Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
27. aug 2010

@evasbk 😅

@orsulka Sisa dakuje za gratulku.Práve jej robim taku obyčajku tortičku len pre nu na zajtra....možno príde niekto gratulovať 😅 Boli sme aj v obchode a vybrala si darček sama.

@zlatanka30 a sono ukázalo čo? tam je vidieť,či TO dostaneš už čochvila,či nie...atd...čo vravel dr.?

brmbolcek
27. aug 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

katy7- nam uz porodila ci ? este nic o nej nevieme a maly uz bude asi na svete , dnes tu este nebola 😉 😉 😉 k mozno ze sa uz nieco deje 🙂 🙂 🙂

co tu mame noveho ???

@cikyta- a co oslavujete ako si som neni v obraze , daj ma do neho 😉 😉 😉

mne vcera brali krv , tak vysledky su ok az na zelezo ktoreho mam stale malo , pod normov a uz chodim aj na pasy

ostatne vsetky pekne zdravim tak ako sa na piatok patri a huraaaaaaaaaaaa pre pracantky tu mame pekny vikendiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
27. aug 2010

@brmbolcek Sisa má dnes meniny 😉

Katy je teda v nemocke a držím palčeky,nech to do polnoci stihne 😀

brmbolcek
27. aug 2010

jeeeej tak ja uz som v obraze 🙂 🙂 🙂

srdecna gratulacia nasmu krasnemu paperovemu labudkovi a nech ma detsvo stale take pestre ako ho mala doteraz, slecna nasa velika , posielame jej cmucik a velke objaticko , cucoriedka nasa meninova 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako vies ze je katy v nemocke ?

katy7
27. aug 2010

no babule cafte, nemocka sa odklada, dnes na poradni mi povedali, ze zatial sa absolutne nic nedeje, ani monitor neukazal zatial ziadne kontrakcie, krcok drzi, takze este vikendujem doma a ak sa nic nezomelie, tak v pondelok sa mam hlasit v nemocke na prijme, nech ma zmonitoruju a ak bude treba hospitalizuju a ak nie, tak zasa sa hlasit do poradne, malemu sa proste este stale nechce von, u mamminky je najlepsie 🙂

katy7
27. aug 2010

a vobec nechapem, preco mi tu niekto zrusil foto ... 😠

jerryjanka
27. aug 2010

Ahojte Helinky
ako sa tu mávate? ja bojujem s migrenami - už asi 12 dní ☹ no uživam si tehotenstvo plnymi duškami - hlavne tie nevolnosti - celé 4 mesiace a aj teraz mi ešte byva zle aj včera som vracala - a do toho ta migrena to parada.
ale malinke babatko už pomaličky kopká - a prevaluje sa - a zatial je všetko ok. Tak verim že sa tu pridam ku šťastnym maminkam v januari. 😵

brmbolcek
27. aug 2010

@katy7- uz som ta spominala a , mysleli sme si ze uz travis predporodne chvile v nemocke 🙂 🙂 🙂 bola si dnes aj na pasoch ? ved do polnoci este casu dost a mozno vikendik bude tvoj 🙂 🙂 🙂 takze sa este ani neotvaras hm... drobecovi stale dobre v tebe 😀 😀 😀

@jerryjanka- a cim to je ze mavas take migreny ? beries aj lieky od bolesti ? ja dufam, ze sa ti coskoro polepsi a co vaha stale rovnaka ?

jerryjanka
27. aug 2010

@brmbolcek neviem prečo ma každy den boli hlava - snažim sa byť len na paralene - ale ked už mi je fakt zle tak mam doma aj ibalgin 200 tak si dam aj ten 😖
jejda vaha ani neviem ale stale cca minus 9

brmbolcek
27. aug 2010

@jerryjanka- a terajsia vaha je aka ? dr. ti nepovedal z coho mavas bolesti hlavy ? a vysledky co ti brali doteraz mala si dobre ? beries nejake vytamminy a si na PN ci pracujes ? tlak mavas aky ?

jerryjanka
27. aug 2010

@brmbolcek no teraz mam minus 9 oproti začiatku - dokopy aj tak 85 kil 😖
ja mam posunuty stavec na krčnej chrbtici takže bolesti mam z toho - vraj jedine operacia... 🙄
vitaminy - len KL . som doma ale nie na pn - ale som doma nepracujem, Tlak mavam idealny cca 130/80

brmbolcek
27. aug 2010

@jerryjanka- juuuuuuuuuuuuujjjj tak to ti veruze moze sposobovat ta chrbtica, to je pluha ked to tak boli........ cloveku potom trpi cele telo, ale akosi to trosku vydrzkaj, no neviem ci sa mozu podavat v tehotenstve obstreky na uvolnenie...a ci by to pomohlo to je uz druha vec..... ale teraz operacia veruze nehrozi..... este ze ten tlak mas na vybornu 😉 😉 😉 a praca pride po materskej teraz tu mas na rade 😉 😉 😉 Si dobrovolne nezamestnana ci si vedena na urade ?

jerryjanka
27. aug 2010

nie som doma s tatinom ako opatrovatelka 😉

katy7
27. aug 2010

@brmbolcek neotvaram ani krcok nic nerobi, ani ziadne vytoky ani nic. Neviem co su pasy... to je monitor? Moj gyn. ho ma v ordinacii - zaznamenava pohyby babatka a pripadne stahy maternice - ale nic. A este k tomu mm ide na cely vikend prec, tak snad drobec vydrzi, inak budem musiet do nemocky ist sanitkou alebo sa odviezt sama 😅

brmbolcek
27. aug 2010

@jerryjanka- i ja som opatrovala starku 4 roky tak viem o com pises,.... len sa nenamahaj ak sa da moc nenatahuj.

@katy7- ano pasy su monitor... 🙂 🙂 🙂 a bola si v nemocke tam na 4 poschodi ? ja som tam bola vcera s manzelom teda fucala som ako slonica...... ty brdo tak ty mas monitor u gynek. to mas fajn... tam sa lezi polhodinku kym ti zaznamenaju vsetky frekvencie..... A neda sa manzelovi ostat doma? ma to take surne ze musi odcestovat ? ved ty nam budes cochvilka rodit 🙂 🙂 🙂

katy7
27. aug 2010

@brmbolcek no mm to az take surne nema, ale uz to neriesim, trochu som nahnevana, ale co uz, ale on si nasije na seba budu, lebo ak predsa, urcite mu to v slabej chvilke poriadne vytknem 😠 ale inak sa citim uplne v pohode, osobne si myslim, ze to drobec vydrzi, lebo sam gyn. mi povedal, ze je dost mozne, ze ma v pondelok nehospitalizuju a poslu spat, ale istota je gulomet, poslal ma tam len preto, ze som po IVF a chce ma mat pod drobnohladom

brmbolcek
27. aug 2010

@katy7- ved ty si silna zienka a super, ze sa k tomu tak stavias a nie si poplasko 😉 😉 😉 a verim ze sa tej slabej chvilky tvoj mm nevyhne 😉 😉 😉 Je fajn, ze sa super citis, no vzhladom ze budes pocas vikendiku sama tak nam davaj info ako si na tom a nech maly pocka az do pondelka 🙂 🙂 🙂 tvoj gyn. dobre spravil a ku komu chodis ?

katy7
27. aug 2010

@brmbolcek k Hartelovi, je velmi ustretovy a dosledny

brmbolcek
27. aug 2010

@katy7- super, ze mas v nom oporu a spolah , tak sa teraz setri ako sa uz ku koncu patri a tes sa ze takto tyzden budes uz mat malickeho pri sebe 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy7
27. aug 2010

@brmbolcek verim, ze uz na buduci tyzden drobec pride a mozno je to trochu na hlavu, ale celkom sa na tento vikend tesim, este si v klidku doupratujem, dorobim vsetko co potrebujem samozrejme veeeelmi opatrne, zajtra pride kamoska, urobime si kavicku a budeme klabosit a nebude sa mi tu ziadny chlap motat popod nohy, keby som nebola v takomto stadiu tehu, tak sa tesim ako blcha, teraz to bude s respektom ale prezijeme 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
27. aug 2010

@katy7- spravna rec 🙂 🙂 🙂 a ku kavicke tnejaky kolacik a siesticku mate ako vysitu 😀 😀 😀
to ti verim keby si nebola tehuhu a manzela mala mimo tak by ste to inak roztocili , 😀 😀 😀 ale ved aj take chvile pridu 😀 😀 😀

domcek
27. aug 2010

@cikyta - Siske vsetko naj naj naj k meninkam prajeme. 😵 😵 😵 😵

kamka17
28. aug 2010

pekný víkend prajem všetkým...
a Silivnke trošku neskoro ale predsa...velikánske CMUK na líčka, noštek, a celú tváričku posielam, najsilnejšie ako sa dá ju objímam a všetko krásne k včerajším meninám prajeme 🙂 🙂
ciky....dobre som sa zabavila na tom smrade v obchode, ale verím, že pre teba to v tej chvíli až taká sranda nebola 😅 😅 ale tak aspoň my sme sa zabavili 😀 a sa mi zdá, že na všetkých slovenských poštách robia tie isté ženské...lebo u nás je to dtto ako si písala ty aj domcek 😠 😠

no a my máme konečne celý bytík pekný vymaľovaný biely čistý...takže už len nábytok do detskej, postieľku do spálne a bábatko sa može narodiť... 😎 😎

orsul...dnes asi vyskúšam ten tvoj jablkový koláčik...a dostali sme veľkú cuketu, tak na obed budú cuketové placky a zo zvyšku buď polievka alebo prívarok...len ešte nabrať chuť to všetko začať robiť 😅 😕 😅 😀 😀

domika9
28. aug 2010

@katy7 neboj ja som šla ležať do nemocnice lebo podla mojho dr. som už prenašala robili mi zaznam a nič vobec nič a v noci teda ceu noc v bolestiach takže neboj možno si doma poslednu noc ... 😉

@jerryjanka ahoj tak tebe to tiež riadne letí januar je tu čo nevidieť a hned budeš šťastna mamina 😉 no ja som minula prave vravela doma že odkedy sa narodil Matuško ešte ma hlava nebolela iba raz ale to cely den hmkal tak asi z toho ale inač ma to prekvapilo lebo ma tiež dosť často bolievala

domika9
28. aug 2010

@cikyta tak teraz ma tu trasie jak rajbnutu Matuš mi spí tak sa nemožem zasmiať nahlas ale do tej opravovne už asi dlho nepojdeš však 😀 😀 😀 radšej sa to naučíš sama doma opraviť 😀 😀 😀
som sa dobre pobavila ale pre teba to isto sranda nebola 😀 😀 😀

wolfskinka
28. aug 2010

ahojte,
tak konecne chvilku cas, matejko spinka v kociku na dvore u manzela v robote, lebo on opravuje auto a my sme tu, ze nech je na vzduchu tak zaspal tak mam chvilku casu, akosi pri nom nestiham aabsolutne nic

my sme vcera boli na pohotovosti zase s bruskom, plakal stale a potom sa zachadzal a zacal az skoro modriet tak sme utekali a vraj to treba len vydrzat, este nas poslali na usne, ze ci nahodou uska, ale nastastie tie su v poriadku, ale sa mi zda ze sa mu to naliate vajko zvacsilo tak v pondelok ideme na urologiu, babetka beru dopredu, povodne sme mali v plane az 6.9. ale pojdeme uz tento pondelok a doktorka na pohotovosti povedala ze mu mame avat nutrilon ale ten na koliky, to je zlozenie presne to iste akurat nie je taky husty ako ten co mu davame teraz proti vygrcakvaniu, tak ho muz bol kupit a uvidime a dali sme mu to zatial 2x aj si vygrcol trosku ale vyzera ze to brusko preslo tak uvidime, doktorka povedala, ze tie 21 mllieka sa mozu aj kombinovat, ze to je to iste akurat jeden je redsi a druhy hustejsi

@cikyta dodatocne silvinke vsetko naj naj naj k meninam

cikyta
28. aug 2010

Ahojte.
Jerry už len vydržať a vela piť,lebo teraz máš s bábätkom aj viac krvičky a tak telo potrebuje viac vodičky ☹

Katy-ako ???? 🙂

Ešte raz dik za gratulky všetkým...........

No Domika,veru nebolo mi všetko jedno a chcela som sa popravde tete predavačke a ujom okolo priznať,že mám malé bambino,ktore ma zakakalo a kedže patrý k tým hyperaktivnejším,tak som si TO v tom zhone nevšimla a vystrelila z bytu von s bebenami okolo svojho zadku-ktore PRISAHAM niesu moje 😅 !
(No ale ruku na srdce...aj keby som sa tam vykoktala červená ako vlčí mak....nikto by mi takuto hystorku neveril.zvlášť ked som to mala hlavne na zadku ☹ )

cikyta
28. aug 2010

@wolfskinka Máte problém s vajkom? Aj segra mala a napokon to v 2 rokoch riešili chyrurgicky tu v MT.Tiež len že má čas,nech nehysterčí,to nič neni,že velkosť citrona nič neznamená a zrazu BUM-urýchlene bolo treba ísť na operaciu 😠 Bohove!

domika9
28. aug 2010

@cikyta veru asi by si neobstala ale nabuduce asi zaber sisu so sebou a maj ju presne tak obkročmo a snad jej to dojde že ako to mohlo nastať ved keby to bol tvoj naklad tak by ti to presakovalo 😀 😀 😀 a nebolo by to len tak prilepene 🙂

cikyta
28. aug 2010

@domika9 A čo ked som netrafila misu a náklad by mi popadal do gaťov ? ☹ 😀 A popravde-už to bolo aj dosť vsiaknute 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre