Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
14. aug 2010

@cikyta- ciky servus..... ved , pravda je ze ma vylakala ked ma kontrolovala ze je to tvrde a zo spodu som mala take tlaky ......

cikyta
14. aug 2010

@brmbolcek V 34 tt si to už môžeš dovoliť,aby čosi dolu tlačilo,už len nejako "dobačovať" 🙂

brmbolcek
14. aug 2010

@cikyta- a je to v poriadku ked mam aj vytok sice nie farebny ale taky tehuhu vytok je to v poriadku ?

brmbolcek
14. aug 2010

@cikyta - ciky dakujem za rady aspon sa budem menej trapit nad tym bruskom, ze to tak uz aj moze byt..... 😉 😉 😉 budem mat kludnejsiu noc , lebo mi to tak dr... podala, ze uz akoby som sla zajtra rodit.......

ciky... vrela vdaka, nase mimco kope tefa fakt ze naozaj asi si kopka z loptou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra dobre navar malej a vychutnavajte si krasnu nedelu , este hlasi pekne ja si idem dat fajnu sprsku a sup do postele....

pekne sladke snicky 😉 😉 😉

cikyta
14. aug 2010

@brmbolcek No može byť v poriadku taký bezfarebný výtok,no niekedy sa stane,že to nieje výtok,ale plodová voda.Pre pokoj v duši je to fajn spomenuť u dr.,tá urobí test na vložke a do pár sekund vie,či ide o plodovu vodu.Väčšinou je to OK,no su aj výnimky.
To ťa nechcem strašiť.Aj tak by si si to sama našla na nete.
Dokial ťa nič nejako moc silno nebolí a cítiš bábätko,tak je všetko v najlepšom poriadku. 😵
No a doktory musia byť občas aj prísni,aby ich pacienti počuvali dvojnásobne.
Tak dobru nocku a zdravíme bábätko!!!!!!!!!! 🙂

Zajtra musím Sise naordinovať ryžu a čierny čaj. Chudiatko mi "kakáčkuje" ☹ 😅

brmbolcek
15. aug 2010

zelam krasne nedelne pod mrakom uprsane ranecko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@cikyta- ty si hotova doktorecka 😀 😀 😀 😀 , dakujem za vysvetlenie, a je to presne tak ako pises 😉 😉 😉
vytok je bezfarebny a babatko citime , 🙂 🙂 🙂 uziva si u mna v brusku samu diskoteku , dava o sebe dobre znat 😉 😉 😉
ked pojdem teraz v septembri na sono tak sa uz opytam kolko mi vazi mimino, este mi to doteraz ani raz nepovedal ...

maly Labudko nam kakackuje ? hm.... skus jej aj pridat horku cokoladku a posielame jej jemnucke pohladenie po jej jemnuckych paperovych vlaskach 😉 😉 😉 😉 😉

vsetky zdravim od a PO Z 🙂 🙂 🙂

cikyta
15. aug 2010

@brmbolcek ty máš stále taku super náladu.To je fajn.Budeš skvelá maminka veru.
Labudkovi nechcem ešte dávať vo velkom čokoládku.Ešte sa jej naje v živote habadej,ale dík za radu 😉 Ved ak nezaberie ryža,tak siahnem aj po čokoládke 😉
Ráno tu bola riadna burka. Totálny "silvester"vonku.Ešte aj tma 😀 No a čo iné deti sa klepali strachom pod perinou v rodičovskej postely,tak Sisa sa pri každom hrome zasmiala a kričí:
-BUM! 😀

brmbolcek
15. aug 2010

@cikyta- ola ola 😀 😀 😀 😀 Sisi krici BUM, BUM, BUM, 😀 😀 😀 😀 😀 , to musi byt zlate ked to pocujes z takych malickych ustociek a ten detsky vyraz na tie prsiace a blyskajuce sa blesky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jujjj by som ju hned vytlostila cirkasika maleho 🙂 🙂 🙂 ale ved pockaj cochvilka bude pytat DIDI , 😀 😀 😀 tak tam bude hltat ine bum bum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.... ja uz pomaly sa pripravujem na to co by mamina nemala pocas kojenia papat...... a mam v tom totalny ze chaos..... aby som to nemoesala s kojacim mlieckom alebo pripadne ked mliecko nebude nutril, beba ci sunar .... no mamina si musi davat pozor na to co je.......

... u nas uz po velkom BUM BUM 😀 😀 😀 , dnes sme pozvani na obedik ku nasim , manzel si sklada zostavu do obyvky a ja polosedolezim a sedim , teda pohodicka klidecek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

aky to krasny den stravit doma pri sviecke....... 🙂 🙂 🙂

cikyta
15. aug 2010

Ked budeš kojiť,jedz vela acidka,alebo salka.Vtedy je mliečko velmi chutné a sladké. 😵

cikyta
15. aug 2010

@brmbolcek No a už niekolko dní po sebe mám taký budíček,že sa zobudím na to,ako mi niekto vykrúca nos a šepká:
-sajac !
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
15. aug 2010

😀 😀 😀 😀 sajac, tak to nema chyby,...... 😀 😀 😀 mne stale vypada net 😒 😒 😒 😒

a tu sa teraz spustilo riadne, bUM,BUM,BUM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
15. aug 2010

No veru aj tu robí bum bum s prestávkami a Labudko skáče po balkone.
Všade tma a pred chvílou ma ťahala do spálne so slovami:
-Poď hají....(a dala ockovi pápá-to robí večer) 😀
Chudiatko si myslí,že je večer 😀 😀 😀

brmbolcek
15. aug 2010

tento tyzden sa idem dat na pranie detskych veciciek a plienok 🙂 🙂 🙂 taka mensia predpriprava , nech mam ako tak pochystane co potrebujem 🙂 🙂 🙂

kamka17
15. aug 2010

čafte debatnice...
no veru, riadny koniec sveta ide na nás...ja som sa o 8.45 zobudila, reku bude tak 5-6 hodín pri takej tme...no je to sila a nič príjemné, ale tak aspoň Silivnka sa z toho teší 😀 😀 😀
práve si dávema s bublinkou do tela hrianky s cesnakom a kopcom zeleniny, lebo som sa nedávno tak uvedomila, že len ovocie hlcem a zeleninka žiadna, tak si vstupujem do svedomia...síce z papriky budem mať celý deň záhu, ale tak vydržíme...a drahý urobí z a chvíľu kafe, tak bude veget

@brmbolcek niečo mi ušlo??? 😕 😕 spomínala si na predchádzajúcej strne akési krstiny...až som sa zľakala, či som neprespala pár týždňov 😅 😅 😅 a s tým výtokom sa netráp, ja mám niečo podobné, furt sa cítim ako poc....á 😅 a s tým jedením pri kojení..to si tiež neviem predstaviť, bude kovbojka, že čo smiem, čo nesmiem...ale tak sme nejaké maminy helíkovské, tak zvládneme, no nie 😉 😉 😉 😀 😀

katy7
15. aug 2010

cafte bambulky, konecne som sa sem zasa dostala, no ta burka dnes trva uz od pol piatej rano a stale sa to tu v Ziline toci dokola a nie a nie odist 😠

cikyta
15. aug 2010

PD-čanky,kukám Ta3 ☹
Aj HA
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Je to hrozne.Segra mi poslala foto,čo sa tam deje s Handlovkou 😢 Nemôže ísť vobec von.

orsulka
15. aug 2010

cafvo...tak mi tu na Severe v PD sme sa to prave dozvedeli.....co sa deje....je to sila

cikyta
15. aug 2010

@orsulka Segra mi volala...počula som každe 3-tie slovo.Revala a utekala ratovať záhradu....Ludia chodia po svojich rod.domoch po kolená vo vode a po hlavnom ťahu tečie rieka,len značky trčia.Ak sa jej bude dať,pošle mi foto,no zatial to nejde.mám len jednu ☹
Mám tu brata od piatku a ten dufa,že sa večer dostane domov do HA.

orsulka
15. aug 2010

@cikyta Ferko i siel dole do mestaa pozriet k svokrovcom k cinžiaku, lebo ti su v kosiciach u svagrovcov, tak neviem ci na Cinskom mure nie su pivnice pod vodou...inak zatopena cela magura........
a isiel kamaratovi pomahat ratovať reštiku, lebo on ju ma tak v pivnici a je kompletne vytopeny a zachranuju co sa da.... ☹ ☹

kiara15
15. aug 2010

@cikyta ahoj moja no mne sa zmensil na 24az25dc tak hadam to neni zle.
Inak aj nas to zatial obchadza vsetko sa deje na starom sidlisku a kolotoci stale tu hukaju policajte az mi chlpy stoja co uz m,am aj strach ☹
@brmbolcek tak som rada asi ano pri konci je to uz vseliake tak pekne lezkajte ok?? 🙂

@ orsulka dakujem za sms si zlata 😉

orsulka
15. aug 2010

@kiara15 nie je zač moja 🙂))) inak som rada, že zapotôčky su OK.......ale neviem ako je na tom Nitra....hádam to koryto vydrži !!! 🙂 🙂
my sme boli do piatku na chate na chvojnici, vcera vecer sme prisli domov, a dobre sme urobili, sak by sne dens len v chate sedeli...a takto mam pohodku doma.....lebo tie hrmavice teda stali za to!!!!!

domcek
15. aug 2010

Ahojte, to co sa vonku deje je hrozne.... 😖 😖 😖
My sme nastastie na kopci ale pocas burky nam tiekla riadna rieka dolu cestou. MAli sme ist prec na aute ale radsej sme ostali doma..
@cikyta to je des... ☹ 😢

kamka17
15. aug 2010

tiež som v telke kukala tie správy...veru niet čo tým ľudkom závidieť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔
už si to počasie s nami robí čo chce 😒 😠 😒

ciky...bráchovi držím palce, nech sa úspešne dostane domov

kiara15
15. aug 2010

@orsulka akurat sa ide manzel pozret s dcerou na rieku tak potom dam vediet ale ze je cela bojnicka cesta pod vodou a mrtvak zatopeny teraz bol manzel zaviest brata bol si knam dat auto aby mu ho nezalialo 😒

lucula73
15. aug 2010

ahojte,

no kukám tu ako puk 😕 ,čo sa deje v pd.... ☹ ....u nás vzrušo a my sme neni doma,sme na liptove...aj tu sa ženili všetci čerti,ale kým sa nevyleje mara,tak hádam prežijeme ☹

orsulka
15. aug 2010

@lucula73 bojnice na kpci by mali byt OK......!!!!!!! ale ta Handlova tiež !!---hruuuza 😔

kamka17
15. aug 2010

@lucula73 no také vzrúšo si teda hocikedy nechám ujsť 😅 😅 ...veru mi stačilo to vidieť v telke, naživo by som to veru nechcela zažiť...a mara sa tak skoro nevyleje, tak ste v bezpečí 😉

cikyta
15. aug 2010

Takže fajn....
Volám na informácie,že či ide od nás do Handlovej vlak a vraj ANO.Potom sa pýtam,či naozaj ide,aj ked je Handlová zaplavená a ten pán že:
-Moment,neviem,ako je to aktuálne...ja som tu len od toho,aby som vám povedal cest.poriadok,ale prepojím vás na železnice...
Samozrejme,tam bolo furt obsadené.
Tak išiel brat osobne na stanicu a tam zistil,že smer Handlová nejde nič a tak sa vrátil....
Chudák.Nemá sa ako vrátiť...zajtra do roboty atd... 😒 no fasa.

cikyta
15. aug 2010

Dalšie foto z okna. (A to bývaju na hornom konci.To čo bolo dolu v meste bolo niekolkonásobne horšie. (Naši nemaju ani TV signál,ani rozhlas,net....nič...len mobil. ☹ Vraveli,že voda nešla popod most,ale ponad most):
Na jednej fotke ide dolu ulicou smetiak...

cikyta
15. aug 2010

Utec utekal zachranovať na družstvo kravičky,ktore sa topili 😔 ......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre