Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
19. júl 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 presne tak...... 😀 😀

domi...tak ty si tiež bola celkom dobre šislo...za mlada.... 😉

marta222
19. júl 2010

@cikyta - asi máš pravdu - ani ja takého otca nepoznám 😀 😀 😀 .
@orsulka - predstav si, ja som nepribrala ešte nič.... Alebo, že by som mala zlú váhu?Inak - mňa bolo dosť aj pred tehotenstvom.... Ale bruško mám už dosť veľké. Inak, keď som bola cca pred 3 týždňami na poradni, tak sestrička mi kázala sa odvážiť a ukazovalo mi o 3 kg viac ako doma (také strašné okrúhle číslo) - skoro som odpadla. Pýtam sa jej, že či im to dobre váži - a ona, že bohužiaľ áno. Tak neviem.... Uvidíme, čo ukáže vo štvrtok...

cikyta
19. júl 2010

@orsulka Len priberaj Orsulík.Ja neviem,ale ja som sa z každeho kg tešila ako tehulka 😅 Sisa bola šťastná v bazeniku.Mala už nenormálne vyštípane vankušiky na bruškách pršetkov aj pätičky. Ked som ju vybrala,osušila,ona sa zvrtla a hajde naspäť do vody.Tá sa moc na deke neohrievala 😝 A ked,tak obťažovala okololežiacich 😀

cikyta
19. júl 2010

Teda Domi....................uf.............. ☹
@marta222 takže zlá váha 😀

marta222
19. júl 2010

@domika9 - tak ty si toho tiež navyvádzala, ale aspoň máš na čo spomínať 😀 😀 😀 .
@orsulka - schôdzovanie býva tak cca raz za 2 mesiace, takže až kedysi v auguste, ale to asi už nepôjdem - vtedy som predkladala hospodárenie za minulý rok - a keďže je to moja práca, tak som si to musela predložiť sama.... No veď aj mne šéf ponúkol, že mi dá svoj notebook, aby som robila doma - lenže to by mi tam musel niekto nainštalovať programy... A keďže ten niekto je v čase týchto uzávierok maximálne vyťažený a nestíha, tak to musím nejak dorobiť takto v práci - keďže "horia termíny"....

bobik77
19. júl 2010

Ahojte baby, neviete mi povedať aká je tá doktorka v Heliose?
Ja som začala chodiť ku Krajkovičovi a teraz mi ide do tuhého tak ma dovolneku a mám obrovský strach či tá doktorka robí všetko o.k

domika9
19. júl 2010

@marta222 a ja som si pichala ako orsul clexan -bože už som tri mesiace po porode a ešte som nebola na kontrole ale už som objednana 😀 ani na štitnu žlazu som ešte nebola chystam sa len nejako nevychadzaju kroky 😀 😀 😀

a ja som tiež pichala preventívne a rovnako ako ciky podla rastucej vaky mi davala vyššiu davku 😉

bobik77
19. júl 2010

Zasa mám tak veľa vajíčok ako pri prvej stimulácií a neviem, neviem....mám z toho hrôzu 😢

domika9
19. júl 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 že za mlada šak teraz nemam skoro o nič viac ako 4roky 😀 😀 😀

orsul a na vahu sa vykašli ved 2 bambulky musia niečo aj važiť 😉

cikyta
19. júl 2010

@bobik77 Doktorka je uplne normálna a rovnaká odborníčka.Nič sa neboj.Tiež som mala IVF v lete a tiež skrz dovolenku u oboch dr.a dopadlo to super 😉

domika9
19. júl 2010

@bobik77 nemusíš sa bať dr. je uplne super rovnako dobra ako doktor 😉

cikyta
19. júl 2010

@bobik77 kolko?

@domika9 😀

@orsulka 😀

bobik77
19. júl 2010

No hej lenže ja som mala prvý krát OHSS 4.stupňa. A moje brucho rastie rovnako ako vtedy. Dnes mi napočítala 30 vajíčok a tak neviem či to nemám radšej stopnúť. Neviem s kým by som sa ešte poradila. Kto by mi poradil kedy už začína byť zle...keď je AKÁ hodnota estradiolu????Neviete?

orsulka
19. júl 2010

ja som sa rozhodla, že ma budu važiť u dokyho....kazali že furt na jednej vahe.....a ta moja doma ani neviem ci važi dobre....tak som sa rozhodla, nech ma važia tam......

ciky..je to super, že sa mala neboji vody... len potom problem ju z nej dostať...co??????

@bobik77 doktorka je uplne super...a urobi vsetko presne tak ako krajko...nemás sa cohio bat 😉 😉 😉 možeš je kludne doverovat 😉

marti.....no pokial to zvladas chodit do prace tak je to fajn.....aj ked by bolo dobre, keby si niekto nasiel cas a dal ti do notebooku programy.....nasi nevahali...mala som to vsetko do 3 prac. dni 😉 asi sa bali, že by boli bez vyplat 😀

orsulka
19. júl 2010

@bobik77 uuuuha ...tak to je dost.....naozaj......ale nemusi to by t dovod na OHSS....s tymi hodnotami ti neviem poradit naozaj......ja by som asi konzultovala každu bolest ale zmenu ktoru by som citila a hned by som volala do Heliosu....

mima263
19. júl 2010

ahojte baby, prepáčte že som sem vrhla.
Bobik a Dr. nevravela nič? Hádam to má po kontrolou. Znížila Ti dávku? Kedy máš pichať pregnyl?
Ak tam nebol Krajkovič, skús mu zavolať na mobil alebo napísať mail.
Držím palce

mima263
19. júl 2010

Neviem, či som Ti to už spomenula, ale ja som mala 32 a prežila som to aj bez nemocnice

bobik77
19. júl 2010

No už mám 4kg naviac oproti normálu a to som si mám zajtra pichať PREGNYL tak si vôbec nie som istá. ....Dnes som tam bola akurát mi povedali že sa nemám báť a bla.... Ale ja už nechcem druhý krát prežiť to peklo. Vôbec neviem čo mám robiť???

cikyta
19. júl 2010

Niečo som ti tu našla ☹
@bobik77

cikyta
19. júl 2010

@bobik77 Orsulka má pravdu.Ak máš taký strach,zavolaj Krajkovi.

bobik77
19. júl 2010

mima - no veď práve PREGNYL je zajtra. On začal s dávkou 150 potom hneď po dvoch dňoch ma nechal na 75 jednotiek. A tak ešte mám pichnúť dnes a zajtra. Aj som sa pýtala či si to mám ešte pichať. Že predtým som mala 35 vajíčok a stopol už pichanie a aj tak som mala hovadsky OHSS. Ale ja som mala 7 litrov tekutiny a brucho ako v 9.mesiacom tehotenstva

bobik77
19. júl 2010

Dakujem cikytka..ja som od vtedy preštudovala hádam všetko o OHSS aj v angličtine.....
Doktor tu ešte v jednom inom KE centre mi povedal, že ak som tak reagovala prvý krát tak budem aj druhý. Že to mám geneticky dané.....

Mima a ty si mala 32 vajok a OHSS nie? a čo si si pichala?

mima263
19. júl 2010

pánečku, no fakt neviem ako sa rozhodnúť. Podľa mňa volaj alebo píš, možno tie hodnoty nemáš také kritické a vysvetlí Ti prečo máš dopichnúť ten zvyšok. Alebo zbehni do nemocnice na pohotovosť nech Ťa pozrú a dozvieš sa ako si momentálne na tom. Alebo si pichni ešte dnes a hneď ráno choď znovu do Heliosu.

cikyta
19. júl 2010

@bobik77 ☹ fuha.

mima263
19. júl 2010

Bobik ten OHSS som mala, ale nie taký hrozivý ako Ty. Pichala som od začiatku až do konca gonal 225 jedn.

orsulka
19. júl 2010

@bobik77 kurnik...teda rada by som pomoct, ale fakt neviem.......
a mas nejake bolesti??????? ??ale bo sa citis dobre????

bobik77
19. júl 2010

Uvidíme čo bude zajtra, v každom prípade určite prídem aj zajtra tu. Lebo fakt potrebujem povzbudiť 🙂 Tak zatial

orsulka
19. júl 2010

@bobik77 drž sa moja...kludne pridi.....verim, že to bude ok...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre