• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@orsulka, som rada že ste v poriadku. A amnio záleží len na tvojom rozhodnutí. Na čo sa cítiš - držím palce. :wink:
@domika, tvoj malý musí byť ako anjelik. Strašne rada pozerám na spiace detičky. Sú také nevinné, pekné..... Že posielam pusu po prebudení na dobrú náladu :dizzy_face:
19. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domika9 aaaaaale celkom to ide...pytala som sa dokyho kde to mam najlepsie pichat do bruska, ale povedal že je to pohoda, a odmeral mi, že od kože mam bublinky na 4 cm...ale inak možem aj do nohy.-)))) takže mam dalsie tri balenia :wink: :wink:
@komarik ja viem....tak po dnesnych vysledkoch fakt myslim, že nie :wink:
19. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik kedy budu tvoje vysledky???????????????
19. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka som rada,že kontrola bola ok :wink: Do Mt si zober aj vela pitiva a jediva,lebo budeš čakať dlho na genetike a následne v nemocke na utz....len už neviem,či sa ešte nebudeš musieť vracať z výsledkami späť na genetiku.Už sa mi to pletie,kedže som tam bola viac krát...
A pohlavie ti teda ešte nepovedali? :sweat_smile: Tu v nemocke ti ho určite nepovedia a obliekať sa budeš pomaly na chodbe v čakárni.Tam to tak frčí.Ziadna komunikácia,len jedna otázka a to tá,či chceš amnio... :frowning2:
19. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekne zdravim a zela pekny dnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.. a dala by som si taky fajnovy hotovy jablckovy kolacik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka, povedali že výsledky budú do 10 dní. Neskutočne dlhá doba. Keď prídu tak ma sestrička zavolá a budeme utekať na genetiku do BB.
19. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to fakt??? takže to je na cely den....a to tam sa musim rozhodnut pre amnio alebo nie??? som myslela že až po druhých výsledkoch.... :confused: :confused:
19. aug 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka No celé doobedie...No veru tam sa ťa dr.opýta na sone v nemocke,či budeš chcieť amniocentezu,aby si to vedel poznačiť a objednať.Ak povieš nie,už sa ťa nič nebude pýtať.
19. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Jáj a ešte niečo :sweat_smile:
Neurob taku chybu,ako ja 1.krát:
Prišla som na ten utz do nemocky,čo ma poslali z genetiky a ja som si sadla na chodbu , ako najkrajšia..........sedím....sedím......sedím.....driemem.....prišlo mi aj zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tá sestra furt len vystrčí hlavu a volá meno.....Až potom mi žienky povedali,že sa musím zapísať na papier (v čakárni)a podla toho volá mená sestra... :sweat_smile: Kriste!!!!!!!!A ja som si mala z prsta vycucať,že tam je ešte nejaká čakáren!!!!!!!! :angry:
Tak sa hned zapíš ako prídeš,lebo ťa aj 10 sudružiek razom predbehne :sweat_smile:
19. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie ženy totižto sedia po chodbe,miestami sa tam krčia aj popri stene na zemi a potom je tu ešte spomínaná čakáren z ktorej by si nepočula svoje meno potom.preto je istejšie hodiť zadok na studenu zem na chodbe :frowning2:
19. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta joooooooooooooj...zlatko dakujem krásne za dobre rady......po . zapisať v cakarni...2. vela jedla...3. vela pitiva.....4.....optimizmus do hlavy :wink: :wink: :wink:
19. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa....5: prenosnu rybársku stoličku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Alebo aj deku a môžeš si hodiť aj šlofíka :grinning: Stihneš :grinning:
No a po 6.maj na sebe čo najmenej oblečenia,lebo sa nestihneš ani obliecť už ti bude dýchať na krk dalšia teba vysotia už von :grinning:
19. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie.......bude to fajn.......Ved to bolo skoro pred 2 rokmi a všetko napreduje ta ne???? :wink:
19. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta myslim, že ne !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: halvne ked to tam ide ako na pase :slight_smile:)))))))
19. aug 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak som rada že ste v poriadku. A drž sa v nemocnici.
Ja dnes jedna morulka, 4 sú osembunkové a 1 päťbunkové. Takže v sobotu ET
19. aug 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 ahojček,aj na teba myslím...a kolko dáš vložiť? :slight_smile:
19. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 uvidím koľko ich zostane, ale ak bude tak dve
19. aug 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 jej super....však po nedeli sa zastavím.... :wink:
19. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ešte ste na dovolenke? kedy idete domov a ako to zvláda Matulo
19. aug 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 ešte sme,domov ideme zajtra večer.....no je to také všeliaké.......zladiť program je dosť náročné :angry:
19. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 Na sobotu držím paluchy a dufam,že to budu dvojočky :wink:
19. aug 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj ja verim. dalsia Prievidžanka s dvojkami :slight_smile:)))))
19. aug 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no veru....to bolo super.
Dnes mi skoro kydla Sisa z 1,5m výšky :frowning2: zo šmýkačky................ona vylezie hore a nie že sa šmykne ako INE DETI............ :angry: Ona musí na samom vrchu preliezať a skoro "bangiegampingovať"strmo dolu z boku.len za toho pána si sadnuť a šmyknuť.
19. aug 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať,že to by bolo super :wink:
19. aug 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no tak ale toto je presne SISA!!!!! zas nás nesklamala :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Každu chvílu urobí niečo,z čoho ma zaleje pot cez chrbát od strachu :sweat_smile:
19. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukám počasie.Na výkend má byť krásne a čo možme isť na kupko,tak ja dostanem mrchu-vrrr :angry: :cry:
19. aug 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a na vikend sa tesime ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ideme na oslavu , poviem vam ze je to problem sa slusne obliect v takomto stave :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale zvladneme , gulkovy tulen uz je zo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sladke snicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ..................ja len tak narychlo, lebo nestiham, ale uz buduci tyzden budem mat konecne volno, tak sa vam povenujem :wink: :wink: :wink: .........dnesna kontrola dopadla super - cakame chlapceka, takze nebudem mat copiky, ale pipika - no a som aj tak velmi stastna - uz sa aj na drobceka velmi tesim :wink: ...........aj s orsulkou sme sa narychlo stretli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........tak idem sa najest a sup do postele, papa moje mile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok