• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

9. novembra 2017 
@gabikri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: máš pravdu kouzla :wink:
13. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri se mnou teda chodit nikdo nebude, ani nechci aby chodil :slight_smile: chci to tak nějak zvládnout prostě sama...jasně, že budu ráda, když mi někdo s něčim pomůže, ale do bytu se chci a musim dostat sama :wink:. Na nákupy holt budu jezdit k mojí mamče, tam jí prdnu děti, dojdu nakoupit a vyzvednu je :grinning:. A máme vybranej kočár asi za 30tis, takže to bych dole nenechala ani jedno kolo :grinning: :sweat_smile:
13. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jinak už máme těhu průkajdu :slight_smile: jsem zapoměla napsat :grinning:
13. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy : v mém případě bych se bez cizí pomoci neobešla, prdnout děti kam nemám a po schodech mám problém kolikrát i s nákupem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co, nějak to dopadne a já budu věřit, že dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@envy : gratuluji k řidičáku :dizzy_face:
13. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jasně, že dobře...ten test o tom krásně vypovídá :wink:
13. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, no děvčata, ale Vy jste zapoměly, že musíte ještě dodělat spešl zkoušky, páč Vy budete jezdit s kamiony.To my co chceme jedno, nam to stačí na osobní automobil. :grinning: .
13. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Já to tam taky vidím:slight_smile:!
13. mar 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri a kde je ta fotečka? ja neviem či mi nejako blbne net, ale mne tam ukazuje len tie 3 fotky z predchádzajúceho pokusu. ale verím tomu aj keď som to nevidela, určite sa podarilo, len si dávaj na seba pozor :wink:
@envy teším sa s pupíku :grinning: a ešte viac sa teším z tvojej radosti moja
dievčence ja som si bola cez víkend popestovať čerstvé miminko švagrinej mojej, taký bol malinký chutnučký, do konca roka by som si aj ja chcela také moje :slight_smile: takže objednávka do vesmíru - poprosím jedno zdravé miminečko doručiť do vlastných rúk, vybavenie objednávky najneskôr do konca roka 2011. Ďakujem :grinning:
@aja37 no čo moja, dúfam, že nám povieš len samé dobré správy, držím pästíky :slight_smile:
14. mar 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa : no fotečka tam je, asi ti fakt blbne net :wink:

Kdepak je naše aja? držím palečky!!!!!!!!

14. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak miláčci, jdu do práce, jsem radostí bez sebe. Ale to vážně. Já nemusím , já chcííí. :grinning: .Iwuska, dobře jsi to zadala, je srozumitelná.Myslím, že je objednávka na podatelně ale dnes dojde konkrétně :grinning: .
14. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy neviem či uveríš, ale tvoja osoba a tvoje príspevky na mňa pôsobia neskutočne pozitívne. Musíš mať veľmi silnú charizmu, cítim to v kostiach a to mám na ľudí 6. zmysel, ešte ma nesklamal :wink: ja tiež zarezávam ale dnes sa mi fakt páči v práci, je veľa robotky, ide mi to od ruky :slight_smile: no čo, nepochválim sa? :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vela stastia v praci kocky, nech mate krasny pracovny tyzden....A ja nemusim :grinning: Ja mam od zaciatku tehu prace neschopenku.
@gabikri Ahojky ja tu tvoju fotecku tiez nevidim, iba tie tri stare fotky.
@envy velka gratulacia k tehu knizke!
14. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zvláštní s tou fotkou, vždyť tam je :confused:
14. mar 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny, jsem dnes 10 den po Ket s darovanými , ale test negativní, myslíte, že bych už večer mohla jít na zumbu? Nebo je to ještě risk, myslím ale, že výsledek je jasný..děkuji za názory..A.
14. mar 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrik79 : ahoj, já myslím, že počkej ještě :wink: Stává se, že HCG se do krve dostane později.....ne často,ale stává :wink: Já bych neriskovala. Když chceš mít 100% jistotu, nech si nabrat krev :wink:
14. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
založila jsem novou diskuzi, ale bylo mi poraděno jít za Vámi :slight_smile:
Prosím máte některá zkušenost s tím, že jste vyčerpala všechny pokusy IVF s vlastními a vrhla se na další pokusy s darovanými vajíčky - tedy kolik stojí tato aktivita pro samoplátce?? Nebo existuje šance, že by část mohla být zaplacená pojišťovnou??
Myslíte, že je možné např. aby sestra darovala vajíčko napřímo/cíleně pro daný pár? díky moc
14. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri ahojky, tak se zase vidíme :slight_smile:
14. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petral : ahojky :wink: pokud máš vyplácané pokusy na pojišťovnu, bohužel si to budeš muset platit sama celé. Ceny jsou opravdu hodně vysoké :unamused: Např. v Reprofitu, kam chodím já, stojí celý pokus s dárkyní pro samoplátce cca 93 tisíc :confounded: Ve státních carech je to levnější, ale zase jsou tam hrozně dlouhé čekací doby na dárkyni a z mé zkušenosti ne zas tak dobrý servis. Jinak dárcovství je anonymní, takže od sestry mít vajíčka nemůžeš, bylo by to protizákonné. Maximálně tě může posunout v pořadníku, ale vajíčka dostaneš někoho jiného :wink:
14. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri ahojky,
taky jsem v Reprofitu :slight_smile: čekala jsem, že to je horší, ale i tak je to masakr. O kolik se vlastně za tuto částku jedná vajíček?
Teda s tou ségrou je to fakt v pytli. Vy jste na tom jak? Máte ještě pokusy?
14. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petral : já si ten poslední pokus na pojišťovnu právě nechala na dárkyni a to jsme dopláceli jen 39 tisíc. Od dárkyně jsme měli všechny vajíčka ( někde to samozřejmostí není, na to pozor) z devíti zůstaly čtyři jedničkové ve stádiu blastocyst, dvě zamrazili. Jinak přesný počet vajíček ti nezaručí, to je na přírodě :wink:
První pokus v RF jsem otěhotněla, ale skončilo to potratem v 7tt a teď jsem 7 den po KETu a mám pozitivní test. Proto pokud jsi se rozhodla pro Reprofit, je to ta nejlepší volba na DV :wink:
14. mar 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri moc ti gratuluji a přeji ti to :slight_smile: samozřejmě i závidím :( my jdeme na druhý pokus, ale vize nejsou moc fajn :( Tak chceme zažádat o třetí pokus to dárcovství....
jak to vlastně probíhá??
RF je skutečně nejlepší...

14. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petral : vyplníš dotazník ohledně požadavků na dárkyni a čekáš, než najdouu někoho vhodného. To trvá cca 3 - 9 měsíců :wink: Já čekala 6 :wink: Od 1 DC začneš brát léky na růst sliznice, v den OPU dárkyně by se tam měl dostavit manžel s čerstvým materiálem ( lze i zamrazit dřív, ale čerstvý je lepší) na a tak cca 20 DC jdeš na transfer ( přesně ti to řeknou oni, podle toho, jak dárkyně reaguje, jak se pak embrya vyvíjí atd) V té ceně máš automaticky PK a metodu ISCI, což dle mého názoru hodně zvedá úspěšnost :wink:
14. mar 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc moc gratuluji.
Co jste měli za anamnézu, že jste využili dárkyně?? díky moc za to, že mi pomáháš :slight_smile:
14. mar 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petral Děkuji; -) Já mám vysoké FSH, špatná tvorba vajíček :unamused:
14. mar 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, to mne mrzí! :frowning2:
Každopádně, bude určitě vše v pořádku, máte našlápnuto :wink:
14. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky
vítám tě petral :slight_smile:
14. mar 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka Děkuji moc :slight_smile: máš pro mne nějakou radu?? stejně jako gabriki?? :slight_smile:
14. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petral asi tě zklamu, ale radu nemá. my máme za sebou teprve 1 IVF a to rovnou s darovanými vajíčky, teD se chystáme na 2 transfer. a pokud vím tak není možné darovat vajíčka konkrétnímu příjemci, jelikož to musí být anonymní. Jinak já osobně jsem čekala na dárce ani ne měsíc je teda pravda, že jsme neměli téměř žádné požadavky, ale bylo to rychké a my jsme za to rádi. Jinak se taky potýkáme s vysokým FSH proto rovnou darovaná vajíčka
14. mar 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Iwusa :grinning: :grinning: :grinning: .
Já si myslela že něco dočtu ale jsem ještě v práci tak až doma. Jinak víte co jsou vločky když padá sníh? To padá peří z křídel andělů.
Andrik 79, ty jsi se zbláznila že? Ty nevíš že jsi v kouzelném pokojíčku? Na zumbu né . Jedu domů, zatím děvčata.
14. mar 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok