Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
19. aug 2010

@orsulka, som rada že ste v poriadku. A amnio záleží len na tvojom rozhodnutí. Na čo sa cítiš - držím palce. 😉
@domika, tvoj malý musí byť ako anjelik. Strašne rada pozerám na spiace detičky. Sú také nevinné, pekné..... Že posielam pusu po prebudení na dobrú náladu 😵

orsulka
19. aug 2010

@domika9 aaaaaale celkom to ide...pytala som sa dokyho kde to mam najlepsie pichat do bruska, ale povedal že je to pohoda, a odmeral mi, že od kože mam bublinky na 4 cm...ale inak možem aj do nohy.-)))) takže mam dalsie tri balenia 😉 😉
@komarik ja viem....tak po dnesnych vysledkoch fakt myslim, že nie 😉

orsulka
19. aug 2010

@komarik kedy budu tvoje vysledky???????????????

cikyta
19. aug 2010

@orsulka som rada,že kontrola bola ok 😉 Do Mt si zober aj vela pitiva a jediva,lebo budeš čakať dlho na genetike a následne v nemocke na utz....len už neviem,či sa ešte nebudeš musieť vracať z výsledkami späť na genetiku.Už sa mi to pletie,kedže som tam bola viac krát...
A pohlavie ti teda ešte nepovedali? 😅 Tu v nemocke ti ho určite nepovedia a obliekať sa budeš pomaly na chodbe v čakárni.Tam to tak frčí.Ziadna komunikácia,len jedna otázka a to tá,či chceš amnio... ☹

brmbolcek
19. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekne zdravim a zela pekny dnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.. a dala by som si taky fajnovy hotovy jablckovy kolacik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
19. aug 2010

@orsulka, povedali že výsledky budú do 10 dní. Neskutočne dlhá doba. Keď prídu tak ma sestrička zavolá a budeme utekať na genetiku do BB.

orsulka
19. aug 2010

@cikyta to fakt??? takže to je na cely den....a to tam sa musim rozhodnut pre amnio alebo nie??? som myslela že až po druhých výsledkoch.... 😕 😕

cikyta
19. aug 2010

@orsulka No celé doobedie...No veru tam sa ťa dr.opýta na sone v nemocke,či budeš chcieť amniocentezu,aby si to vedel poznačiť a objednať.Ak povieš nie,už sa ťa nič nebude pýtať.

cikyta
19. aug 2010

@orsulka Jáj a ešte niečo 😅
Neurob taku chybu,ako ja 1.krát:
Prišla som na ten utz do nemocky,čo ma poslali z genetiky a ja som si sadla na chodbu , ako najkrajšia..........sedím....sedím......sedím.....driemem.....prišlo mi aj zle 😝 a tá sestra furt len vystrčí hlavu a volá meno.....Až potom mi žienky povedali,že sa musím zapísať na papier (v čakárni)a podla toho volá mená sestra... 😅 Kriste!!!!!!!!A ja som si mala z prsta vycucať,že tam je ešte nejaká čakáren!!!!!!!! 😠
Tak sa hned zapíš ako prídeš,lebo ťa aj 10 sudružiek razom predbehne 😅

cikyta
19. aug 2010

Tie ženy totižto sedia po chodbe,miestami sa tam krčia aj popri stene na zemi a potom je tu ešte spomínaná čakáren z ktorej by si nepočula svoje meno potom.preto je istejšie hodiť zadok na studenu zem na chodbe ☹

orsulka
19. aug 2010

@cikyta joooooooooooooj...zlatko dakujem krásne za dobre rady......po . zapisať v cakarni...2. vela jedla...3. vela pitiva.....4.....optimizmus do hlavy 😉 😉 😉

orsulka
19. aug 2010

aaaa....5: prenosnu rybársku stoličku 😀 😀 😀 😀

cikyta
19. aug 2010

@orsulka Alebo aj deku a môžeš si hodiť aj šlofíka 😀 Stihneš 😀
No a po 6.maj na sebe čo najmenej oblečenia,lebo sa nestihneš ani obliecť už ti bude dýchať na krk dalšia teba vysotia už von 😀

cikyta
19. aug 2010

Ale nie.......bude to fajn.......Ved to bolo skoro pred 2 rokmi a všetko napreduje ta ne???? 😉

orsulka
19. aug 2010

@cikyta myslim, že ne !!!! 😀 😀 😀 😀 halvne ked to tam ide ako na pase 🙂)))))))

janula18
19. aug 2010

@orsulka tak som rada že ste v poriadku. A drž sa v nemocnici.
Ja dnes jedna morulka, 4 sú osembunkové a 1 päťbunkové. Takže v sobotu ET

lucula73
19. aug 2010

@janula18 ahojček,aj na teba myslím...a kolko dáš vložiť? 🙂

janula18
19. aug 2010

@lucula73 uvidím koľko ich zostane, ale ak bude tak dve

lucula73
19. aug 2010

@janula18 jej super....však po nedeli sa zastavím.... 😉

janula18
19. aug 2010

@lucula73 ešte ste na dovolenke? kedy idete domov a ako to zvláda Matulo

lucula73
19. aug 2010

@janula18 ešte sme,domov ideme zajtra večer.....no je to také všeliaké.......zladiť program je dosť náročné 😠

cikyta
19. aug 2010

@janula18 Na sobotu držím paluchy a dufam,že to budu dvojočky 😉

orsulka
19. aug 2010

@cikyta aj ja verim. dalsia Prievidžanka s dvojkami 🙂)))))

cikyta
19. aug 2010

@orsulka no veru....to bolo super.
Dnes mi skoro kydla Sisa z 1,5m výšky ☹ zo šmýkačky................ona vylezie hore a nie že sa šmykne ako INE DETI............ 😠 Ona musí na samom vrchu preliezať a skoro "bangiegampingovať"strmo dolu z boku.len za toho pána si sadnuť a šmyknuť.

cikyta
19. aug 2010

chcela som napísať,že to by bolo super 😉

orsulka
19. aug 2010

@cikyta no tak ale toto je presne SISA!!!!! zas nás nesklamala 😀 😀 😀

cikyta
19. aug 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 Každu chvílu urobí niečo,z čoho ma zaleje pot cez chrbát od strachu 😅

cikyta
19. aug 2010

Kukám počasie.Na výkend má byť krásne a čo možme isť na kupko,tak ja dostanem mrchu-vrrr 😠 😢

brmbolcek
19. aug 2010

zelam pekny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a na vikend sa tesime ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ideme na oslavu , poviem vam ze je to problem sa slusne obliect v takomto stave 😵 😵 😵 ale zvladneme , gulkovy tulen uz je zo mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sladke snicky 🙂 🙂 🙂 🙂

tija28
19. aug 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..................ja len tak narychlo, lebo nestiham, ale uz buduci tyzden budem mat konecne volno, tak sa vam povenujem 😉 😉 😉 .........dnesna kontrola dopadla super - cakame chlapceka, takze nebudem mat copiky, ale pipika - no a som aj tak velmi stastna - uz sa aj na drobceka velmi tesim 😉 ...........aj s orsulkou sme sa narychlo stretli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........tak idem sa najest a sup do postele, papa moje mile 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre