-gratulujem.supeeeeeeeer!!!!!Baba jedna!!!!!!!!! :wink:
Tehulky,opatrujte sa.Tie teplá a tehulkovanie teraz nezavidím.Hlavne,ak je zle od žaludka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok