• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@bondy : postupně už to právě vzhedem k věku nestíhám :wink: Tak beru ty holčičky :grinning:
11. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aja37 no čo? ved ja už nemôžem vydržať za teba :wink: @gabikri a ty máš dnes koľký deň? myslím na Vás a posielam veľa pozitívnej energie.
@bondy ja som do vesmíru už dávno zadávala objednávku a prednedávnom už aj reklamáciu, lebo akosik ma ignorujú, to sú teda služby :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri, @iwusa : no ja zatial drzim a netestujem. mala som hriesne myslienky, ale manzel mi to zakazal. vraj to uz nijak neovplyvnime. no ale vcera vecer zase zacal on, ze ci teda uz fakt mozme testovat a ci mame doma test a tak. ale to som zase ja povedala, ze ziadne testovanie nebude. dnes som 10den od ET, ak teda neratam den ET. To by som uz teoreticky mohla, ale sladka neistota ... poznate to, nie?
12. mar 2011 o 12:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy : ja beriem dievcatko. ja ked si vlastne predstavujem svoje dietatko, tak v mojich predstavach je vzdy baba, eventualne 2 baby. nad chlapsom som nejak nikdy neuvazovala :grinning: tak som si minule povedala, ze si musim skusit predstavovat aaj chlapca, aby to nebolo, ze chlapca nechcem. :grinning: uz mam aj meno :grinning: .... no ale za mna su baby ok!
12. mar 2011 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ste vsetky vonku, kedze je dens tak pekne. my sme sa prave vratili z prechadzky. tak pekny den .... mrknem na vas vecer. :wink:
12. mar 2011 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aja37 vydrz este aspon 2 dni, na taky 12 den po ET by to uz mohlo byt pekne vidiet. na ten desiaty to je este take, moze nemusi a zbytocne by si sa len nervovala. radsej to vydrzat, ale ja sama tiez neviem ako to budem zvladat, toto netestovanie ked pojdeme na KET.
12. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčátka, právě jsem se vrátila z hradu. Ale prd, z veletrhu. Jsem ráda, že se podělíte o holčičky, protože já Vám zapoměla napsat že jeden chlapeček tam, prý má ale velké uši, tak toho si vezmeme my.Jinak určitě to aja37 dobre dopadne, klidně si testni, protože já vím, že ty nevíš. Děvčata, klidně si kupte pokladničky jako já a začněte šetřít na výbavičku. Gabikri tak a ty dvojnásob, když teda bereš dvě.Iwuska s těma objednávkama do vesmíru je to tak, že se objednávka podá s lehkostí a všechny pochyby je třeba hodit za hlavu ale to doslova a do písmene. To prostě se postavíš a řekneš ,,milé pochybnosti házím vás za hlavu´´ a rukama hodíš za sebe jako když házíš svatební kytici.Ale kde se toulá envy.Snad neleží v nemocnici se zánětem močáku.
12. mar 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aja37 testni uz, lebo sa tu vsetky samym cakanim zblaznime:grinning:
12. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy My už taky máme pokladničku:slight_smile: a beru cokoliv v jakémkoliv množství:slight_smile:)) Jsi zlatá, že jsi nám to tak pěkně objednala.
12. mar 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak super , že se zboží tedy miminka rozebraly , určitě vědí, že budete ty nejlepší mámy pod sluncem.
Aja37 , dnes ještě né, zítra to bude už vidět dobře, dneska by tam byl jen nádech ducba :grinning: .
Gabikri, tak dobře Ty si kup s misha83 ronou truhlici, nám s jedním bude stačit pokladnička. Včera v televizi říkali, že jedno dítě i s výchovou dva melouny.No potěš pánbůh, to si pak asi na sebe dlouho nic nekoupím ale naštěstí mám asi 100 kalhotek a deset podprsenek a zbytek si půjčím od chlapa ,máme podobnou figuru, tedy jako do jazzu tedy džezu :grinning: .Někdy píšu jak hotentot,ale já to neopravuji, páč vy víte....
13. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zlatíčka, přeji pěknou neděli :wink:

protože jsem starý nedočkavec, tak jsem dnes nevydržela a testla :grinning: A něco tam na mě juklo, kuk do albíčka :wink:

@bondy : ha ha, to jsi mě úpobavla, já už začínám mít taky postavu jak manžel, tak se mrknu k němu do šatníku, jestli by se mi něco nehodilo :grinning:
13. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabikri Ten duch je akorát na ty dvě holčičky. :grinning: .
13. mar 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile:
šmíruji co se kde děje a s napětím čekám výsledek od tebe gabikri :wink: tak držím palečky at už se tě štěstíčko nepustí.

@bondy ,kdy zase pošlou z vesmíru miminka? jsem po neúspěšném ketu,ráda bych se už také dočkala mimískaaaaaa!!!! když vše bude O.K tak do léta bych ráda byla těhu(IVF),ale s tím nejlepším výsledkem a s miminken narozeným v pořádku. už jsem byla těhu 4x a vždy to blblě skončilo. :frowning2: Zatím fičím na svoje vajucha,ale jsem ročník jak gabikri :wink: prostě mládě :grinning:
Moc na koníka nechodím :grinning: ,ale občas nakouknu komu se zadařilo a jak se vlastně všichni máte,tak ikdyž se neznáme všechny pozdravuji.
Jdu si uvařit kávu a vrhnu se na objednávku do vesmíru :wink:
13. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chiguita : děkuji :wink: No jo, mladé holky, to je jasná věc :grinning: 4 x těhu a nikdy to nedopadlo? A zjišťovali příčinu? Brala jsi Prednison? :confused:
13. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chiguita, nespěchej do léta , pro Tebe jsem objednala na půlku září ale prej z vajíčka po prodloužené kultivaci :grinning:. Příčina není nikdy tělesná, samo pokud mám dělohu a zbytek dílny pro výrobu.Vesmír dodá co si přejeme.4x je signál, že je někde nějaký uzel, který je třeba rozvázat. Škoda, že nemáš někoho ve svém okolí kdo vykládá madžong. To jsou karty, které ukazují přítomnost, pak budoucnost a řešení.Kdyby jsi byla někde od phy, tak tam mám přítelkyni co to dělá, jinak je to profesorka na VŠ.Mě vyšlo na závěr výkladu karta broskev a ta praví,,vliv a zásah mladé dívky do různých věcí a také to poukazuje na její zjev´´přeloženo, mladá dárkyně a jí potažmo mě podobné dítě.pokrračování je ,,nalezení problému s pomocí mladé dívky´´ opět o dárkyni. Není to výklad karet v pravém slova smyslu ale čínská věštba.Tak máš to :grinning:
13. mar 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy
děkuji ,napíšu ti do IP.
Já potratila v druhém trimestru,měla jsem 2x mimoděložni a ZT :frowning2:
13. mar 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy nepoznam Ta,ale ked si citam Tvoje spravy mam strasnu chut opat zabojovat....3x som bola tehu-vzdy potraty v prvom trimestri...teraz som podstupila ivf- zo 7mych vajok sa oplodnilo len jedno a to dali zamrazit,tym,ze som mala silny ohss....17.3 mam dostat menzes a sup na KET...,ale ma to jeden hacik-musi byt geneticky o.k,takze ho caka PIGD-predimlantacne geneticke vysetrenie :frowning2: ja verim a som velky optimista,ze toto mimi bude zdrave a silne,zabojuje a ja konecne donosim aspon jedno mimco...po precitani knihy secret-tajomstvo .... kazdy den opakovane vysielam do vesmiru prosbu a prikaz na silne babatko-mojho mrazacika,sem tam pride negat.myslienka ,ale snazim sa ju hned zahnat aj ked je to niekedy tazke...takze snad to vyjde tak ako si zelam :wink:
13. mar 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinnka, vždy musíš bojovat, ale jen my to nazýváme bojem, protože se pomyslně něčemu bráníme, ale ve skutečnosti nám nikdo nechce ublížit.Je to o tom, že za vše co se nám v životě děje jsme zodpovědni my.Já měla už tolik ivf a kety a inseminace a no a co padnu na hubu, ale nesmím zůstat ležet ale samozřejmě člověk potřebude dobu na to aby ty bolestné informace strávil. Nic ve vesmíru se neděje náhodou, já začala číst knihu před třemi týdny, nejdříve jsem nadávala jak špaček , že je to brak a že nic v ní není pravda, ale na 30 straně bylo napsáno, že každý kdo tuto knihu začal číst, tak se mu v krátké době přihodilo něco, co před tím nešlo. No já nemohla prodat tři roky chatu a pak na druhý den volali, že jsou kupci a budou platit keš.PDG je finančně náročné, ale jestli Vám na genetice nic nenašli, tak je to vyšetření zbytečné. Ty negace, to je velký neřád, protože ty právě svojí hrubou silou ničí práci vesmíru.Zakázka musí být jasná, bez pochyb,jasně dej vědět, že chceš děťátko a přijmeš jakékoliv.Určitě Ti pošlou zdravé , krásné, vlasaté mimi. Jen nedej najevo vesmíru, že už to vzdáváš, on poslouchá a pak si řekne , tak když je to tobě jedno, tak já se na to můžu vyprdnout.Každý dostane to své. Jen věř.
13. mar 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy zlata :slight_smile:))))) dakujem !!!! a mas pravdu,to mimi pride!!!
13. mar 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri že ty jsi chytala ty dvojčátka? :slight_smile: jak tak koukám na toho tvýho ducha, tak je mi to jasnýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potichounku gratuluju, mám z toho hroznou radost!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy : no přála bych si je i když si vůbec nedovedu představit, jak bych to zvládla :grinning:
13. mar 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri áááále, jasně že zvládla!!! Zvládnu to i já, i když zezačátku jsem z toh otaky byla vyjuklá, že tam jsou fakt dvě...teď už mám dokonce i malýho pupíka a jsem hrozně šťastná, pač jestli to dotáhneme do konce a opravdu se nám ty děti poštěstí, tak už nikdy nebudu muset řešit otázku IVF...hlavně si přeju zdravíčko pro děti...já už to těhu i mateřství nějak zvládnu :wink: . a já teda testovala až devátý den, tak předpokládám, že tou dobou budeš mít stejný // jako já :grinning: ti řikám, ž je to tam...dvoj-mamko :grinning:
13. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děcká já jdu žehlit, protože manžel jede ve středu na lyže, tak aby mě nepomluvili, že moc čtu a málo pracuji. :grinning: V úterý ještě řízky, no pusu na cestu a papa.
13. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri také ti přeji dvojčátka,já bych také chtěla dvojčata,ale dr. o tom nechce ani slyšet,mám trochu problém s dělohou :frowning2: .
Holky jednou mi dr. z Brna řekl že mám mrchu dělohu,a já mu vynadala :grinning: že jí nesmíme nadávat,když chceme aby otěhotněla :grinning: ,dr.se mohl potrhat smíchy.
gabikri,ale že jsou v Brně dobří ? :wink:
13. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy : jasně že je to lepší, taky za ně budu ráda a moc :grinning: Ale jediné čeho se bojím, že nemáme žádné babičky a bydlíme v pátém patře bez výtahu :grinning:
13. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chiguita : V Reprofitu jsou No 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Až to nechápu :confused: Používají tam nějaká kouzla nebo co :grinning:
13. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri no, my už to taky tak nějak lehce řešíme...takže já budu prostě tahat korby výtahem a pak se vrátím dolů pro zbytek kočárku...nějak to dát musíme, no. horší si spíš myslim, že to je když potřebuje ženská nakoupit a do toho obchodu se nevejde :zipper_mouth: ...
13. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy
děkuji ti za odpovědi,a já jdu chystat večeři,mm je za chvilku doma z práce.
gabikri,odpočívej a všem přeji hezký večer.
13. mar 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy : no právě, myslím si, že když má ženská dvojčátka, tak s ní pořád musí někdo chodit, ne? :wink: My v baráku nemáme dole ani dát kam kočár, tak to bude docela legrace. Ale co, sousedka tady na patře taky měla dvě holky rok po sobě a nějak to zvládla,všechno se dá :wink:
13. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok